dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 135 z 146
Pokaż wyniki od 2.681 do 2.700 z 2905
  1. #2681
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Na stronie faktycznie nie ma. Może zadzwoń do nich albo napisz, bo ja nigdzie w sieci jej nie widziałam.
    Jedynie na żywo w sklepie.

  2. #2682
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    a dzwoniłas do nich?
    faktycznie mają?

  3. #2683
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Skoro sklep sprzedaje, to mają. Widziałam na ekspozytorze.
    Aż jutro zadzwonię i się dowiem czy to od tego producenta.

  4. #2684
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    wiesz,
    na ekspozytorze w sklepie jest deska Tarkett doussie a produkcji w tym roku nie przewidują

  5. #2685
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Myślę, że skoro oferują to wiedzą co sprzedają.
    Jak ja bym chciała tak po prostu pójść do sklepu i kupić cokolwiek. Bez analizowania, czytania, porównywania... Zaufać sprzedawcy, który mówi, że dobre.

    Muszę tam jutro zadzwonić.

  6. #2686
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    Myślę, że skoro oferują to wiedzą co sprzedają.
    Jak ja bym chciała tak po prostu pójść do sklepu i kupić cokolwiek. Bez analizowania, czytania, porównywania... Zaufać sprzedawcy, który mówi, że dobre.

    Muszę tam jutro zadzwonić.
    życzę powodzenia!!!
    ja już miałem u siebie kilku oszołomów - cuda mi wmawiali

  7. #2687
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mozzaik

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam
    Podepne sie tutaj bo juz raz zadalem pytanie odnosnie mozaiki i pozostalo bez odpowiedzi, a sprawa robi sie pilna. Chce polozyc sam i troche w teorii juz wiem, ale chcialbym sie dowiedziec porad praktycznych.
    Jak ukladac? najpierw dluga prosta, czy na szerokosc? jak dociskac? na co uwazac?
    Chetnie sie dowiem zanim sam zaczne ukladac
    Czy ktos kleił klejem uzin 92s na grunt 414 Turbo, czy faktycznie tak szybko schnie?
    zapraszam do dyskusji, bo w tym temacie malo fachowych porad.

  8. #2688
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojgoc Zobacz post
    życzę powodzenia!!!
    ja już miałem u siebie kilku oszołomów - cuda mi wmawiali
    No i nie ma!
    I weź tu zaufaj wykonawcom. Jak się człowiek sam czegoś nie dowie i nie zagłębi w temat, to niczego nie będzie miał.

  9. #2689

    Domyślnie

    Małe pytanko. Do łazienki lepiej dać ciemniejsze ( bardziej geste/cieższe ) Iroko czy wybrać raczej jaśniejsze klepki z mniejsza gestością. Wybierać elementy krótsze 25-35 cm czy dłuzsze 40-100cm ( szerokość jednakowa 90 mm ). Co mniej zapracuje pod wykończeniem olejem w pomieszczeniach wilgotnych.

  10. #2690
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lgrzechu Zobacz post
    Małe pytanko. Do łazienki lepiej dać ciemniejsze ( bardziej geste/cieższe ) Iroko czy wybrać raczej jaśniejsze klepki z mniejsza gestością. Wybierać elementy krótsze 25-35 cm czy dłuzsze 40-100cm ( szerokość jednakowa 90 mm ). Co mniej zapracuje pod wykończeniem olejem w pomieszczeniach wilgotnych.
    krótsze iroko.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  11. #2691
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojgoc Zobacz post
    ale większość tych producentów ma produkt o gr. 11mm
    a w egzotykach wyłąvcznie 11mm co oznacza wierzchnią warstwę 3-4mm.
    jaka wiekszosc tych producentów :O
    o czymze piszesz człeku obaj podani przezemnie producenci maja dabex 13 stke z 5mm warstwa a jawor 11stki to wcale prawie nie robi gro ich produkcji..to 14stki..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  12. #2692
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34 Zobacz post
    jaka wiekszosc tych producentów :O
    o czymze piszesz człeku obaj podani przezemnie producenci maja dabex 13 stke z 5mm warstwa a jawor 11stki to wcale prawie nie robi gro ich produkcji..to 14stki..
    nie żołądkuj się:
    http://fertigparkiet.pl/pl/parkiet-dane-techniczne.xhml
    wyrażnie podane 2 grubości, z czego egzotyk to 11mm

    http://www.dabex.co/Podstrony/Nasze-...rstwowe-Gotowe

    jak to jest 14mm to ja jestem chińczyk

  13. #2693
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    ojciec nie zaladkuje sie..ale zanim sie napisze ze...jak ty napisałes moze warto to najpierw sprawdzic zamiast wprowadzac ludzi w błąd..tyle w temacie..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  14. #2694
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34 Zobacz post
    ojciec nie zaladkuje sie..ale zanim sie napisze ze...jak ty napisałes moze warto to najpierw sprawdzic zamiast wprowadzac ludzi w błąd..tyle w temacie..
    przeczytaj dokładnie co napisałem a potem zarzucaj wprowadzanie w błąd.
    niestety, ale to Ty wprowadzasz w błąd

  15. #2695
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    "ale większość tych producentów ma produkt o gr. 11mm
    a w egzotykach wyłąvcznie 11mm co oznacza wierzchnią warstwę 3-4mm."

    Napisałeś jak teraz wkleiłem..to jest jawne naruszenie interesów..i wprowadzanie ludzi w błąd..zapewniam cię że dysponuje wszelkimi danymi obu producentów..i zapewniam cie że moge tutaj zaprosić dyrektorów obu tych producentów..i zapewniam cie też..że uznaja podobnie jak ja..handluj ze sobie tarketem ale nie kłam na miłość boska..do tego zapewniam cię też ze wielu forumowiczów..ma posadzki odemnie..i żaden powtarzam żaden z nich nie ma 11stki (która jest przeze mnie uważana za posadzkę niepełnowartościowa droga i niegodna uwagi..)sa to zarówno parkiety warstwowe z dabexu jak i z jawor parkiet do tego sa to zarówno posadzki z gatunków rodzimych jak i egzotycznych....i wszystkie powtarzam..wszystkie te posadzki..sa 14stkami z 5-6mm warstwa drewna uzytkowego..
    Nie bede sie kopał z koniem mam nadzieje ze to ci wystarczy.Howgh!
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  16. #2696
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał ghost34 Zobacz post
    "ale większość tych producentów ma produkt o gr. 11mm
    a w egzotykach wyłąvcznie 11mm co oznacza wierzchnią warstwę 3-4mm."

    Napisałeś jak teraz wkleiłem..to jest jawne naruszenie interesów..i wprowadzanie ludzi w błąd..zapewniam cię że dysponuje wszelkimi danymi obu producentów..i zapewniam cie że moge tutaj zaprosić dyrektorów obu tych producentów..i zapewniam cie też..że uznaja podobnie jak ja..
    95% Inwestorów zaczyna poszukiwania od internetu, by rozmawiając z potencjalnym Wykonawcą nie dac sobie wciskać kitu. To dzieki m.in. Twoim wpisom zacząłem poszukiwania materiału warstwowego z grubszą warstwą wierzchnią, bazując na informacjach zawartych na stronach internetowych producentów, więc najpierw uświadom swoich kolegów dyrektorów, jakie bzdety mają na swoich stronach firmowych.
    Cytat Napisał ghost34
    handluj ze sobie tarketem ale nie kłam na miłość boska..do tego zapewniam cię też ze wielu forumowiczów..ma posadzki odemnie..i żaden powtarzam żaden z nich nie ma 11stki (która jest przeze mnie uważana za posadzkę niepełnowartościowa droga i niegodna uwagi..)sa to zarówno parkiety warstwowe z dabexu jak i z jawor parkiet do tego sa to zarówno posadzki z gatunków rodzimych jak i egzotycznych....i wszystkie powtarzam..wszystkie te posadzki..sa 14stkami z 5-6mm warstwa drewna uzytkowego..
    dobrze wiesz, ze nie jestem żadnym sprzedawcą, wykonawcą tylko Inwestorem szukającym dobrego towaru do swojego domu, któremu tez skladaleś ofertę montażu.

    Cytat Napisał ghost34
    Nie bede sie kopał z koniem mam nadzieje ze to ci wystarczy.Howgh!
    kop się sam ze sobą
    Ostatnio edytowane przez wojgoc ; 27-01-2012 o 17:21

  17. #2697
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    piter30

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-132
    Posty
    93

    Domyślnie

    witam i pytanko mam podłoge z ogrzewaniem i teraz mowicie wszyscy by przed ukladaniem wylaczyc jak by ostygła i teraz mam problem bo jak ukladac jak jest minus jak wyłacze podłogowe to umre z zimna nie moge zostawic jakas mniejsza temperature???czy majstry maja jakis inne rozwiazanie??????

  18. #2698
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter30 Zobacz post
    witam i pytanko mam podłoge z ogrzewaniem i teraz mowicie wszyscy by przed ukladaniem wylaczyc jak by ostygła i teraz mam problem bo jak ukladac jak jest minus jak wyłacze podłogowe to umre z zimna nie moge zostawic jakas mniejsza temperature???czy majstry maja jakis inne rozwiazanie??????
    mi fachowcy mówili, ze min. temp w wewnatrz ma byc 18st.
    przy takich temperaturach jak teraz masz na zewnątrz i bez ogrzewania w środku to ta Twoja robota może pójść w diabły...

  19. #2699
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter30 Zobacz post
    witam i pytanko mam podłoge z ogrzewaniem i teraz mowicie wszyscy by przed ukladaniem wylaczyc jak by ostygła i teraz mam problem bo jak ukladac jak jest minus jak wyłacze podłogowe to umre z zimna nie moge zostawic jakas mniejsza temperature???czy majstry maja jakis inne rozwiazanie??????
    Po pierwsze czy ci panowie kazali robić wygrzewanie i to najlepiej dwukrotne? Wygrzewanie polega na specjalnym grzaniu podłogówki. Czy ci panowie mierzyli wilgotność lub ilośc zatrzymanej pary wodnej w podłożu? Czym mierzyli i jak mierzyli? Możesz utrzymywać temperaturę podłoża 20C nie więcej. Po wygrzewaniu podłogówki należy na tydzień wyłączyć podłogówkę dla przeprowadzenia prawidłowych pomiarów. Jeden błąd, jeden nieostrożny krok brak doświadczenia naleganie na parkieciarzy etc. może się źle skończyć. Postaraj się o nagrzewanie na ropę, jakaś dmuchawa. Najpierw pomiary i zbadanie podłoża czy można na nim kleić drewno. W takim przypadku ostrożności i wiedzy fachowej nigdy za mało.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  20. #2700
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    piter30

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-132
    Posty
    93

    Domyślnie

    wojgoc po co piszesz pierdoly? wszyscy mowia ze ma byc wylaczona a ty ze 18 stopni?? kazali zrobic tak ze wlaczyc i co 2 -3 dni podnosic o 4-5 stopni i tak do 20-25 stopni przytrzymac ja przez pare dni i i spowrotem w dół tez po 4 -5 stopni przed ukladaniem zostawic na 3 -4 dni do wystygniecia mierzona byla wylewka rysikiem i takim czarnym gan sie nazywal i cm wszystko mam na papierku i wiem ze bedzie lany prosfas .czyli jakis piece na rope oki dobra dzieki

Strona 135 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony