dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Okna Adpol/Wiwatowski - szukam opinii o oknach drewnianych

    Rozpatruje zakup okien drewnianych Wiwatowski DJ88 - 3 szybowe - czy ktos uzytkuje takie okna? - Szukam opinii na temat tych okien

    Jako alternatywe rozpatruje okna Adpol 78 Thermo. Czy ktos uzytkuje takie okna?
    Roznice:
    -Okna Adpol sa drozsze - reklamuja sie jako mercedes wsrod okien
    -Adpol - duza fabryka
    -Wiwatowski - mala fabryka
    -Wiwatowski-rama 88mm-klejonka z 4 warstw,
    -Adpol-rama 78mm-klejonka z 3 warstw
    -Adpol ma certyfikat na okna bezslupkowe dla szerokosci 2,1m, Wiwatowski nie ma i chce napisac w gwarancji, ze robie okna bezslupkowe na wlasne zyczenie i nie spelniania aprobaty technicznej - co to oznacza?

    Czy ta grubosc ramy ma jakies znaczenie?

    Prosze o porade!

    Pozdrawiam
    Pawel

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Mam okna Adpolu, starannie wykonane, dobre okucia, warto zamówić okna z drewna eukaliptusowego, zapewnia ponoć super stabilność...ale jak będzie zobaczymy za 5 lat

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotr0227

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie OKNA WIWATOWSKI

    Witam Pawel.
    Mam osobiście okna firmy WIWATOWSKI, i nie zamieniłbym ich na inne. Mam co prawda w profilu 68, ponieważ gdy ja zakupiłem okna, profil 88 nie był jeszcze tak popularny, dzisiaj bez zastanowienia kupiłbym 88. Co do ceny to okna WIWATOWSKI są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych producentów u których robiłem wyceny, a co do jakości wykonania wyrobu, obsługi biurowej oraz serwisu to naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń.

    pozdrawiam

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    OLAV

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Angry Adpol nigdy!!!!!

    Mam okna ADPOLU i klnę na czym świat stoi - mercedes to to jest tylko w cenie - szyby pękąją, ramy się rozklejają i łuszczą nie mówiąc jużo tym że okucia trzeba regulować na okrągło inaczej nie otworzysz, do tego oszukali mnie na szybach - zamowilem droższe włożyli zwykłe TOTALNY SZAJS! Jeszcze jedne znajomy kupił i ma te same problemy. Jestem tak wkurzony że zdecydowalem się na proces z ta firmą. NIE KUPUJ ADPOLowych okien

    Cytat Napisał piegoosek Zobacz post
    Rozpatruje zakup okien drewnianych Wiwatowski DJ88 - 3 szybowe - czy ktos uzytkuje takie okna? - Szukam opinii na temat tych okien

    Jako alternatywe rozpatruje okna Adpol 78 Thermo. Czy ktos uzytkuje takie okna?
    Roznice:
    -Okna Adpol sa drozsze - reklamuja sie jako mercedes wsrod okien
    -Adpol - duza fabryka
    -Wiwatowski - mala fabryka
    -Wiwatowski-rama 88mm-klejonka z 4 warstw,
    -Adpol-rama 78mm-klejonka z 3 warstw
    -Adpol ma certyfikat na okna bezslupkowe dla szerokosci 2,1m, Wiwatowski nie ma i chce napisac w gwarancji, ze robie okna bezslupkowe na wlasne zyczenie i nie spelniania aprobaty technicznej - co to oznacza?

    Czy ta grubosc ramy ma jakies znaczenie?

    Prosze o porade!

    Pozdrawiam
    Pawel
    Ostatnio edytowane przez OLAV ; 20-04-2010 o 11:42 Powód: ortografia

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andrews4

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-636
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witaj,
    kupiłem "eksluzywne" okna modrzewiowe ze szprosami firmy ADPOL. Totalna porażka. Dostarczyli produkt o bardzo wątpliwej jakości. Montaż kilku okien i witryn po wielu poprawkach trwał kilkanaście tygodni. Serwis wiele razy regulował stolarkę. Po kilku miesiacach stolarka zaczeła się rozsychać i miedzy innymi w szprosach powstały kilku milimetrowe dziury. W umowach stosują niedozwolone zapisy między innymi dotyczące sądu rostrzygajacego spory pomimo zakazu wydanego przez UOKiK. A sąd w Toruniu jest im "bardzo przychylny".
    Podsumowując: ADPOL - NIEUDOLNI PARTACZE.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jajeczko

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    ponawiam zapytanie na temat firmy "Wiwatowski".
    Czy ktoś z Państwa ma te okna?
    Zastanawiam się nad profilami aluminiowo-drewnianymi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony