dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 137 z 253
Pokaż wyniki od 2.721 do 2.740 z 5049
  1. #2721

    Domyślnie

    My częściowo po lekturze tego forum zastanawiamy się obecnie nad białymi drzwiami z ościeżnicą regulowaną Pol-Skone Sempre albo Asilo model Ridolfi..Wszelkie uwagi i opinie mile widziane Zwłaszcza jeśli chodzi o te drugi, bo do tej pory nic o nich nie słyszeliśmy, a polecił nam je sprzedawca w jednym ze sklepów..

  2. #2722
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pracownikfirmy

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Mazowsze
    Kod pocztowy
    06-521
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał eklektyczna Zobacz post
    Witam,
    A co możecie powiedzieć o drzwich Jagdor? Warte są swojej ceny? Dzis oglądałam ich ofertę w salonie.Jakie inne drzwi są porównywalnej jakości?
    Z góry dziękuję za odp.

    A jakie jest wykonanie tych drzwi? Jaki rodzaj drewna ? No i jaka cena za wszystko, czyli skrzydło plus ościeżnica i montaż bo to tez dość istotne. Jeśli nie są to jakieś drzwi do 1 tyś ze wszystkim a np za 1800 zł ( już z montażem), to przejdź się po innych sklepach z drzwiami drewnianymi za 3,5 czy 4 tyś np. Jeśli wykonanie będzie się różnić na niekorzyść ( mam na myśli, pobejcowanie lub pomalowanie , spasowanie itd. ) to raczej nie są tyle warte. Jeśli stwierdzisz, że nie różnią się wykonaniem( przyjmując podobne modele ) to warto.

    Pozdrawiam

    Pozdrawiam

  3. #2723

    Domyślnie

    Witam, jestem nowa uzytkowniczka forum, ale od dawna korzystam z waszych porad. Obecnie jestem w Trakcie remontu domu, i mam problem z wyborem drzwi. Zastanawiam sie nad wyborem drzwi VASCO MADERA, tylko zastanawiam sie jeszcze nad kolorem orzech albo machon. Czy ktos z was posiada takie drzwi i jaka jest ich jakosc wykonania.
    [/URL][IMG][IMG][/IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowane przez promyczek2007 ; 04-03-2012 o 18:04

  4. #2724

  5. #2725

    Domyślnie

    Jedne z lepszych drzwi laminowanych na rynku.
    Pełna konstrukcja wzmocniona ramiakiem drewnianym, zawijany na rantach laminat bez łączeń, hartowane szkło, regulowane zawiasy, bardzo delikatna dyskretna wentylacja - same atuty.
    Jeśli podobają Ci się kolory których nie ma zbyt wielu do wyboru (tylko 5) to nie sądzę abyś w tym przedziale cenowym (600-700 zł/netto za komplet z ościeżnicą regulowaną) znalazła cokolwiek innego w takim standardzie wykonania.
    Znikomy procent reklamacji - a jeśli już się pojawiają to wymiana produktu na nowy najczęściej odbywa się już tylko po okazaniu zdjęcia z wadą.

    P.S.
    Otwórz fotkę konkursową którą zrobiłem u mojego klienta pod Wrocławiem.
    http://www.vascodoors.pl/59,Galeriaprac.aspx
    Ostatnio edytowane przez Robespierre ; 04-03-2012 o 20:24
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  6. #2726

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz i przede wszystkim za te zdjecia, ktore tylko upewnily mnie w moim wyborze.
    Pozdrawiam

  7. #2727
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar leon60
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    okolice Rzeszowa
    Posty
    74

    Domyślnie

    promyczek2007 piękne te drzwi, które pokazałaś ! szkoda tylko, że nie mają białych w ofercie ...

  8. #2728

    Domyślnie

    Cytat Napisał leon60 Zobacz post
    promyczek2007 piękne te drzwi, które pokazałaś ! szkoda tylko, że nie mają białych w ofercie ...
    Leon ja tez właśnie szukam białych. Znalazłeś coś może w miarę porządnego i w podobnej cenie? Ja rozważam Porta Idea. Nie wie ktoś gdzie mogę zobaczyć je na żywo w Warszawie? Wszędzie widziałam ale w kolorach "drewnopodobnych" - białych nikt na wystawie nie ma. Pozdrawiam

  9. #2729
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar leon60
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    okolice Rzeszowa
    Posty
    74

    Domyślnie

    pfafara w takim przedziale cenowym nie wiem czy można mówić o porządnych drzwiach...
    Na 99% jednak zamówię Arco z Pol-skone cenowo chyba podobnie. Wstrzymuję się cały czas bo nie chcę zamawiać w ciemno a na ekspozycję w sklepach jeszcze nie trafiły przynajmniej w moim mieście.
    Mam pytanie do zaznajomionych w temacie Arco chyba ma delikatnie zaokrąglone kanty na ramiaku jak i płycinach. Czy będzie wielka różnica między okleiną Eko-top a Gravistone, która jest chyba twardsza ? Chcę uniknąć takiego efektu na kantach zarówno na skrzydle i maskownicach jak np. okleina Ryfla w DRE gdzie ewidentnie są okrągłe brzydkie kanty... mam nadzieje, że ktoś zrozumie o co mi chodzi

  10. #2730
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lew666

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    6

    Domyślnie

    Polecam drzwi ASILO Malowane

  11. #2731

    Domyślnie

    Polecam pączki lukrowane (te z posypką są niedobre).
    Ostatnio edytowane przez Robespierre ; 06-03-2012 o 13:43
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  12. #2732
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    promyczek my mamy drzwi Porta (zobaczysz jak wyglądają na zdjęciu real):





    Podobne, co?
    Ostatnio edytowane przez monikaa13 ; 06-03-2012 o 13:51

  13. #2733

    Domyślnie

    Różnią się tylko jakością zawiasów oraz brakiem we wnętrzu ramiaka z drewna. Ale ogólnie "podobne".
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  14. #2734
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Możliwe, nie wiem.

  15. #2735

    Domyślnie

    Robespierre,
    czy kojarzysz coś w segmencie wspomnianych wyżej Vasco (no, powiedzmy że również nieco drożej, tak do 1000-1200/komplet), ale ze skrzydłami bezprzylgowymi?
    Szukam czegoś sensownej relacji cena/jakość, zdaję sobie sprawę ze w tym przedziale cenowym cudów się nie da zrobić, ale może jednak naprowadzisz mnie na coś czego sam nie znalazłem

  16. #2736

    Domyślnie

    Pewna fabryka pracuje nad tym rozwiązaniem ale pojawi się w sprzedaży dopiero w okolicach czerwca/lipca. Nie mogę zdradzić nic więcej. Ich wartość może oscylować wokół wspomnianej przez Ciebie kwoty.

    Trzeba poczekać...

    Na dziś nie kojarzę takich cen i zrównania jakości np z VASCO.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  17. #2737

    Domyślnie

    monikaa13 piekne to twoje drzwi. A jesli mozna spytac te twoje z porty to ile kosztowaly?
    Za Vasco trzeba zaplacic 560zł plus oscieżnice.

  18. #2738
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.128

    Domyślnie

    Cytat Napisał promyczek2007 Zobacz post
    monikaa13 piekne to twoje drzwi. A jesli mozna spytac te twoje z porty to ile kosztowaly?
    Za Vasco trzeba zaplacic 560zł plus oscieżnice.
    Porta Koncept - 553zł netto + ościeżnice. Montaż, klamka. VAT może uda się zrabatować. Jakby nie patrzeć - wychodzi ok 900zł (+/-100zł).

  19. #2739

    Domyślnie

    Tak w woli ścisłości:

    Porta Koncept netto 553 zł + ościeżnica regulowana od 243 zł (zakres 7,5-9,5) CPL
    Vasco Madera 2 netto 455 zł + ościeżnica regulowana od 229 zł (zakres 7,5-9,5) CPL

    oczywiście + montaż w zależności od regionu od 150 do 250 i na końcu VAT 8% jeśli to zakup usługi...

    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  20. #2740
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.128

    Domyślnie

    Ok, faktycznie by się zgadzało - 455 + 23% - 559 - uznałem pierwotnie że to była cena netto. Co by nie było - ponad stówka taniej..
    A jak u nich z ramiaczkiem drewnianym? Ja tam lubię choćby trochę drewna

Strona 137 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony