dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 349 z 448
Pokaż wyniki od 6.961 do 6.980 z 8949
  1. #6961

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Raczej pół baby z kominka... czy jakoś tak...
    żeby zobaczyć więcej trzeba uruchomić wyobraźnie
    ach ten "rąbek" tajemnicy

    A tak misie skojarzyło: kobieta, ubiór, wiosna przypomniał misie stary kawał(przepraszam tych co już go znają)
    Wiecie jaki jest napis na nagrobku striptizerki?
    NARESZCIE KOBITA PORZĄDNIE OKRYTA
    Przyjmuję na" klatę" wszelkie obelgi za nie trzymanie się tematu w moich postach

  2. #6962
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    A na nagrobku jej męża NARESZCIE SZTYWNY.

  3. #6963
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    manitoo

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    7

    Domyślnie czopuch kominka

    aleście po mnie pojechali,rzeczywiście ni przypiął ni przyłatał.Kominek już wykończony był robiony tą samą metodą tylko że dodatkowo jest tam komora dekompresyjna,natomiast odlew"kształt kobiety"to już osobny kominek-drugi.Przy pierwszym nie miałem zdjęć roboczych.Po prostu chciałem zaprezentować swój pomysł na czopuch,który z reguły jest zwykły,prosty i na dodatek z GK,Przy tej metodzie można uzyskać praktycznie każde kształty i jest b. prosty w montażu-po prostu stawiasz i jest,chcesz raz kiedyś odkurzyć dookoła kominka nagromadzony kurz-zdejmujesz.Koniec mojego wywodu.Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów i innych fachowców.
    PS dodatkowo chciałbym zaprezentować mój okap kuchenny też wykonany tą metobą
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1302912467_189372505_3-montaz-gkobudowa-kominkowwygluszanie-ocieplannnie-Naprawy-Remonty.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	107217  

  4. #6964
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał manitoo Zobacz post
    aleście po mnie pojechali,rzeczywiście ni przypiął ni przyłatał.Kominek już wykończony był robiony tą samą metodą tylko że dodatkowo jest tam komora dekompresyjna,natomiast odlew"kształt kobiety"to już osobny kominek-drugi.Przy pierwszym nie miałem zdjęć roboczych.Po prostu chciałem zaprezentować swój pomysł na czopuch,który z reguły jest zwykły,prosty i na dodatek z GK,Przy tej metodzie można uzyskać praktycznie każde kształty i jest b. prosty w montażu-po prostu stawiasz i jest,chcesz raz kiedyś odkurzyć dookoła kominka nagromadzony kurz-zdejmujesz.Koniec mojego wywodu.Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów i innych fachowców.
    PS dodatkowo chciałbym zaprezentować mój okap kuchenny też wykonany tą metobą


    Umywalka... (mimo skojarzeń, gratuluje pomysłów i chęci )

  5. #6965
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Umywalka... (mimo skojarzeń, gratuluje pomysłów i chęci )


    Sorry, to tylko żart

  6. #6966
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    A tak poza tym, to ten przyrząd jest idealnie wykonany dla każdej pani domu

  7. #6967

  8. #6968

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post


    Sorry, to tylko żart
    Przyrząd do czyszczenia komina?

    manitoo ile waży taki czopuch ?

  9. #6969

  10. #6970
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał sterowiec40 Zobacz post
    Przyrząd do czyszczenia komina?
    Jak zwał, tak zwał

  11. #6971
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    manitoo

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    7

    Domyślnie

    waży ok.60 kg.Po przetransportowaniu można go od wewnątrz wykleić gliną wtedy masz piec kumulacyjny.

  12. #6972

    Domyślnie

    WITAM. Wcześniej gdy ktoś "zabłądziła na ten wątek" z pytaniem technicznym wielu forumowiczów odsyłało tegoż delikwenta do odpowiednich technicznych wątków.
    A gdy teraz przedostają się tutaj " różne dziwne rzeczy" to są tacy ,którzy mówią o "rozkręcaniu się uczestników". Proszę pokazujmy tu raczej i dyskutujmy o szeroko pojętych "KOMINKACH NASZYCH"

  13. #6973
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Ponurak

  14. #6974
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał micula Zobacz post
    WITAM. Wcześniej gdy ktoś "zabłądziła na ten wątek" z pytaniem technicznym wielu forumowiczów odsyłało tegoż delikwenta do odpowiednich technicznych wątków.
    A gdy teraz przedostają się tutaj " różne dziwne rzeczy" to są tacy ,którzy mówią o "rozkręcaniu się uczestników". Proszę pokazujmy tu raczej i dyskutujmy o szeroko pojętych "KOMINKACH NASZYCH"
    Chłopaki przeginają...fakt. Ale należy odróżnić komentarze do fotek, od rozmów
    o doprowadzeniu powietrza do spalania czy pytań -"którą stroną wełna na ścianę?"...

  15. #6975

    Domyślnie

    A to mój kominek, kamień-Marmur - EMPERADOR DARK, pozostaje gładź i wybór koloru i z tym chyba będe miała największy problem.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6090a.jpg
Wyświetleń:	449
Rozmiar:	101,2 KB
ID:	108218   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6106a.jpg
Wyświetleń:	587
Rozmiar:	103,1 KB
ID:	108220  

  16. #6976

    Domyślnie

    Ja z taką drobną dygresją - Forest, niezmiennie fascynują mnie Twoje dzieła
    Ale mam pytanie - nawiązując do Twojej opowieści z listopada o parze pewnej, której sentyment do ognia został nagrodzony - czy nie myślałeś nigdy, by swoje literackie talenta próbować rozwijać? Fantastycznie się czyta te Twoje posty, a ów wspomniany szczególnie. Aż chciałoby się poprosić o dalszą część
    '...jeszcze by można rzekę w oddali i cień od dłoni, i woń konwalii dziką;
    ławkę przy murze, a mur przy sadzie i taką drogę, która prowadzi donikąd...'

  17. #6977
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    "Świat Kominków" poczytaj...

  18. #6978

    Domyślnie

    A to widzisz, jaka ja niedoinformowana
    Jutro lecę do kiosku
    '...jeszcze by można rzekę w oddali i cień od dłoni, i woń konwalii dziką;
    ławkę przy murze, a mur przy sadzie i taką drogę, która prowadzi donikąd...'

  19. #6979
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Jak pobiegniesz jutro to znajdziesz jeszcze stary numer.
    W poniedziałek będzie już także nowy:
    http://kominki.org/swiat_kominkow/op...zapowiedz.html
    A jak "zamejlujesz" do redakcji to i archiwalne numery będziesz mogła drogą kupna nabyć.
    Pisuję tam od lat pięciu ... ale i wcześniej ten kwartalnik był niczego sobie ... (dygresja moja tym razem ). To taka mała kopalnia wiedzy i dizajnu dla potencjalnego człeka zainteresowanego posiadaniem w niedalekiej przyszłości pieca, kominka, kuchni czy też innego urządzenia ogniowego w domu lub wokół niego. Polecam.
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  20. #6980
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    "Różany ogród" raz jeszcze ...
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YH_kRB6_W_M
    Kiedyś go już tu pokazywałem
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

Strona 349 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony