dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Materiały elektryczne CHINT

    Dostaliśmy dobrą ofertę na rozdzielnię z materiału firmy Chint. Sprzedawca twierdzi, że jakość taka sama jak Moeller czy Hagger. Nie mogę znaleźć żadnych opinii o tych produktach, więc piszę tutaj. Czy rzeczywiście można postawić znak równości między tymi producentami? Z góry dziękuję za odpowiedź

  2. #2

    Domyślnie

    nie znam tego produktu ale jeżeli wizualnie Ci odpowiada to bierz. Rozdzielnia to przecież tylko parę szyn i obudowa.

    Chociaż ja kupiłem jakąś Legranada na 60 pól i dopóki nie była uzbrojona wyglądała dość solidnie - po uzbrojeniu prawie się rozpadła i musiałem nitować konstrukcję z szyn. No ale w sumie jak ma to składać elektryk to wypadałoby się może jego zapytać?

  3. #3

    Domyślnie

    Jestem laikiem w kwestii nazewnictwa, chodziło mi o wyłączniki głównie. Na projekcie jest napisane "Schemat ideowy tablicy", czyli byłaby to nie tylko obudowa lecz 'bebechy' też. Ci z hurtowni mówią, że mają atesty i dają gwarancję na robotę (mają też wykonawców) i że nie chciało by im się bawić w ciągłe późniejsze poprawki. Ale wiadomo, że handlowcy wiedzą, co powiedzieć Mój elektryk o firmie nie słyszał, niestety. Na ich stronie jest napisane, że działają dopiero od roku. Hurtownia twierdzi, że próbują zdobyć rynek i stąd promocyjne ceny.

  4. #4

    Domyślnie

    co do zawartości to już gorzej... Legrand, Hager i masz spokój na lata. Inne wynalazki to może być różnie. Mój teściu elektryk narzeka zawsze na produkty fmy Etimat, i generalnie odradza je bo miał z nimi sporo reklamacji (koserwował rozdzielnice w dużych wspólnotach mieszkaniowych). Więcej nie pomogę.

  5. #5

    Domyślnie

    CHINT....


    miałem kiedyś...chińszczyzna pierwszej wody...
    nie polecam....

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję za rady, właśnie poszło zamówienie na Moellera - i to udało się kupić wszystko jeszcze taniej! Pozdrawiam serdecznie

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Piotr Glab

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Oj tam , Oj tam..

    Chint dobry jest. Nie ma co gadać.

    Chińszczyna I jakości , jak wspomniał kolega.

    polecam , bo na rozdzielni zostaje mi 700pln.

    W mojej hurtowni oferują go do inwestycji i projektów.

    Śmiało działaj. Dają spore gratisy, a jako firma - mega elastyczni.

    A to moja Praca:

    [IMG=http://img52.imageshack.us/img52/2487/spanachint.jpg][/IMG]

    Uploaded with ImageShack.us

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony