dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post
    Moze Ceresit CR 65? Chyba, ze jest cos lepszego, badz porownywalnego, ale tanszego? I jak to polozyc na pomalowane abizolem sciany?

    Albo beto-szczel dodany do zaprawy cementowej?
    Ceresitu CR65 lub innej izolacji mineralnej (np. bliźniacze Sopro DS422) nie polożysz na izolacje bitumiczną. Więc abizol trzeba by usunać. Może piaskowanie albo myjka ciśnieniowa. Zależy jak sie trzyma. Ja u siebie zastosuję CeresitCR45. Założyłem podobny temat kilka dni temu i też czekam na odpowiedzi. Też mam fundament kamienny, a kamień jak wiadomo nie podciąga wody, więc fundament pije tylko spoinami. Jesli mialeś abizol, to może wystarczy poprawić warstwę abizolem i na tym poprzestać. Tylko na to (chyba, że się mylę) nie nakleisz styropianu. Generalnie, jak nakleić styropian na nierówną ścianę kamienną?
    Jesli chodzi o drenaż, to też się zastanawiam, ale raczej odpuszczę sprawę. 100 lat nie bylo, to kolejne 100 tez sie obejdzie bez. Zresztą boję sie, by czegoś nie zepsuć. U mnie jest jeszcze taka sprawa, że bije źródlo jakieś 5m od domu. Teren jest lekko pochylony a źródło poniżej, ale jak znajdzie łatwą droge do drenów, to będzie mi jeszcze pompować wodę do domu Dren odpuszczam.
    A jesli chodzi o temperature w piwnicy, to jaka jest szansa, że spadnie poniżej 0? A dotychczas spadała? Czym będziesz grzal, bo ja bedę mial piec CO w piwnicy, to mi nie spadnie poniżej 0 Piec, bojler i instalacja dostatecznie ogrzeje małą piwnicę.
    Ostatnio edytowane przez piciek ; 11-05-2012 o 12:16
    Mieszkamy już w swojej zapleśniałej norze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony