Kominka już chyba nie mogę zrobić tak jak w projekcie bo go właśnie przeprojektowałam na tą ściankę co dzieli pomieszczenie gospodarcze z salonem poza tym tak mi się bardziej podoba - tylko chyba albo się nie dogadałam z projektantką albo się nie dało tak zrobić ( tak zeby komin w dachu nie przeszkadzał) - kurde no ale chyba się dało skoro tak macie i jestem w wielkiej d..... bo nie wiem co mam teraz zrobić bo u mnie fundament pod kominek wyszedł przed ścianką od pomieszczenia gospodraczego no chyba że przesunie się o kilka caegieł to wtedy bedzie w pomieszcezniu gospodarczym ale co z tego jak zmniejszy się salon a miał się "zwiększyć " bo kominek miał nie wystawac ehhhhh - teraz to i tak chyba mogę zapomnieć

Ale dziś wymysliłam alternatywę heheh tylko nie wiem czy da się tak zrobić :/ są takie wkłady kominkowe całe przeszklone że z każdej strony widac heheh wiec po prostu komin się obuduje a wkładu nie i moze optycznie to nie zmniejszy salonu no ale sama nie wiem bo ten kominek w ścianie hmmm jest super sprawą .....