Cytat Napisał jarekkur Zobacz post
cytuję Ciebie...Minęły 3 tygodnie od położenia paneli i na większości podłogi widać, że panele pracują - podłoga ugina się pod nogami (1mm w dół? 2mm?), widać to pod światło i czasem czuć pod stopami. Nie uginają się pojedyncze panele, ale większa powierzchnia... więc jak jest? Od początku czy po 3 tygodniach? Jeżeli tak jest od początku to być może zeschną się na tyle w zimę, że siądą, jeżeli nie to musisz je polubić.
Tak jest od samego początku. Może nie napisałam zbyt jasno - chodziło mi o to, że minęły 3 tygodnie od ułożenia paneli, panowie od montażu mówili, że potrzeba ok. miesiąca do dwóch, aż panele się ułożą a mijają już trzy tygodnie i nie widać kompletnie żadnej różnicy. Pozostaje mi to tolerować i wierzyć, że z czasem albo się przyzwyczaję, albo to siądzie i się ułoży.

Dzięki za odpowiedź, Zalew83. Piszesz, że z doświadczenia wiesz, że powinno się uleżeć. Kładłeś w podobnych warunkach panele (blok, bez wylewki, podłoże lekko nierówne z wgłębieniami na większej powierzchni, wgłębienia ok. 3mm) i wszystko było później w porządku?

Pozdrawiam