dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    darkob

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    warszawa
    Dzielnica
    wawer
    Posty
    247

    Domyślnie Na co zwrócić uwage kupując brame segmentową?

    Witajcie ,chcialbym kupić brame segmentową i zastanawia mnie duża rozpiętość cenowa np.brama producenta z południa Polski z montażem ,bez napędu -niecałe 3tys. ,firmy Bedi...4tys. a Hor... okolo 5tys. Czy różnica w jakości wykonania też jest tak duża ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał darkob Zobacz post
    Witajcie ,chcialbym kupić brame segmentową i zastanawia mnie duża rozpiętość cenowa np.brama producenta z południa Polski z montażem ,bez napędu -niecałe 3tys. ,firmy Bedi...4tys. a Hor... okolo 5tys. Czy różnica w jakości wykonania też jest tak duża ?
    Ja mam Hormana , a zeby uniknac zwacania uwagi na cos o czym nie mam pojecia zlecilam wykonanie firmie Aprel , ktora wstawiala mi okna i wiedzialam , ze o nic nie bede musiala sie martwic i na niczym znac , bo to firma , ktorej mozna zaufac . Brama jest juz z 5 lat , wszystko ok .
    Tanie to jest tanie w zakupie a pozniej sie okazuje ...
    Firma Aprel to Stary tutaj z forum , opinii o Starym setki , same dobre .
    Polecam

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    darkob

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    warszawa
    Dzielnica
    wawer
    Posty
    247

    Domyślnie

    Ja też bym chciał Hormann ale 5tys. na brame napewno nie wydam a jeżeli za 3tys. żeczywiście to jest chłam to już wole zwykłe dwuskrzydłowe.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał darkob Zobacz post
    Ja też bym chciał Hormann ale 5tys. na brame napewno nie wydam a jeżeli za 3tys. żeczywiście to jest chłam to już wole zwykłe dwuskrzydłowe.
    To może napisz najpierw jakich producentów rozważasz.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    darkob

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    warszawa
    Dzielnica
    wawer
    Posty
    247

    Domyślnie

    Te tanie ,ok.3tys. to np. Pamar i Bramy.type ,ta za 4tys. to Beditom.Ważne dla mnie by była szczelna,lekko sie otwierała ,dobrze wykonana i by np. panel w przypadku uszkodzenia nie kosztował połowy wartości bramy...bo taką opinie tu też znalazłem.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.139

    Domyślnie

    Kazda znana mi firma ma chore ceny na "materialhy serwisowe" a zakres odpowiedzialnosci gwarancyjnej jest żalosnie niski.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał darkob Zobacz post
    Ja też bym chciał Hormann ale 5tys. na brame napewno nie wydam a jeżeli za 3tys. żeczywiście to jest chłam to już wole zwykłe dwuskrzydłowe.
    Nikt nie wie jakich rozmiarów bramy poszukujesz, a od tego zależy czy te 3 tys.to cena za którą można kupić coś sensownego czy nie.
    Ostatnio edytowane przez slawekk1980` ; 21-08-2012 o 19:55

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matabane

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Mikołów
    Kod pocztowy
    43-190
    Dzielnica
    Kamionka
    Posty
    52

    Domyślnie

    teraz w Hormannie mają promocję na bramy segmentowe z napedem 2,5 x 2,125 za 3500zł z montażem;
    Porównywałem z bramą Wiśniowskiego z napędem Nice za ok 4200 z montażem,
    Hormann jest jednak lepiej wykończony, ale za to nie ma koloru Winchester , w którym mam okna i na którym mi zależy, poza tym bramy Hormann mają tylko "cienkie" panele w promocji tzn 2centymetrowe, u Wiśniowskiego jest 4cm.
    CO JEST WAŻNE : TO NAPED NA ŁAŃCUCH, BROŃ BOZE NIE NA TAŚMĘ

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał matabane Zobacz post
    teraz w Hormannie mają promocję na bramy segmentowe z napedem 2,5 x 2,125 za 3500zł z montażem;
    Porównywałem z bramą Wiśniowskiego z napędem Nice za ok 4200 z montażem,
    Hormann jest jednak lepiej wykończony, ale za to nie ma koloru Winchester , w którym mam okna i na którym mi zależy, poza tym bramy Hormann mają tylko "cienkie" panele w promocji tzn 2centymetrowe, u Wiśniowskiego jest 4cm.
    CO JEST WAŻNE : TO NAPED NA ŁAŃCUCH, BROŃ BOZE NIE NA TAŚMĘ
    dlaczego broń boże taśma?

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.139

    Domyślnie

    Bo w Hjermanie tak mówią Kompletny absurd. Okna też można było kupić 3komorowe, pewnie byłby znacznie tańsze ;p

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony