dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    No prosze, watek troche ruszyl A juz myslalam ze umarl smiercia naturalna My jestesmy dopiero na poczatku drogi, geodeta wytycza slupki, potem sciagamy humus i przed zima planujemy stan surowy zero postawic, a na wiosne ruszyc dlaej. Zuza jest bardziej zaawansowana, moze ona podzieli sie doswiadczeniami z reszta A Ty skad jestes Nerescu?

  2. #22

    Domyślnie

    Tak troche podciagam temat, moze w miedzyczasie znalazl sie jeszcze ktos kto buduje Ramzesa i zechce sie podzielic doswiadczeniami

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    giovani16

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Projekt Ramzes

    Tak ja buduję ten dom i jak narazie wygląd jest bardzo ładny i zaczyna przypominać ten z projektu.Ukończyłem dach i jeszcze jest w stanie surowym.Tak będzie zimował a na drugi rok jak wszystko będzie ok to będę działał dalej.

  4. #24

    Domyślnie Ramzes

    Nie wiem czy to forum żyje czy nie ale piszę. Ja z żoną też przymierzamy się do budowy RAMZESA. Narazie jestesmy na etapie tzw roboty papierkowej. Jeszcze w tym roku chcemy zamówić projekt, jakiś wielkich poprawek raczej nie będzie. Napewno z dwóch łazienek zrobimy jedną większą, minimalnie może pomieszczenie gospodarcze powiększymy. Garaż napewno zostanie bo nie bedziemy mieli zbyt wiele miejsca żeby go obok domu postawić. Mam pytanie najczęściej zadawane na tego typu forach: Ile muszę szykować złotówek na stan surowy(beton komórkowy), docieplony z dachem (raczej blachodachówka)? Może ktoś z was już skończył ten etap i może sie na forum podzielić informacjami o kosztach?

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justka9
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    My budujemy w okolicach Wrocławia. Na razie mamy fundamenty, ale jak stopnieje śnieg i zrobi sie "jakaś" pogoda to ruszamy dalej.
    Ze zmian jakie wprowadzamy to połączenie łazienek, reszta wyjdzie "w praniu".
    Na razie poszło ok 45 tys., ale w tym jest zakupiony Ytong 36,5 na 90% budynku.
    Ocieplać raczej nie będziemy, ale o tym też zdecydujemy po pierwszej zimie.
    zapraszam do naszego dziennika

  6. #26

    Domyślnie

    zastanawiam się nad wyborem projektu RAMZES. Mam pytanie do budujących, czy jest szansa na zmieszczenie się w kosztorysie 321 000,00 zł jak podano na www z projektem?

  7. #27

    Domyślnie Projekt Ramzes Woj. mazowieckie

    Witam

    Mam pytanie czy ktoś w województwie mazowieckim buduje lub wybudował ten dom, chciałem wprosić na oględziny po prostu nie bardzo potrafię sobie wszystko wyobrazić. Będę bardzo wdzięczny za odzew

    Pozdrawiam
    Michał
    Ostatnio edytowane przez michall1916 ; 27-08-2012 o 13:59

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    popytaj tych co budowali:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...acownia-DOMENA

    Jak chcesz, przeniosę do tego wątku twoje pytanie, byś nie musiał pisac kolejnego posta.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-08-2012 o 16:59

  9. #29

    Domyślnie

    Witam

    Poproszę o przeniesienie tematu we właściwe miejsce

    Dzięki

  10. #30

    Domyślnie

    chyba już nikt tu nie zagląda

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    raczej sądzę, że to nie jest popularny projekt ze względu na kosztowny dach. Pisałeś na prv do tych, co deklarowali budowę?

  12. #32

    Domyślnie

    Właśnie mnie wszyscy tym dachem straszą , nie pisałem jeszcze na prv do budujących bo z tego co widziałem to nikt z mazowieckiego się nie ujawnił.
    ale popróbuję, dzięki za odzew

    Pzdr
    Michał

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony