dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Bieganie w gminie Wiązowna

    Moją pasją od dziesięciu lat jest bieganie.Zaczęło się ,kiedy waga przekroczyła setkę i żona zaczęła robić aluzje typu "witaj brzusiu,żegnaj siusiu".Dziś jestem człowiekiem wysportowanym ,o sylwetce bez tłuszczu,w miejsce którego pojawiły się mięśnie.Często jeżdżę na różne biegi,mam sporo zaliczonych maratonów(42 km) i jeden supermaraton(100 km).
    Ostatnio byłem na półmaratonie we Wiązownej(21 km).Biegłem przez następujące miejscowości;Zanęcin,Dziechciniec,Malcanów,Lipo wo i Gliniankę.Podziwiałem okolicę ,piękne działki no i oczywiście domy.Zastanawiałem się ilu forumowiczów mieszka w tej okolicy,Wiązowianie odezwijcie się!A tak przy okazji spytam o firmę "Megal",która od kilku lat jest sponsorem głównym imprezy.Produkuje ona okna reklamując się hasłem;"świat bez krat".

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj,
    forumowicze z Wiązowny i okolic wg mojego rozeznania a jestem z Otwocka więc po sąsiedzku to:
    IZAGRAB - budowa w Wiązownie,
    Dana15 - Góraszka,
    Moira i Cudka- okolice. Więcej osób nie kojarzę, chociaz poszukam jeszcze w grupie otwockiej może ktos mi umknął.
    Pozdrawiam
    martta

  3. #3

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie


    Mamy w sercu Wiązowny w lesie działkę i czekamy na wzzit..
    Okolice piękne, też będę tam biegać, jak się nam uda pobudować..
    Serdecznie pozdrawiamy..

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piątka

    Mamy w sercu Wiązowny w lesie działkę i czekamy na wzzit..
    Okolice piękne, też będę tam biegać, jak się nam uda pobudować..
    Serdecznie pozdrawiamy..
    Rzeczywiście, niewiarygodne, centrum Wiązownej, a tu las.Droga to też była leśna o ile pamiętam(kocie łby).Prawdę mówiąc jak robiłem rozgrzewkę do biegu i zobaczyłem te działki to też stwierdziłem, że to fajne miejsce do zamieszkania.Nic tylko pozazdrościć!

  6. #6

    Domyślnie

    Lipowo to docelowe miejsce mojego zamieszkania- właśnie tam będzie stał mój dom

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony