dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar DZIKU_7
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Jaka brama do garaży 285*280??

    Witam Państwa.

    Potrzebuję 2 szt drzwi garażowych w kolorze "ORZECH" i drzwi do pom. gosp. w tym samym kolorze i wzorze .

    Wymiary drzwi : szerokość 285cm, wysokość po doliczeniu wylewki 280cm(na gotowo)- 2 sztuki

    Wymiary drzwi: 102 szerokie i 210 wysokie- 1 sztuka

    Drzwi metalowe do góry uchylne albo i segmentowe w zależności od ceny. DO jednych może napęd tylko niewiem jaki:/

    Firmy jakimi jestem zainteresowany to: normstahl, wiśniowski, hormann.

    Co mi polecacie?? i jakich cen się mogę spodziewać

    pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    Szukasz wycen - zamieść post na forum oknonetu. Już tam Cię dopadną sprzedawcy że nie będziesz mógł się opędzić od "najlepszch propozycji". Tu rozmiawiamy o rozwiązaniach i są tematy zarówno o bramach jak i drzwiach.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar DZIKU_7
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ok, dzieki.
    mam w takim razie pytanie: czy do góry uchylna sprawdzi się na takiej powierzchni czy jednak założyć segmentówke.
    co skłania mnie za do góry uchylną?! cena! powiedzmy 1300zł taniej niż segmentówka x2= 2600 zł, za to jakiś napędzik sobie dokupię.
    pozdrawiam

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    wszystko zależy czego oczekujesz od bramy jak ma tylko przyslonić wjazd to ok jak taka brama jest przy domku to jak widzę uchylną z marketu to nie obrażając nikogo ale dla mnie to dramat!
    blacha konserwowa po kilku sezonach wygląda jak wygląda no ale cena zupełnie inna

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.132

    Domyślnie

    Dziku, masz określone marki, więc znajdz w swojej okolicy ich dobrych przedstawicieli i wyślij zapytanie. Poznasz ceny. Z tym oknonetem to żartowałem. Chyba że lubisz takie castingi i ryzyko związane z wyborem najtańszego sprzedawcy z drugiego końca kraju.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    aż z ciekawości wszedłem tam to racja powiedz tylko hasło a już "hieny" czekają

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar DZIKU_7
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie, castingów nie lubię chyba że chodzi o wybór np. bikini a teraz serio.: drzwi mają być na lata ale oczywiście liczę się też z ceną i z tąd moje pytanie czy do góry uchylna będzie ok, ale z firm które wymieniłem czy jednak wziąć segmentówke

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony