dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    czyli jednak w srodek
    co ja go bede fatygowac do takich prostych czynnosci
    sama sobie podlubie i odkurze
    Dziekuje Wam za rady.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nurni
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.863
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    nurni - te harmonijke tak podparta masz? a co do szybkosci - teraz jest czas gdy siedze sobie i zamiast po raz kolejny Rambo ogladac wole sobie tutaj pobuszowac - a poza tym - wiesz - to niby nie choroba taki nalog bycia tu mowia ze to uzaleznienie ale ja im nie wierze
    Tak jak ja z Seksmisją.
    To zróbmy tak: ja już nie piszę pytań a Ty od razu pisz odpowiedzi
    będzie jeszcce szybciej.

    Tak, harmonijka jest tak podparta w 6 punktach (po 1 na końcach i po 2 na słupki). Tylko ja jeszcze skręcałem tę konstrukcję z dwóch kątowników z eliptycznymi otworami a potem mocowałem od spodu do ramiaka futryny a dołem kręciłem na kołki do chudziaka. Po zalaniu wylewek trzyma jak piiiiiiiiiiiiiii

    pozdrawiam
    Mój DOM na mojej ZIEMI.
    Dziennik
    Komentarze

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    przeciez wlasnie tak opisywalem - jeden ma byc zamontowany do podloza, drugi albo wlozony w rowek przy pvc albo przykrecony do ramiaka i oba ze soba skrecone - dopiero pozniej wylewki i ciag dalszy prac
    ciesze sie ze pomocny moglem byc swoje patenty tutaj przekazujac
    moze i inni montazysci cos z tego dla siebie wyniosa i pie.... robote przestana a balkon to naprawde jest punkt newralgiczny i bledow tutaj najwiecej
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nurni
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.863
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    ...moze i inni montazysci cos z tego dla siebie wyniosa i pie.... robote przestana a balkon to naprawde jest punkt newralgiczny i bledow tutaj najwiecej
    Oj tak, tak - najchętniej to od razu by beton tam lali na równo z licem ściany zewnętrznej

    Pozdrawiam
    Mój DOM na mojej ZIEMI.
    Dziennik
    Komentarze

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysiekS
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.115

    Domyślnie

    U mnie po poltora roku pojawiła sie przy niektorych oknach minimalna szczelinka na styku okna z tynkiem, jest to naturalna sprawa.

    Wypełniłem osobiscie szczelinke w sobote akrylem. Wykonczenie cienką warstwą akrylu wygląda ładnie i estetycznie - nie ma sladu, ze cos było dodawane, nie ma tez szczelinki.
    Budownictwo to moja pasja

  6. #26

    Domyślnie

    Mam zamontowane listwy PCV o których pisze Jareko.jestem z Wrocławia i wiele osób z okolic stosuje takie listwy .Podaje namiary na Wrocław firma Bapro tel.71- 360 83 81 lub Opole tel 77 - 45 66 447 lub www.bapro.com.pl. Listwy są 2 albo 2.5 m. nie pamiętam .Zapłaciłem ok 400 zł za wszystkie listwy na cały dom ok 17 okien.Wydaje mi się że nie jest to duża kwota .Mam tynk gipsowy masz. (tynkarze maja trochę więcej roboty) ale efekt gwarantowany.Z okna wystaje niewielki wklęsły kawałeczek listwy(po skończonym tynkowaniu oddziela się częśc,a reszta zostaje.Pozdrawiam Wiech

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony