dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar PTYŚ23
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łącko 8
    Kod pocztowy
    76-113
    Posty
    2

    Smile Dom w Astrach z Archonu

    Witam Forumowiczów.
    Jestem świeżym urzytkownikiem.
    Interesuje mnie zakup projektu w Astrach lecz nic nie mogę znaleść na jego temat.
    Pozwoliłem sie przyłaczyc bo bedę budowac dom w Astrach i chciałem skorzystać z Waszych doświadczeń. W tej chwili zbieram dokumenty i jestem na etapie zakupu projektu.Mam już Inspektora nadzoru budowlanego,geodeta też już robi mapkę,przyłącza w drodze.Proszę o jakąkolwiek pomoc Tych co już posiadają taki domek.Zdjęcia mile widziane.Podam mój adres mailowy do ewentualnej korespodencji : [email protected].
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam znad Bałtyku.
    Rafał

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar PTYŚ23
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łącko 8
    Kod pocztowy
    76-113
    Posty
    2

    Domyślnie

    Widzę że nie ma chętnych co by sie wymienili doświadczeniem budowy tego domku
    Postanowiłem i tak kupić ten projekt tak wiec może ja wymienie sie doświadczeniem i wrzucę w przyszłości jakieś fotki.Pozdrawiam Forumowiczów ,,muratoradom,,

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Warmia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    296

    Domyślnie

    Witam!
    Jeśli mogę poradzić, to może poszukaj w dziennikach budowy. Nie wiem, czy próbowałeś wrzucić nazwę projektu w wyszukiwarkę.
    Tak poza tym życzę powodzenia w budowaniu i trzymam kciuki za kolejnego budowniczego. My jesteśmy na etapie stan surowy otwarty i czekamy do marca na rozpoczęcie kolejnego etapu.
    Powodzenia.

  4. #4

    Domyślnie :)

    http://archon.pl/projekty-domow-forum-temat/55 zobacz tu mam nadzieję że się przyda my planujemy tez wybudowac ten domek ale na razie wszystko stoi w miejscu mam nadzieje że pomoglam...

  5. #5

    Domyślnie

    Witajcie Astrowicze!

    Chciałam trochę odświeżyć temat i zapytać jak Wasze budowy domu w astrach? Również jesteśmy zainteresowani tym projektem i jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku rozpoczniemy budowę.
    W internecie mało jest informacji na temat tego projektu, my już mamy pomysły na wprowadzenie pewnych zmian.
    Bardzo bym prosiła o jakieś sugestie, a najlepiej zdjęcia z poszczególnych etapów budowy. Może ktoś z Was ma już zdjęcia urządzonych wnętrz

  6. #6

    Domyślnie

    Czy jest na forum ktoś kto buduje dom w astrach? Interesują mnie przede wszystkim aranżacje wnętrz a przede wszystkim to jak wykończyliście łazienkę u góry, która jak dla mnie jest dosyć trudnym tematem ..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony