dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Rolety zewnętrze z możliwością regulacji prześwitu

    Witam
    Jakiś czas temu byłem w Niemczech i spotkałem tam w domu bardzo fajne rolety zewnętrzne, które nie miały tylko takiej małej perforacji jak te klasyczne sprzedawane wszędzie w polsce, tylko umożliwiały bardzo duża możliwość regulacji gdy był zasunięte, nie jestem pewien ale chyba wszystkie lamelki zmieniały kąt wzdłuż swojej osi (coś na kształt żaluzji wewnętrznych)
    Może ktoś kojarzy czy sa takie rolety? jeżeli tak to gdzie mozna je dostać i ewentualnie jaki jest ich koszt?
    Pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    a nie chodzi ci o żaluzje fasadowe?

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    a nie chodzi ci o żaluzje fasadowe?
    z opisu można by przyjąć na 99%, że chodzi właśnie o żaluzje fasadowe.

    Pozdrawiam

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    własnie rozczytałem sie nad tym tematem i żaluzje fasadowe pasują ale nie jestem przekonany... Bo tak wydawało mi sie że to zdecydowanie bardziej podobne było do rolet, tzn jeździł w prowadnicach, było dość konkretne i przy całkowitym zasłonięciu dawało dokładnie taki sam komfort jak rolety zewnętrzne.. tzn chroniąc np od wiatru...
    i oczywiście były elektryczne
    A ma ktoś coś takiego? jak to wygląda? bo tutaj na internecie to widziałem raczej takie delikatne, bardziej takie jak do środka, z jakimiś sznurkami i bardzo cienkie...

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.220

    Domyślnie

    Cytat Napisał meeisster Zobacz post
    własnie rozczytałem sie nad tym tematem i żaluzje fasadowe pasują ale nie jestem przekonany... Bo tak wydawało mi sie że to zdecydowanie bardziej podobne było do rolet, tzn jeździł w prowadnicach, było dość konkretne i przy całkowitym zasłonięciu dawało dokładnie taki sam komfort jak rolety zewnętrzne.. tzn chroniąc np od wiatru...
    i oczywiście były elektryczne
    A ma ktoś coś takiego? jak to wygląda? bo tutaj na internecie to widziałem raczej takie delikatne, bardziej takie jak do środka, z jakimiś sznurkami i bardzo cienkie...
    Jak sądzę, to było coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=Sr0zw7a9kPo
    PRO QUALITY

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    Jak sądzę, to było coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=Sr0zw7a9kPo
    no Pan Andrzej jak zwykle zapewne trafia w 10


    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    Jak sądzę, to było coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=Sr0zw7a9kPo
    No tak bardzo ciekawy system i mogło to być właśnie to. Przyznam że bardzo żałuję że nie przyjrzałem się bardziej temu systemowi rolet/żaluzji który widziałem w Niemczech, ale uznałem że nie będę potrzebował. Teraz jednak sytuacja się zmieniła i na duże okno balkonowe od wschodu i strony drogi ruchliwej drogi było by to idealne.
    A dopytam jeszcze, może jest jakiś system rolet zewnętrznych które mają większą perforację niz te niewielkie otwory na łączeniach lamelek, (np jakby całe łączenie było z jakiegoś przeźroczystego tworzywa)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony