dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.134

    Domyślnie

    Charlie,
    ten wyrób w założeniach jest więcej niż przyzwoity. Ale jak dla mnie - to za duża fabryka, bo wiele rzeczy z konieczności przechodzi na dealerów, a ci znają się na szczegółach montazowych lepiej lub gorzej..
    Poza tym cena.. faktycznie - jest niska. Ktoś, kto mówi mi ze sprzedaję "najdroższe okna" nie porównał ceny w żadnej innej firmie. Wtedy i oczekiwania klienta są inne.. Od rzeczy potencjalnie droższej wymaga się więcej.. Ale Urzędowski uważa, że można sprzedawać "luksus w cenie standardu"... Myślę że relacje cenowe (za niskie mimo innych odczuć Klienta) i wszystko co za tym idzie są największą bolączką tej firmy.

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Młoda Budowlana

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    koło Łomianek
    Posty
    4

    Domyślnie

    A mnie zafascynował Świebodzin Ale muszę przyznać, że aż boję się ceny Pójdę jednak na wycenę i rozmowę Trzeba porównać z innymi producentami.
    A walka słowna na ringu forum pomiędzy bob27 i finlandia dość ciekawa dobrze, że nie realnie bo krew by sie lała

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Młoda Budowlana Zobacz post
    A mnie zafascynował Świebodzin Ale muszę przyznać, że aż boję się ceny Pójdę jednak na wycenę i rozmowę Trzeba porównać z innymi producentami.
    Dobre porównanie między niektórymi oknami drewnianymi znajdziesz w porównywarce. Polecam.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.134

    Domyślnie

    Już zapomniałem o tej "walce". Nie ma obaw. To nie był jeszcze finał. Do pierwszej krwi jeszcze daleko. Ale ciężko sprawić wpisami, by zamilkła moja klawiatura..
    Poza tym.. boba już od pól roku nie widać na tym forum..

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar DEZET
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Dygowo
    Posty
    2.953
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Widziałem kiedyś "świetne" okna drewniane- bo były nowe wygląd super, itd. Nie było się do czego przyczepić. Ochów i achów inwestora nie było końca. Minęło x lat - silikon się odrywa, trzeba odświeżyć, czyli malować. Obecnie inwestor narzeka, że trzeba coś w nich stale poprawiać.
    Dlatego zdecydowałem się u siebie na pcv-ki z pakietem 3-szybowym na parter, jak i dachowe również pcv.
    Nie chciałem drewnianych, choć okleina na zewnątrz pcv jest złoty dąb, od środka białe, ale był to świadomy wybór
    JAK IRYS POWSTAWAŁ

    Dom za 200k? - TAK, ale praca WŁASNA jest najważniejsza! Amen.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał agao Zobacz post
    Oknami i przeszkleniami wielkoformatowymi zajmuje się
    Spadaj spamerze. Zgłaszam do moderacji.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony