dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 168 z 168
  1. #161

    Domyślnie

    A moze dac na cala sciane jakas uniwersalna fototapete? Tylko nigdzie nie moge takiej znalezc aby zawierala jeszcze cos rozowego...

  2. #162
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    fototapety, które mnie się jeszcze jako tako podobają, mają kosmiczne ceny. Te popularne są strasznie banalne i oklepane.

    Krzesła z IKEA - nowość



    i jest do nich barek, suuuper








    Wiem, wiem, krzesła bez regulacji, ale moja córka to już nastolatka, a Twoje póki co niewiele siedzą pewno przy biurkach ???
    Ostatnio edytowane przez piu ; 23-11-2012 o 10:21

  3. #163

    Domyślnie

    A jakie Ci sie fototapety podobaja?

  4. #164
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    bardzo delikatne, ale nie dla dzieci

    http://www.eijffinger.com/en/products/types/15/1#

    Mnie osobiście by męczyły duże wzory na ścianie. Kwestia gustu.

  5. #165

    Domyślnie

    Priscilla zobacz jeszcze tutaj - myślę, że mają całkiem ładne te naklejki http://pavillon.pl/pl/65-dla-dzieci , elementy naklejek dobierasz samodzielnie.
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  6. #166

    Domyślnie

    Z paragrafami? Prawnik czy sie do czegos uczysz?

    Eveee - no wlasnie tak myslalam o jakis nalepkach - ja patrzylam na kolekcje w mietowym kocie http://msklep.home.pl/pl/c/Naklejki-na-sciane/1, ale jakos nic mnie nie oczarowalo...
    Podobaly mi sie kwiatki, ale to takie typowo dziewczece
    Ostatnio edytowane przez Priscilla ; 23-11-2012 o 19:51

  7. #167
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    axe231

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    6

    Domyślnie

    Najleoien"wydzielić" 2 strefy - znajomi tak mają i każda strefa jest idnywidualnych pokojem

  8. #168

    Domyślnie

    Cytat Napisał Priscilla Zobacz post
    Piu - no ten pomarancz nie jest do konca przekreslony bo mlody ciagle podkresla ze to jego ulubiony kolor hehe
    Biurka stanely jednak osobno - tak wygladaja znacznie lepiej.
    Tylko teraz na srodku miedzy biurkami mam spora niewykorzystana przestrzen z ktora nie wiem co zrobic.
    Pusto jest strasznie na tej scianie. Chyba szafek nie bede juz jednak dawac, bo wyjdzie ze z kazdej strony jest jakis regal :/
    Chyba ze takie polki jak na tej aranzacji ktora wrzucilas...

    Co zrobic ze sciana? Naklejki jakies? Teraz znowu dochodze do wniosku ze 2 tapety tematyczne wcale nie bylyby takim zlym rozwiazaniem. Tylko co zrobic z polaczeniem tego hehe
    Nie wiem czy na srodku rzucic jakis fajny materac i poduchy czy zrobic cos innego... Moja inwenja tworcza wygasla

    Wrzuce foty jak tylko ogarne ta lawine zabawek na podescie

    Sheenaz- zapraszamy i ciesze sie ze znajdujesz cos dla siebie
    Priscillo z uwaga prześledziłam Twoje twórcze zmagania z aranżacją pokoju dzieci. Sama jestem na początku tej drogi. Czy mogłabyś wrzucić fotki tych biurek Micke jak one u Ciebie wyglądają. Mi się one bardzo podobają, ale wolałabym zobaczyć je w takim "normalnym" domu a nie na zdjęciach w katalogu

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony