dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105
  1. #101
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar gajkin
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, podbijam temat - jestem świeżo po wycenie kuchni w salonie partnerskim WFM w W-wie. Otrzymałam profesjonalny projekt w 3 wariantach, wycenę i fachową obsługę, jednakże cena mnie przeraża. 25 tys. za meble (fornir+lakier) bez AGD to ogromny wydatek, dlatego z chęcią poczytam opinie osób, które użytkują już kilka miesięcy/lat i poleciliby, bądź odradzili swoim znajomym. Zdjęcia waszych kuchni również mile widziane, pozdrawiam!

  2. #102
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar KrzysztofJerzy
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Nowa Wola
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał gajkin Zobacz post
    ...dlatego z chęcią poczytam opinie osób, które użytkują już kilka miesięcy/lat i poleciliby, bądź odradzili swoim znajomym. Zdjęcia waszych kuchni również mile widziane, pozdrawiam!
    Witam.
    Ja temat mebli przerabiałem dwa lata temu. Powaznie pod uwage brałem WFM i Rusta (bądź jego ekonomiczną marke Witt). Przyznam sie, że to co skloniło mnie do zaprzestania biegania do salonu WFM to było ciągłe słyszenie "nie da się"i "to nie tak", gdzie wymagań nie miałem z kosmosu, kwestia była w uwzględnieniu ograniczeń np. w wysokości mebli. W Ruście dało się, wyszło b. dobrze i czytając komentarze cieszę się, że nie wybrałem WFM. Odpukac, jak na razie Rust trzyma się dobrze, nic nie pęka, nic nie dygoce, zamyka i otwiera tak jak w dniu montażu.
    Pierwsze: Jedno, czego bym bardziej przypilnował, to ekipy montujacej. Po czasie okazało się, że Panowie (pomimo planów podłączeń) nie porobili wszystkich otworów w "plecach" a nie cały osprzęt mi montowali, więc jak przyszło co do czego, to odkrycie tego faktu było irytujące.
    Drugie: Umówienie się z Panami na poprawkę graniczyło z cudem, skończylo się tak, że dwie brakujące dziury wyrżnąłem sobie sam.
    Cenowo niestety bez większej różnicy pomiędzy WMF a Rustem. (Witt był troche tańszy, ale wiem, że to się zmieniło - teraz podobno jest dużo tańszy ale dlatego że Rust poszedł w górę a nie Witt spadł)
    ps. "Moje" salony Rust i WFM były w Markach.

  3. #103

    Domyślnie

    ja mam WFM ponad 2 lata i polecam, nie mogę narzekać, na montujących tak ale to nie ma związku z samym meblem, ja jestem zadowolona i według mnie Rust jest droższy, u mnie różnica sięgała 30 %, no i jeszcze obsługa w Rust w katowickim Rozdzieniu, Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kiedy przyszłam po wycenę i powiedziałam babie, ze drogo, ze spodziewałam się trochę niższej ceny, to ze zdziwioną miną powiedziała, ze chyba zartuję, mało nie padłam z krzesła jak to usłyszałam, i jej powiedziałam, że jestem ciekawa jaką ona ma kuchnię w domu? To tyle ja WFM polecam.

  4. #104
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Malwina03
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Kod pocztowy
    05-140
    Posty
    164

    Domyślnie

    jednakże cena mnie przeraża. 25 tys. za meble (fornir+lakier)

    a ile i jakich szafek masz? możesz wrzucić szkic projektu? mi robili wycenę za 15 tys. - ale u mnie nie ma szafek wiszących

  5. #105
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar gajkin
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malwina03 Zobacz post
    jednakże cena mnie przeraża. 25 tys. za meble (fornir+lakier)

    a ile i jakich szafek masz? możesz wrzucić szkic projektu? mi robili wycenę za 15 tys. - ale u mnie nie ma szafek wiszących
    W załączeniu przesyłam projekt, jeśli chodzi o spełnienie moich oczekiwań w związku z ilością szafek, rozkładem i całą organizacją kuchni, jestem naprawdę zadowolona, ale cena wydaje się istnie kosmiczna.
    Niestety ze względu na potrzebę zakrycia źle usytuowanej rury wentylacyjnej od okapu, szafki nie mogą być standardowe - zależało mi na maksymalnym podciągnięciu ich do sufitu i uzyskaniu jak największej powierzchni 'szafkowej'. Dostałam kilka opcji rozwiązania problemu od najtańszej, aż do najdroższej. Dodatkowo, niestandardowy jest też półwysep, w którym zależało mi i na siedzeniu i na płytszych szufladach od strony kuchni. W półwyspie jest też niestandardowa szafka narożna od kuchni i jedna ukryta, otwierana od strony salonu. Wnętrza zostały więc maksymalnie wykorzystane i wszystko jest tak, jak mi się marzyło, ale jestem ciekawa czy byłabym w stanie znaleźć taki układ za 15-20 tys. bez rezygnacji z fornirów i lakierowanego MDF-u. Co o tym sądzicie?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taniej.jpg
Wyświetleń:	2001
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	169858

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony