dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mariusz5891

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-046
    Posty
    4

    Domyślnie Pomysł na malutką łazienkę

    Witam serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum.
    I od razu zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc. Otóż za kilka miesięcy dostanę kluczę do swojego długo wyczekiwanego mieszkanka. Będzie ono jak większość teraz na rynku w stanie developerskim. Z uwagi na niewielką kwotę, jaką dysponuję planuje wykończyć je samemu lub ewentualnie z pomocą rodziny czy znajomych. Ale do rzeczy. Otóż kilka dni temu wybrałem się na (ciągle) plac budowy aby zrobić kilka fotek i pomierzyć co nieco. Po tej "inspekcji" jestem troszkę zmartwiony moją malutką łazienką. Wg planu developera miała ona wyglądać tak: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łaźnia.JPG
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	171291.

    Zamiast wanny miałem zamiar w tej wnęce po lewej stronie na górze wstawić prysznic 80x100 cm. Niestety po wykonaniu pomiarów okazało się, że ta wnęka ma teraz 77 c, po dodaniu płytek będzie miała ok 73-74 cm i pojawił się problem bo takiego brodzika raczej nie znajdę, jeżeli już to na zamówienia, ale to raczej odpada z uwagi na duże koszty takiego luksusu. W każdym razie teraz wygląda to tak Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łaźnia pusta.JPG
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	12,1 KB
ID:	171292.

    Zastanawiam się teraz czy kabiny nie przenieść na prawą górę szkicu (ta mała wnęka w takim przypadku byłaby przeznaczone na jakieś półki czy panel prysznicowy).
    A może Wy macie jakieś ciekawsze propozycje?
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariusz5891 Zobacz post
    Witam serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum.
    I od razu zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc. Otóż za kilka miesięcy dostanę kluczę do swojego długo wyczekiwanego mieszkanka. Będzie ono jak większość teraz na rynku w stanie developerskim. Z uwagi na niewielką kwotę, jaką dysponuję planuje wykończyć je samemu lub ewentualnie z pomocą rodziny czy znajomych. Ale do rzeczy. Otóż kilka dni temu wybrałem się na (ciągle) plac budowy aby zrobić kilka fotek i pomierzyć co nieco. Po tej "inspekcji" jestem troszkę zmartwiony moją malutką łazienką. Wg planu developera miała ona wyglądać tak: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łaźnia.JPG
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	171291.

    Zamiast wanny miałem zamiar w tej wnęce po lewej stronie na górze wstawić prysznic 80x100 cm. Niestety po wykonaniu pomiarów okazało się, że ta wnęka ma teraz 77 c, po dodaniu płytek będzie miała ok 73-74 cm i pojawił się problem bo takiego brodzika raczej nie znajdę, jeżeli już to na zamówienia, ale to raczej odpada z uwagi na duże koszty takiego luksusu. W każdym razie teraz wygląda to tak Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łaźnia pusta.JPG
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	12,1 KB
ID:	171292.

    Zastanawiam się teraz czy kabiny nie przenieść na prawą górę szkicu (ta mała wnęka w takim przypadku byłaby przeznaczone na jakieś półki czy panel prysznicowy).
    A może Wy macie jakieś ciekawsze propozycje?
    Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
    osobiście nie preferuję wejścia prosto na "kibelek" wolałabym powiesić lustro i umywalkę na przeciwko drzwi - takie odbicie doda też trochę przestrzeni. Jeżeli planujecie prysznic a nie pasuje wymiarowy brodzik alternatywą jest prysznic bez brodzika i zamontowanie odpływu liniowego.

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie najbardziej pasuje taki układ do twojej łazienki.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mariusz5891

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-046
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ten pomysł bardzo mi się podoba!! Bardzo żałuję, że sam na niego nie wpadłem wcześniej... Bo teraz to już są wszystkie odpływy poprowadzone wg tego pierwszego rysunku z mojego posta . Nawet drabinka jest już zamocowana tak jak na planie...

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kinka - obawiam się, że sedes za daleko od pionu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony