dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Gagata
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Powyższe to akurat prawda, jak sądzę - to się nazywa zginąć na posterunku.
    Z miasta na wieś czyli Dziennik Gagaty
    Komentarze U GAGATY


    Każdy ma własny model szczęścia. I niech tak zostanie.

  2. #22
    Gosc321_1
    Guest
    Gosc321_1

    Domyślnie

    Po co się pchać na te szczyty? Może dlatego że w takich miejscach i przy takich warunkach człowiek naprawdę poznaje samego siebie i swoje miejsce w Świecie. Tam nie jesteśmy już tacy "mocni" ucywilizowani, zurbanizowani i postępowi. Tam jesteśmy tym najsłabszym ogniwem. Takie uczucie pokory wobec natury jest naprawdę niesamowite. Z góry zaznaczam, że nie jestem himalaistą, alpinistą a nawet taternikiem. Mieszkam w górach i szczerze mówiąc nawet w zwykłych Gorcach zdarzało mi się coś takiego przeżyć. Jesteś sam, zdany na siebie, idziesz szlakiem o którym wiesz, że nikt nie uczęszcza w totalnej zamieci śnieżnej i huraganowym wietrze i tak 5 godzin w samotności, walcząc o każdy krok. Jak doszedłem na Turbacz i zobaczyłem ludzi to z jednej strony byłem szczęśliwy (naprawdę pod koniec miałem niezłego pietra) a z drugiej zły, że coś tak fascynującego się skończyło.
    Ps. Oczywiście w Tatrach w zasadzie takie doznania są raczej niemożliwe ze względu na powszechnie panujące kolejki na szlakach

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony