dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    szukasz cos prostego ..hm do tych domków co są tu proponowane dorzucę jeden co mi sie podoba ale właśnie dla mnie jest za duży Proxima i na wąską działkę (21m)
    to chyba najwęższy dom z tych dużych .

    http://domus.wroc.pl/projekt/proxima-ii=

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Arkus ; 25-04-2013 o 14:32

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    HEj !


    Proxima jest całkiem całkiem, ale niestety zostało by mi działki po 5 metrów z każdej strony.... Powierzchnia zabudowy musi byc nieco mniejsza

    Napisałam wczoraj do Archonu z pytaniem, o powiększenie garażu w "Domu w tulipanach" oraz o zwężenie go o 10cm ( tyle mi jeszcze brakuje). Dostałam odpowiedź, że biuro mi takiej zmiany nie zrobi, ale wydadzą na to zgodę i jest to dosyc proste.

    Siedzę teraz w paincie i robię własną adaptację - może potem wkleję dom przed zmianami i po zmieniam i rozkład wnętrza i elewacje

  3. #23

    Domyślnie

    A taki http://www.arex.net.pl/03projekty/tradycyjne/danuta.htm

    Ja ten typ domu znam z bezpośredniego bywania - bardzo przestronne i dobrze zaplanowane pomieszczenia, bardzo funkcjonalne - mój szwagier taki zbudował tylko większy - ale działka też większa i garaż on ma nie w bryle.

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Hej !


    Grafinko, Jakie piękne domy....
    Zapisuję sobie w ulubionych Może następny dom uda mi się wybudować tak okazały Baaaaardzo ładne.

    Nadal mam wielkie dylematy - w weekend stworzyliśmy prawie do końca papierowy model "domu w tulipanach" i postawilismy go na naszej działce... Mały ten ogródeczek został....

  5. #25

    Domyślnie

    chcesz miec dość duży dom i spory ogródek a działkę masz nie spełniająca tych dwch warunków - musisz się zdecydowac na wybór albo szukaj większej działki, najlepiej ze znanymi juz warunkami zabudowy

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony