dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dor_wa

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    1

    Domyślnie O doradztwie...:)

    Witam co uwazacie na temat doradcy ktory pomoze wam w znalezieniu ekipy remontowej ktora wy osobicie wybierzecie po zdjeciach wykonania innych remontow po cenach za gladz elektryke itd w znalezieniu tanich plytek kleju itd po roznych wycenach sklepow ktorzy wy dostajecie fakture nie ekipa remontowa ktora ma ugadane w sklepie znizki dla siebie wy nie jezdzicie po sklepach tylko doradca do was przyjezdza z katalogami roznych plytek armatury wanny itd wy macie tylko wybrac a on zalatwia wszystko za was pokazuje wam wycenyb a wy sie decydujecie na jedna lub na inne rozwiazania nie dzwonicie do 20 osob z pretensjami np dlaczego nie ma transportu lub ze cos jest uszkodzone tylko do doradcy ktory was prowadzi a cena za taka pomoc mozna uzgodnic z doradca. Co myslicie o takim pomysle? ja uwazam ze malo jest takich firm ktore moga pomoc w remontach a moglyby sie przydac. aha rowniez sie rozchodzi o profesjonalny projekt POZDRAWIAM

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał dor_wa Zobacz post
    Mogę skorzystać z usług takiego doradcy tylko pod jednym warunkiem: że będzie finansowo odpowiedzialny za wszelkie "skuchy i obsuwy" ekip poleconych przez niego. I nie sądzę, żeby miał aż tak dużo kasy...
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 16-04-2013 o 20:35
    Jak każdy o sobie pomyśli, to będzie o wszystkich pomyślane...
    Moje ogłoszenie

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    To się nazywa inwestor zastępczy i funkcjonuje od lat.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar jok007
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-465
    Dzielnica
    Bemowo
    Posty
    70
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Najlepiej i tak jest polegać na opiniach znajomych, nie ma lepszej rekomendacji niż dobrze wykonana robota u kogoś znajomego. Jak nikogo takiego nie masz, to lepiej poszukaj na jakiejś oferii albo podobnym serwisie. Tylko bierz ludzi po opiniach, tych z zerowym kontem omijaj szerokim łukiem

    W sieci znalazłem trochę porad, jak znaleźć dobrą ekipę, poczytaj sobie, zanim ostatecznie kogoś wybierzesz
    http://kalkulatorybudowlane.pl/jak-wybrac-ekipe
    Zacznij od projektu, a nie konstrukcji dachu

  5. #5

    Domyślnie

    a uwazam ze malo jest takich firm ktore moga pomoc w remontach a moglyby sie przydac.
    Ta funkcja nazywa się inwestor zastępczy i według mnie na rynku jest wystarczająca ilość usług tego typu.
    To są dodatkowe i jak na nasze warunki kosztowne usługi,także nie sądzę że akurat zdobędą popularność na tym forum,gdzie większość użytkowników przychodzi żeby się właśnie czegoś o budowie dowiedzieć od innych zupełnie za darmo i za darmo dzieli się swoimi doświadczeniami.
    Ale próbuj.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony