dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Uwolnić wewióra !

    Szanowni Moderatorzy.

    Wrzućcie na luz. Wewiór stanowi ważny element tego forum , jest swoistym kolorytem. Wiem, że czasami reaguje zbyt nerwowo , ale to chyba wątpliwy powód aby pozbawiać Go możliwości wypowiedzi . Nie sądzę ,aby obraził kogokolwiek celowo. Zresztą gdyby kierować się jakimś konkretnym kryterium , to sądzę ,że zbanowanych byłoby więcej , ale jak tu banować placących za reklamę
    Na tym Forum jest znacznie więcej ''ciekawych '' wypowiedzi, często zahaczających nawet o paragraf , by karać za takie głupstwa.

    Jednym z najważnieszych aspektów wolności jest wolność wypowiedzi. Nie bawcie się w cenzorów.

    pzdr.
    festina lente

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.

    Wielkie dzięki Baderek za wsparcie.Jestem osobą z deczka kontrowersyjną, ale nie do tego stopnia ,żeby uwagę na złe zachowanie w danym wątku przypisywać tylko mojej personie.Ważnym elementem tego zapisu-bana jest to kto tego dokonuje i na czyj wniosek doszło do zbanowania.Nie można być jednostronnym i karać tylko w jednym kierunku.Skoro topik merytorycznie zostaje zachwiany wówczas wkracza Guru i upomina delikwenta ,że niestosownie się zaczyna wypowiadać.Bo cóż mu po zbanowaniu jak na ten przykład nie może śledzić swoich prywatnych wiadomości,które mogłyby być kluczowe w jego działaniach ,nazwę to inwestycyjnych.
    You have been banned for the following reason:
    Obrażanie innych forumowiczów
    Date the ban will be lifted: 05-04-2013, 12:00
    Podobno winny się tłumaczy ale ja tak nie uważam.Obrażanie innych...a czy inni nie obrażają??? To mnie boli i boleć będzie.Przeczytałem z uwagą to co napisała moderator -Elfir po tym jak mnie zbanowała.Założyła dla potomnych nowy wątek -NAJCZĘŚCIEJ SZUKANE TEMATY w Kominkach by chyba wreszcie zapanował ład i porządek.Czy to odniesie wymierny skutek???Pytam dla kogo jest to Forum?Tylko dla tych z płatnym profilem???Jeśli np.będę miał ten profil to już hulaj dusza???ech.
    ...Popularność forum Muratora powoduje, że co jakiś czas ktoś się próbuje tu bezpłatnie reklamować. Dlatego moderatorzy będą wdzięczni za współpracę. Spamerom i "reklamiarzom" .........
    To także ciekawe ale i zagadkowe.Nie mam płatnego profilu ale mam swego bloga.Co jakiś czas wklejam swoje prace to jestem spamerem czy nie???

    Dzięki za zrozumienie i z utęsknieniem czekam na zniesienie bana.no chiba ,że mam go dożywotnio..

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.695

    Domyślnie

    Wiewiór jest już wolny. Prosimy, by szanował swoich oponentów

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Tjaaaa...Już się nie mogę tego szacunku doczekać!

  5. #5
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Wiewiór jest już wolny. Prosimy, by szanował swoich oponentów
    Witam.
    Chciałbym aby działało to także w drugą stronę i aby ten szacunek także i tym oponentom ku mojej skromnej osobie nie był obcy.Tylko tyle.
    Dziękuje i pozdrawiam.

  6. #6
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Tjaaaa...Już się nie mogę tego szacunku doczekać!
    Obiecuje Panu Panie eniu, że nadal stojąc po stronie zwykłych inwestorów i tych błyskotliwych i tych zielonych będę .............bo nauka za Pana pośrednictwem nie idzie w las,pilnował aby i oni i Pan przede wszystkim wiedzieli co to jest szacunek i własnie obrażanie innych forumowiczów.Proszę o tym nie zapominać.Każde Pana potknięcie przecież można interpretować tak samo jak Pan to uczynił.
    Serdecznie Pana pozdrawiam i życzę owocnych grzecznych wpisów.Bez urazy drogi Panie eniu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony