dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ania&uki
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    227
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie Komentarze wszelakie mile widziane-Dom w Rododendronach5

    Zapraszam wszystkich zainteresowanych mniej bądź bardziej o wygłaszanie swoich opinii,zadawania pytań,szukania inspiracji i czego tam sobie dusza zapragnie w temacie budowania naszego domku

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kala67
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    9.703
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1353

    Domyślnie

    no to WITAJ
    i jestem pierwsza u Ciebie
    bedę sledzic i kibicować

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kala67
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    9.703
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1353

    Domyślnie

    no to WITAJ
    i jestem pierwsza u Ciebie
    bedę sledzic i kibicować

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    hej.

    oglądam fotki i jestem pełna poddziwu,... aaale u Was porządek na budowie- ale widac kobieca ręka działa.. no chyba , że nasi budowlańcy to po prostu bałaganiarze

    pozdrawiam i życze-w miare mozliwości -bezstresowego budowania
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kala67
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    9.703
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1353

    Domyślnie

    a co to za piekna psinka u was na fotce??

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kala67
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    9.703
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1353

    Domyślnie

    puk, puk..........
    dlaczego nikt mi tutaj nie odpowiada ??

  7. #7

    Domyślnie

    Przeczytałam calusi wątek chyle czoła kunszt pisania powala. Dziś zapodam przyszłemu budolwańcowi co przez najbliżesz dwa lata będzie go czekać. Z drugiej strony podziwiam za tak ciężką prace. Ciesze się, że natrafiłam na Twój wątek bo jesteśmy dokładnie przed tym. Będe na bieżąco śledzić i kibicować Wam

  8. #8

    Domyślnie

    No no widać dom rośnie w oczach. w chwili obecnej sfotografowałaś coś co mnie najbardziej interesuje Ocieplanie fundamentów czekam na relacje i tzrymam kciuki za budowanie

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    witam.
    zaglądam z wizytą i widze że niezmiennie porządek ład.
    pieknie Wam domek rośnie.. dopieor piwnica, a jaka precyzja.

    odnośnie styro to jeśli można coś wspomnieć to u nas kier podpowiadał żeby kołkować ostatni- górny rząd styro.. bo reszta przysypana ziemią, a czasem sama góra lubi puszczać od kleju.więc dodatkowo kołkowaliśmy.

    pozdrawiam i życze dobrej pogody do budowania!
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michur

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Malopolska
    Posty
    302

    Domyślnie

    Patrząc na Wasze "wesołe przygody" zastanawiam się co by było gdybyś jednak założyła dziennik przed PNB
    Ponieważ obiecałam sobie, aby nie zapeszyć, że założę dziennik dopiero jak dostaniemy PNB- zakładam go dnia 28-05-2009 bowiem dzisiaj odebraliśmy[..]
    Poza tym chciałbym pogratulować talentu pisarskiego, całego dzienniczka no i stanu 0 budowli - teraz to już będzie z górki, nie?

  11. #11

    Domyślnie

    Witam to mój pierwszy post. Zarejestrowałem się specjalnie dla Twojego dziennika, który nie dawno znalazłem. Starannie go prześledziłem z racji tego iż buduję identycznego rodo 5 podpiwniczonego. Gratuluję trafnego wyboru projektu. Podobnie jak Wy buduję systemem gospodarczym. Zacząłem w czerwcu br obecnie strop mam zalany i to raczej koniec prac na ten rok. Niestety na swój dziennik nie mam czasu podobnie jak i moja Połówka Bardzo podoba mi się jak budujecie bardzo czysto i dbale. Jestem przekonany że jak się ma jakieś pojęcie to można sobie z wszystkim poradzić lepiej niż nie jedna brygada budowlana. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia z zalaniem stropu i dalszymi pracami.
    Będziecie kontynuować prace czy też kończycie na stropie jak na ten rok?

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marz1976

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cześć!. Jestem tu po raz pierwszy i muszę przyznać, że Twoje zdjęcia z kolejnych "zalań" przez deszcze spowodowały, że pomyślałam sobie: nie tylko my mamy pecha. Podziwiam Twojego męża i całą rodzinkę za to, że tak solidarnie pracujecie przy budowie. W ogóle imponują mi ludzie, którzy samodzielnie potrafią coś zdziałać na budowie. Będę tu zaglądać od czasu do czasu i obserwować Wasze postępy. My również usiłujemy zacząć budowę tego samego projektu (w listopadzie 2008 dokonaliśmy jego zakupu), po wielu perypetiach (woda na działce zmusiła nas do rezygnacji z piwnic i zmiany pozw. na bud.) mam nadzieję, że wylejemy wreszcie fundamenty. Budujemy w okolicach Tarnowa. Zainteresowanym podaję maila: [email protected]

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cały czas kibicuję, wcześniej mieliście sporo kłopotów, a teraz już murujecie. I to własnymi siłami, wyjdzie dużo taniej.
    Pozdrawiam
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar papuch
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    908
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    80

    Domyślnie

    szybko ci idzie z tą dachówką! U nas z oknami odwrotna historia bo zamówiliśmy 5 tyg temu i montarz na poniedziałek ale z powodu braku więźby (zwodził nas facet półtora tygonia) nasza ekipa nie da rady ułożyć dachówki przed oknami!!! Będą pracować razem w poniedziałek.... jedni montują okna a drudzy dachówkę...będę się modlić żeby im nic nie spadło na te nasze okienka.....
    powodzenia i śledzę postępy

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    No i już tynki, ładnie im poszło. Ale mieli RUDEGO, więc im szybko poszło zobaczcie na zdjęciach, na agregacie co pisze Już mnie prawie dogoniliście, tak trzymać.
    Jaką bramę zamawiacie, bo u mnie segmentowa Krispol albo Wiśniowski, sam jeszcze nie wiem
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  16. #16

    Domyślnie

    Witaj. Coraz bardziej domowo u Was. Mogłabyś napisać co to za płytki tricolor? Jaka to kolekcja?

  17. #17

    Domyślnie

    Wczoraj i dzisiaj czytałam Twój dziennik, a i tak wszystkiego jeszcze nie przeczytałam jestem pod wielkim podziwem trudu, wytrwałości i motywacji całej rodzinki, bardzo Wam zazdroszczę, ale oczywiście pozytywnie Naprawdę masz skarby w rodzinie skoro sami potrafią wybudować dom! póki co to marzy mi się domek...ale to na tyle..jeszcze raz gratuluję i będę czytać dalej... aż zamontujesz żyrandol

  18. #18
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michur

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Malopolska
    Posty
    302

    Domyślnie

    Zastanówcie się i zbadajcie jeszcze raz opinie o piekarniku - mu kupiliśmy podobny Samsunga z TwinConvection i srogo żałujemy. Zerknij na wątek: http://forum.muratordom.pl/showthrea...Cytkowaniu-!!!
    Płytę indukcyjną też mamy taką samą - jest w porządku

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ania świetne wyrko!!!!! Mamusia śliczna i słodki synke ile ma? wygląda na podobny wiek do mojej

    Gdzie kupowaliście lóżko? jakie wymiary?
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  20. #20

    Domyślnie

    Witam,
    mam pytanie apropo Twojej kuchni.
    Zastanawiam się nad zakupem takiego samego zlewu.
    Powiedz mi jak się u Ciebie sprawuje i jak CI się korzysta ze zlewu w narożniku
    ( u mnie też tak wypadnie i zastanawiam się czy będzie to praktyczne).

    Pozdrawiam,
    Marta

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony