dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 244 z 255
Pokaż wyniki od 4.861 do 4.880 z 5095
  1. #4861
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Boziu jakie piękne zdjęcia i Wy .
    Dużo zdrówka dla Was wszystkich.
    Pozdrawiam cieplutko, u nas upał od samego rana .

  2. #4862

    Domyślnie

    super te zdjecia, dzieciaki Ci rosna pieknie ciesze sie, ze zdazylam zdrowka jeszcze raz!

  3. #4863
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Anetko wspolczuje i zdrowka zycze
    Zdjecia jak zawsze piekne, zdolny ten Twoj mezulek Widzialam juz wczoraj, ale padalam na twarz i juz nie mialam sily sie odezwac.

    Zaintrygowala mnie ta canonowska idiotka co to jest?

  4. #4864

    Domyślnie

    Heloł Anetko ! Tu aneta56,,,
    Wyczytałam, że jesteś posiadaczką białych mebli i są one praktyczne, zatem z ciekawością prześledzę Twoje forum i poszukiwaniu zdjęć, mam nadzieję, że znajdę jakieś bo mam duuuuuuuuuużo do poczytania ! Ja jestem mamą też dwójki dzieci - syn ma 9 lat a córcia 16 m-cy i zarówno jedno jak i drugie lubią coś rozlać, rozpłaszczyć czekoladkę czy poodbijać rączki na lustrach
    Pozdrawiam

  5. #4865

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Dzięki Dziewczynki
    Mari priv
    Zdjęcia są autorstwa mojego Męża - zapalonego fotografa rośnie mały następca bo Okruszek jako jeden z pierwszych prezentów dostał właśnie...aparat fotograficzny jako, że na jego potrzeby już jest niewystarczający właśnie "przesiada" się na canonowską "idiotkę" a swój odstępuje Iskierce
    Mari zdjęcia straciły dużo na jakości bo przy pomniejszaniu do netu tak jest....nie są "szopione" bo my takich nie lubimy. Mój Mąż używa jedynie różnych obiektywów i odpowiednich filtrów, to wszystko
    Kolejna porcja zdjęć będzie ale jak się ogarniemy z wirusem bo póki co to tylko ja zdrowa jestem



    Dziewczyny czy któraś z Was jest z Dąbek, Gdańska bądz okolic? od 24 czerwca będę z dzieciakami w dąbkach w sanatorium i chętnie bym się ze znajomą duszyczką kawki napiła
    A ja będę z dzieciaczkami od 28 czerwca w Ustce !

  6. #4866
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Aneto zdrowka Wam zycze
    Super niespodzianke mialas zdjecia powalaja widoki i Wy tacy szczesliwi
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  7. #4867
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Olu nie wiem jeszcze wszystko zależy od tego czy dzieciaki będą zdrowe i czy ewentualnie jeszcze miejsca będą bo ja w ostatniej chwili decyzję podejmę...
    Spokojna twoja rozczochrana
    Przygarnę Cię do siebie do pokoju i nawet odstąpię wyrko obyś tylko była

    Anetko, na temat Twoich dzieciaków to ja bym mogła gadać non stop , takie to cukiereczki urodziwe
    Fotki bardzo profesjonalnie wykonane ! Już o widokach nie wspomnę!

  8. #4868
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Aaaa hotel jest olbrzymi na pewno będzie luz, nawet jak w ostatniej chwili się zdecydujesz
    Trzymam kciuki, żeby zdrowie dopisało

  9. #4869
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Anetko fotki absolutnie BOSKIE! I widoki i Wy również
    Super, ze udało Wam się wyrwać

    Kochana zdrówka dla małych cukiereczków

  10. #4870
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    O mamuniu jaki cudne fotki jak dobrze, że troszkę powisiały i zdążyłam obejrzeć. Skarby cudne a widoki powalają. Jak ja bym się też do tej Toskanii wybrała....
    Zdróweczka wirusowcom zostawiam
    U nas w okolicy też taki wirus panuje, Zu jakiś miesiąc temu przechodziła a ostatnio moja koleżanka i jej dzieciaki...
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  11. #4871

    Domyślnie

    przyleciałam do Ciebie po zdjęcia- i nie zawiodłam się

    Cudowne - nie ma to jak Italia! Co w niej jest takoego, ze jak magnez działa?

    Dzieciaczki przesłodkie, a widoki

    Przytulaski zostawiam

  12. #4872
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziękuję Kochane
    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    To kawka ze śniadaniem i noclegiem.
    Asiu nie wiem czy twoja Rodzina przeżyłaby naszą wizytę
    Cytat Napisał bionda Zobacz post
    Anetko!

    Toskańskie zdjęcia wywołały we mnie silne emocje od zachwytu do rozpaczy,od radości do wściekłościBo wiesz, fajnie ,że odpoczęliście widok takiej super rodzinki zawsze dobrze działaale ja tak chciałabym tam zamieszkać,nie cierpię naszego klimatu,szarzyzny ,Toskania jest dla mnie najpiękniejszym miejscem na świecie,zazdroszczę wspomnień

    Gdyby nie dzieci to nie wiem czy bym się tam nie wyniosła

    Sanatorium to super pomysł,też jeżdziłam z filipem,co prawda z ostatniego w Rabce uciekłam w połowie turnusu z krzykiem ale i tak od tego czasu a było to trzy lata temu dziecko ani razu nie chorowało,zero antybiotyku a wcześniej ...szkoda mówić.
    ja też chętnie bym się przeniosła do Toskanii ja mam nadzieję, że to sanatorium to będzie antidotum na Marysi oskrzelowe dolegliwości bo kolejnej zimy jak ta poprzednia to chyba nie przeżyję...niemal bez przerwy zmiany w oskrzelach i steryd cały czas wziewny leciał nie wiem tylko czy ja wytrzymam sama z dziećmi 3 tygodnie w jednym pokoju

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    piekne zdjecia, piekne miejsca i piekni Wy. miejsca gdzie moglabym zamieszkac to prowansja i wlasnie toscania
    Aniu dziękujęto co przenosimy się na emeryturkę do Toskanii?
    Cytat Napisał tereska77 Zobacz post
    Anetko wspolczuje i zdrowka zycze
    Zdjecia jak zawsze piekne, zdolny ten Twoj mezulek Widzialam juz wczoraj, ale padalam na twarz i juz nie mialam sily sie odezwac.

    Zaintrygowala mnie ta canonowska idiotka co to jest?
    Dziękujęidiotka to taki automatyczny aparat, wybierasz program a on sam ustawia parametry np taki http://www.mediamarkt.pl/aparat-cano...FRTMtAodSnoAPg ja mam właśnie idiotkę, właściwie miałam bo Młody juz na dobre się do niej przyzwyczaił

    Cytat Napisał aneta56 Zobacz post
    Heloł Anetko ! Tu aneta56,,,
    Wyczytałam, że jesteś posiadaczką białych mebli i są one praktyczne, zatem z ciekawością prześledzę Twoje forum i poszukiwaniu zdjęć, mam nadzieję, że znajdę jakieś bo mam duuuuuuuuuużo do poczytania ! Ja jestem mamą też dwójki dzieci - syn ma 9 lat a córcia 16 m-cy i zarówno jedno jak i drugie lubią coś rozlać, rozpłaszczyć czekoladkę czy poodbijać rączki na lustrach
    Pozdrawiam
    Witam u siebie no cóż resztki pożywienia na wyposażeniu domu to standard dla posiadających dzieci

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Aaaa hotel jest olbrzymi na pewno będzie luz, nawet jak w ostatniej chwili się zdecydujesz
    Trzymam kciuki, żeby zdrowie dopisało
    zobaczymy Martuś jak to będzie

    Cytat Napisał pasie Zobacz post
    O mamuniu jaki cudne fotki jak dobrze, że troszkę powisiały i zdążyłam obejrzeć. Skarby cudne a widoki powalają. Jak ja bym się też do tej Toskanii wybrała....
    Zdróweczka wirusowcom zostawiam
    U nas w okolicy też taki wirus panuje, Zu jakiś miesiąc temu przechodziła a ostatnio moja koleżanka i jej dzieciaki...
    Pasiu strasznie nas wymęczył ten wirus, chyba już po ale ostatni tydzień mega ciężki był...Marysię strasznie przemaglowało u nas właśnie zbiera wirus żniwo - nasz rodzinny mówił że strasznie dużo ludzi choruje - jeden ze żłobków zamknięto bo i dzieci i panie się pochorowały..

    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    przyleciałam do Ciebie po zdjęcia- i nie zawiodłam się

    Cudowne - nie ma to jak Italia! Co w niej jest takoego, ze jak magnez działa?

    Dzieciaczki przesłodkie, a widoki

    Przytulaski zostawiam
    Dziękuję Natalko ano magnes , ja już dziś mogłabym się pakować i jechać

  13. #4873

    Domyślnie

    Hej Anetko . Od czasu do czasu zaglądam do wątku w którym zamieszczasz zdjęcia mieszkania, i za każdym razem na dłużej zatrzymuję się przy białej szafie .Nie obrazisz się, jeśli mocno się "zainspiruję" ? Zakochałam się w niej

  14. #4874
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Dziękuję Kochane

    Asiu nie wiem czy twoja Rodzina przeżyłaby naszą wizytę
    Ty się moją rodziną nie zasłaniaj... moja Ci ona i doskonale zaprawiona w boju.
    Buziaki.

  15. #4875

    Domyślnie

    Jezuniu anetko jakie foty, jak fototapeta. CUDNOŚCI!!!!!
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  16. #4876
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał gajzo Zobacz post
    Hej Anetko . Od czasu do czasu zaglądam do wątku w którym zamieszczasz zdjęcia mieszkania, i za każdym razem na dłużej zatrzymuję się przy białej szafie .Nie obrazisz się, jeśli mocno się "zainspiruję" ? Zakochałam się w niej
    witaj bo chyba oficjalnie to pierwszy raz? o ktorej szafie Piszesz??? ja nie mam nic przeciwko inspirowaniu się, co więcej będzie mi bardzo miło, że mogę Kogoś zainspirować

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Ty się moją rodziną nie zasłaniaj... moja Ci ona i doskonale zaprawiona w boju.
    Buziaki.
    Asiu a co jak będziemy chcieli u Was zostać??? U Ciebie tyle atrakcji mam pomysła - Dzieci Wam podrzucę bo Wasze podchowane więc cobyście z P. z wprawy nie wyszli to się naszymi zająć możecie a my w stolycy zaszelejemy
    a teraz tak na serio to Ty wiesz, że ja z tobą bardzo chętnie nie jedną kawkę wypiję

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    Jezuniu anetko jakie foty, jak fototapeta. CUDNOŚCI!!!!!
    Dziękować

  17. #4877

    Domyślnie

    Hmm... chyba już kiedyś miałyśmy okazję, ale to było tak dawno ... a piszę o szafce na buty (mogłam od samego początku konkretnie, bo u Ciebie przecież tyleeee bieli ). U mnie będzie szara-matowa, w pionie na pojedyńcze 4 fronty. Nie wiem czy dobrze myślę, ale Twoja chyba otwierana na click (?). Ja myślałam o takim mechaniźmie jaki stosuje się w typowych szafkach na buty. Ponieważ moja rónież ma być bez uchwytów, to otwierać się będzie poprzez pchnięcie danego frontu w jego dolnej części do środka. Druga połowa będzie miała jeden front stylizowany na 4 pojedyńcze, otwierana na click. W tej części będzie można powiesić sobie kurtkę. Mam nadzieje, że choć w połowie będzie tak ładna jak Twoja
    PS. A zdjęcie z wyjazdu rzeczywiście cudne!!

  18. #4878
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cześć Anetko
    Ale mieliście fantastyczny odpoczynek!!! Zdjęcia rewelacyjne!!!!
    Szczerze zazdroszczę (i odpoczynku i takich umiejętności fotografowania- tu ukłony dla męża)

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  19. #4879
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Anetko, nie dzwoniłam jeszcze, bo się bido męczyłaś z chorobami i nie chciałam zawracać dodatkowo gitary. Zdzwonimy się na pewno, ale mam nadzieję że zobaczymy za dwa tyg.

  20. #4880
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Anetko dawno mnie nie było , oj dawno Pozytywnie zazdroszczę miłej niespodzianki , też tak chcę i życzę powrotu do zdrowia albo inaczej niech Was omijają wszystkie szerokim łukiem

Strona 244 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony