dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marrcia

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3

    Domyślnie budowa w niemczech Zielono mi Pomocy!!!

    Witam wszystkie dobre dusze , ktore beda mogly mi cokolwiek podpowiedziec.
    A mianowicie we wrzesniu zaczynamy budowe domu, w ktorym jeszcze nie na wszystko jestem zdecydowana.
    Budowac bedziemy na terenie niemiec i t stanowi dodatkow Problem. Obalajac mit niemieckiej sumiennosci i perfekcyjnosci, szukm pomocy w sprawie okien w karaju ojczystym.
    Wczoraj bylam ogldac sasiednia budowe , w ktorej Firma montowala okna, ktore sobie wybralismy na poczatku I SZOK!!!! okna sa tragiczne, chcialam kolor ciemny szary i takie tez sa, ale prowadnice do zaluzji zewnetrznych sa biale 8/ psskudne , okna sa oklejone i jakiekolwiek przerysowanie (nawet paznokciem)powoduje ze zostaje brzydki slad na oknie. Panowie stwierdzili ze okna szare sa z zaozenia delikatne i to normlne ze sie tak dzieje :/ . Obawim sie ze ie znajde innej alternatywy na miejscu, tak wiec BLAGAM O POMOC. Czy moze ktos udzielic mi fachowej rady na co zwracac uwage przy szukaniu okien w polsce. Wiem tylko tyle ze che okno szare z obu stron i maksymalnie duze 2 okna tarasowe z jak najciensza rama. Biorac pod uwage ze domek jest maly a dzialka niewiele wieksza chcialabym uzyskac jak najwieksza przstrzen w salonie. O calej reszcie , czyli tych najwazniejszych sprawac nie mam pojecia zadnego!! pomocy

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Wyślij anfragen-y do polskich producentów z zaznaczeniem koloru np. antracyt, funkcji okien [ uchył, rozwier-uchył , przesuwka tarasowe HS-T czyli Hebeschiebe tueren], Uwert okien np. 0,7 w/m2xK [ passive haus]. Jak dostaniesz angeboty to pochwal się na forum.
    Oczywiście jak pochwalisz się, że w Niemczech budujesz to dosolą narzut exportowy .
    Wybieraj producentów na profilach Schucco, VEKA, Bruegmann.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony