dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    GraMar! no i co my mamy powiedzieć? Przyznasz, ze czasem człowiekowi się juz nie chce. To ja już wolę takich dociekliwych klientow jak Ty
    Dzięki .. tym i tamtym, że dociekliwy nie jesteś, bo czasem na sępa parkuję na miejscu Twoich klientów, gdy lezę do ZE
    Ostatnio edytowane przez GraMar ; 16-07-2013 o 06:57

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.129

    Domyślnie

    Cytat Napisał GraMar Zobacz post
    [I]
    Dzięki .. tym i tamtym, że dociekliwy nie jesteś, bo czasem na sępa parkuję na miejscu Twoich klientów, gdy lezę do ZE
    A to ciekawe.. ? Tak czy inaczej wybaczam

    Cytat Napisał bernikle Zobacz post
    Mam pytanko zrobiono mi wycenę na profile veka, aluplast 7000 te profile są 6 i na 5 komorowe drutexu ceny są podobne co wybrać. W profilach weka i aluplast ramka jest barwiona w całości chce okna dwukolorowe w drutexie jest folia które okna polecacie
    Jeśli pytasz czy profile barwione w masie pod kolorem są lepsze to powiem tak: generalnie całość dużo lepiej wygląda. Ci którzy nie mają w ofercie tego rozwiązania mówią, że profile barwione bardziej się nagrzewają, bo przecież nie mogą się przyznać, że są gorsi.
    Profile Weka czy Aluplast - to określenie nic nie mówi o Twoich oknach. Rozszerz ich opis to może uda się coś powiedzieć?

  3. #23

    Domyślnie

    OKNO 2700*2400 2
    OKNO 2200*1500 1
    OKNO 1200*600 2
    OKNO 1600*1500 4
    to są moje okna drzwi tarasowe otwierane podzielone na 3 Kolor tylko z jednej strony

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.129

    Domyślnie

    Cytat Napisał bernikle Zobacz post
    OKNO 2700*2400 2
    OKNO 2200*1500 1
    OKNO 1200*600 2
    OKNO 1600*1500 4
    to są moje okna drzwi tarasowe otwierane podzielone na 3 Kolor tylko z jednej strony
    No całkiem fajne. I oczekujesz że się na ich temat wypowiemy? Sorry, bo ja może czegoś tu nie łapię i zwyczajnie powinienem milczeć..

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony