dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Rozmieszczenie gniazd

    Poproszę o pomoc w rozmieszczeniu gniazd, rur do odkurzacza. Rzuty w załączniku . Za pomoc serdeczne dzięki.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rukola1.jpg
Wyświetleń:	238
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	197049   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rukola2.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	197050   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rukola3.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	197051  

  2. #2

    Domyślnie

    Ja myślę dać wysuwaną szufelkę w kuchni. W przedsionku koło WC gabinetu i salonu wejście/gniazdo na rurę i na górze na korytarzyku wejście na rurę. to podstawa.
    A dodatkowo można zastanowić się nad:
    w korytarzu przy wejściu szufelkę na brudy z butów oraz przy kominku szufelkę na brudy z popiołu.
    To by w zupełności wystarczyło.

    Aha sam odkurzacz widzę w piwnicy pod schodami. Nie zastanawiałem się nad gniazdami w piwnicy, ale pewnie 1 by się przydało w centralnym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez ChłopZmazur ; 26-06-2013 o 15:22

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Draxo Zobacz post
    Poproszę o pomoc w rozmieszczeniu gniazd, rur do odkurzacza. Rzuty w załączniku . Za pomoc serdeczne dzięki.
    A może tak sam byś coś narysował?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie ma co rysować - idziesz na swoją budowę, z 9m sznurkiem/linką.
    W ten sposób najlepiej oszacujesz gdzie umieścić gniazda. I weź pod uwagę ewentualne meble w pomieszczenia. Nie zawsze wszędzie dojdziesz w linii prostej. Czasami trzeba ominąć jakiś fotel, stół...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaiba83 Zobacz post
    Nie ma co rysować - idziesz na swoją budowę, z 9m sznurkiem/linką.
    W ten sposób najlepiej oszacujesz gdzie umieścić gniazda. I weź pod uwagę ewentualne meble w pomieszczenia. Nie zawsze wszędzie dojdziesz w linii prostej. Czasami trzeba ominąć jakiś fotel, stół...
    Mi raczej chodziło o trochę zaangażowania ze strony pytającego, najlepiej wkleić plan i niech ktoś narysuje. A może by tak pytający sam coś narysował..... :/

  6. #6

    Domyślnie

    To też w moim poście zachęcam do lekkiego zaangażowania. To nie takie trudne jak się co niektórym wydaje.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaiba83 Zobacz post
    To też w moim poście zachęcam do lekkiego zaangażowania. To nie takie trudne jak się co niektórym wydaje.
    pytający raczej mało zainteresowany tematem skoro się nie loguje

  8. #8

    Domyślnie

    I tak bywa...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony