dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cracoviak

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    2

    Domyślnie Renowacja okien

    Witam wszystkich. Prosil bym o porady w kilku kwestiach. Na poczatek zaczne od przedstawienia problemu z ktorym niebawem sie zmierze. Sa to 8-10-cio letnie drewniane okna z modrzewia. Uszkodzenia powlok lakierniczych w wiekszosci na dolnych listwach i szprosach.Co myslicie o jednostronnej renowacji okna z futryna. Zaznacze ze od wewnatrz okna sa w wysmienitym stanie. Dodam tez ze kilka ostatnich sezonow pracowalem przy wlasnie takich renowacjach. Teraz proby na wlasna reke od czegos trzeba zaczac. Lecimy dalej. Ondosnie zabezpieczania okna, futryny i doprowadzeniu tego do lakierowania mysle ze nie powinno byc problemow. Co sadzicie o metabo FSX200 intec? Wedlug mnie cena idzie w parze z jakoscia szlifierki. I doszlismy do lakierowania. Po pierwsze to czym je mozna pomalowac? myslalem o sikensie. Odnosnie sprzetu to myslalem nad takim pistoletem Iwata Air Gussa z dodatkowym podcisnieniem. Gdzie by to tanio kupic ;/. Na pompe mnie narazie nie stac. Dalej jaki kompresor do tego pistoletu i caly potrzebny osprzet filtry odwadniacze - co? i gdzie najlepiej szukac? Podczas tych moich renowacji malowalem pedzlem, dlugo speedweyami do 250zl , a na koniec zaczalem malym wagnerkiem za 5000 - piekna sprawa. Siedzacych w temacie prosze o porady wskazowki w kwesti sprzetu i samej przacy przy renowacji.

    POzdrawiam Krzychu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.JPG
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	60,5 KB
ID:	202610   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.JPG
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	18,4 KB
ID:	202611   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.JPG
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	15,3 KB
ID:	202612   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.JPG
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	13,3 KB
ID:	202613   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.JPG
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	12,3 KB
ID:	202614  


  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Że też Ci się chce klepać te reklamowe popierdułki.
    Tego typu ubytki do renowacji wykonuje się ręcznie także nie sądzę, żebyś w życiu swoim zaznał pracy przy tego typu robocie
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cracoviak

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nie rozumiem o co ci chodzi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony