dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar netiu
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Renatamama - masz rację oczywiście. Przygodę mieliśmy niezłą z tym odpływem, przez miesiąc robienia powoli łazienki nie zauważyliśmy braku dziury, dopiero jak już powiesiliśmy umywalkę!!!! No nieźle się uśmialiśmy z mężem ale na szczęście przy wierceniu dziury nie rozwaliły nam sie kafle a tego sie obawiałam bo dekor od tych płytek (Cersanit Euforia) jest masakrycznie twardy....

  2. #42

    Domyślnie

    Sami kładliście płytki ?My też się nad tym zastanawiamy czy samemu nie kłaść chodź w górnej i u nas w sypiali (nasza bedzie ta nad garażem ) podzieliliśmy garderobe na pół i powstanie łazienka i garderoba .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar netiu
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    No u nas układałam ja z moim tatą tzn trochę tata a jak sie mu skończył urlop to potem ja. Polecam wypróbować kładzenie płytek w kotłowni (tak ja sie uczyłam) a potem już idzie gładko. Płytki docinam taką maszynką, która nacina płytkę lekko takim ostrzem a potem się ją łamie - urządzenie spisuje się świetnie, może ze 2 razy nie udało mi się przeciąć i płytka mi pękła a poza tym idzie naprawde fajnie i się nie kurzy w ogóle. Bardziej skomplikowane docięcia robię kątówką z tarczą diamentową do glazury - też idzie super ale się strasznie kurzy. No ogólnie podstawa to dobre chęci i prosta ściana - jak Wam tynkarze dobrze otynkują ściany (tynk cem-wap. powinien być pod płytki) to już sama przyjemność kłaść płytki Tak więc powodzenia!

  4. #44

    Domyślnie

    Tynki są ok w 2 łazienkach kazałam na gładko bo jeszcze inspiracji nie było czy płytki wszędzie czy do łączenia ze sksosem .Zaczniemy pewnie w kuchni ,tu u rodziców w kuchni sami kładliśmy .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  5. #45

    Domyślnie

    szkoda że sobie takich póleczek nie zrobiliście nad kibelkiem ,fajna w dzień ta łazienka waza, u nas będzie taki sam prysznic zabudowany umywalka przy oknie a kibelek po 2 stronie my łazienke powiększyliśmy zabraliśmy z wiatrołapu ale wiatrłap jest wielkości jaki był bo zabraliśmy z gabinetu.
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Heh netiu a ile za zrobienie instalacji sobie liczycie?
    Tak serio to mieliście jakieś dośw. z podobnymi kwestiami wcześniej czy samouczek dopiero na budowie?

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar sylwiaw281
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam,
    po pierwsze to gratuluję tak super zdolności, przy budowie i wykańczaniu super ten Wasz domek.
    My też budujemy dom w morelach 2 i jesteśmy narazie na etapie czekania na pozwolenie.
    Start planujemy w maju.
    Jeszcze raz gratuluje i z niecierpliwoscia czekam na na nowe fotki.

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Malybialy
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    84
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie odnośnie okien frontowych, łazienkowego i w gabinecie. Bardzo ładnie wyglądają takie przedzielone. Jakie mają wymiary?
    Na wiosnę ruszamy z budową i też takie chcemy, w naszych morelach(: pozdrawiamy!

  9. #49

    Domyślnie

    Hej Morelki!
    Bardzo ładna łazienka. Też planuję płytki Euforia do górnej łazienki gratuluję samodzielnego wykonania!
    pozdrawiam i słońca życzę
    Dziennik Eli
    Komentarze

    Trzeba działać, aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną...

  10. #50

    Domyślnie

    A co tu taka cisza netiu jakie zmiany zaszły w domku ?
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Rety jakie postępy ogromne na budowie
    Piękna elewacja, to biel czy śmietanka? Jesli mogę prosić to chętnie poznam namiary na ten tynk bo wygląda cudownie!

  12. #52
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar netiu
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    cześć dziękuję za miłe słowa kolor tynku to nie jest biel ale jeden z odcieni beżowo-kremowej śmietanki Tynk firmy baumit, kolor musze sprawdzić na wiaderku i wpiszę numer. Pozdrawiamy!

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Dziękuję za informację, jak uda się jeszcze znaleźć numer to już będę super uradowana elewacja jest jak marzenie!

  14. #54
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar netiu
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    hej,
    znalazłam numer koloru: firma BauMit, tynk silikonowy smile 3049.

    Pozdrawiam,
    Natalia

  15. #55

    Domyślnie

    Wszystko fajnie wygląda,my przeprowadzamy się między 10-11.11 więc już tuż ,tuż ,tynk czeka też taki śmietankowy w garażu ale już nie damy rady położyć za zimno .U nas też drzwi z Castoramy właśnie maluję ,ościeżnice regulowane zamówiłam u stolarza .No i kanapy macie jak ja mam upatrzone tylko ja chcę narożnik .Kilka moich zdjęć http://www.mojalbum.com.pl/Album=8AVUFIHChttp://www.mojalbum.com.pl/Album=3ZJ3GEQC
    Ostatnio edytowane przez Renatamama3 ; 23-10-2011 o 18:47
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  16. #56
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar netiu
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    czesc Renatamama zdjecia bardzo ładne, bardzo podoba mi się kuchnia czy masz może tez zdjęcia takie bardziej poglądowe na poszczególne pomieszczenia w całości? (w sensie np z drzwi na poszczególne pokoje). Tak się zastanawiam jak wyszły Morelki z drugim balkonem i ze zmienionymi oknami w salonie. Pozdrawiam i życzę udanej przeprowadzki

  17. #57

    Domyślnie

    Hej zrobię kilka zdjęć i wstawie .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  18. #58

    Domyślnie

    Nietiu wstawiłam zdjęcia 2 pokoi na górze te u Ciebie bez balkonu ,salonu wstawię w najbliższych dniach jak się odgruzujemy mamy szafki górne kuchenne w salonie i drzwi .
    Lato,lato,lato ach to Ty .

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Oj dawno nie zaglądałam a tu takie zmiany
    Dom wygląda bajecznie, jestem wielką fanką Waszej elewacji

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kris2

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    dobczyce
    Kod pocztowy
    32-410
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam włascicieli domów morelki2 my tez sie zastanawiamy nad tym projektem i taka prosba czy ktos by mógł udostepnic dom do zobaczenia na zywo chociaz na zewnątrz my jestesmy z dobczyc koło krakowa z góry dziekuje moja poczta [email protected]

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony