dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 146
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 2906
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Ivy ubawiłam się dla mnie sterylnie to nicccc, u mnie właśnie stoi ekspres, czajnik , młynki i oliwy na tacy i w oknach co nieco dla mnie sterylnie to nie jest
    może to nie jest hardcorowa wersja sterylności ale na 7 m blatów myślę ze nie będzie tego zbyt wiele ... ekspres chyba wyląduje "we wnęce" po prawej za wysoką zabudową

  2. #62

    Domyślnie

    Ivy, ale masz kawał tego domu i schody też fajne szerokie.

  3. #63
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Ivy, ale masz kawał tego domu i schody też fajne szerokie.
    Domek jak na bliżniaka jest całkiem przestronny, Schody szerokie - stolarz się cieszy

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Wiatrołap
    Zostawić otwarty na korytarz do części dziennej czy zastosowac drzwi teleskopowe??
    Boję się że w zimie przy otwarciu drzwi wejsciowych cały mróż wpadnie na dolną część domu i będzie powodował wychładzanie. Nie chciuała bym gosci pośpieszac w wychodzeniu żeby nie wiało….
    Pomyślałam o drzwiach teleskopowych które były by raczej uzywane w sezonie jesienno-zimowym a w przez pozostały czas prawie niewidoczne, złożone 

    Drzwi teleskopowe wyglądaja tak :

    Oczywiście drzwi mogą być inne niż na foto
    Kaseta do zabudowy :


    Wchodząc do domu po prawek stronie będą szafy z Ikea PaX- 200 cm , zostaje potem miejsce na zabudowę pod kasete ??
    Czy takie rozwiązanie jest ok. ??
    Nie mogę tam zastosowac normalnych drzwi bo n atakiej przestrzeni 4 pary( wejściowe, do garazu, łazienkowe i do wiatrołapu) nawet jeśli się otwieraja w rózne strony to troche za dużo szczęścia chyba
    Ostatnio edytowane przez ivy17 ; 11-03-2015 o 14:26

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    Jestem i ja

    Fajnie sie zapowiada, kuchnie masz chyba spora, bo na projekcie wyglada na duza i ustawna. Podobny mam projekt kuchnie

  6. #66

    Domyślnie

    Ivy, miałam ten sam dylemat z wiatrołapem. Bez drzwi miałabym na pewno większą przestrzeń, ale po ostatniej zimie wiem, że warto je jednak mieć. Po wejściu z zewnątrz za każdym razem bucha zimno i wyizolowanie tego pomieszczenia naprawdę dużo daje

    Drzwi teleskopowe, które wkleiłaś wyglądają super i bardzo neutralnie.

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Ivy, ja mam podobną sytuację jak u Ciebie. Z wiatrołapu-przedpokoju do holu otwartego całkowicie na salon zaprojektowano mi wielkie dwuskrzydłowe drzwi. Z powodu kasy nie zamontowaliśmy ich i przez 3 zimy wiuwało po domu jak cholera. Teraz mamy wielkie drzwi przesuwne, ale nie są chowane w kasecie tylko wiszą na szynie. W wystarczający sposób zabezpieczają przed zimnem wpadającym do domu zimą przy otwieraniu drzwi wejściowych.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #68
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Wiatrołap bez drzwi to raczej wiatroprzepuszczacz

  9. #69
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariomili Zobacz post
    Jestem i ja

    Fajnie sie zapowiada, kuchnie masz chyba spora, bo na projekcie wyglada na duza i ustawna. Podobny mam projekt kuchnie
    Kuchnie chyba robiła nam ta sama osoba. Kuchnia jest ustawna i bardzo jestem z niej zadowolana
    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Ivy, miałam ten sam dylemat z wiatrołapem. Bez drzwi miałabym na pewno większą przestrzeń, ale po ostatniej zimie wiem, że warto je jednak mieć. Po wejściu z zewnątrz za każdym razem bucha zimno i wyizolowanie tego pomieszczenia naprawdę dużo daje

    Drzwi teleskopowe, które wkleiłaś wyglądają super i bardzo neutralnie.
    tak właśnie myślalam, ze będzie zimno. Nie mam opcji na klasyczne drzwi- musi być przesuwane tylko kwestią wyboru rodzaj .
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ivy, ja mam podobną sytuację jak u Ciebie. Z wiatrołapu-przedpokoju do holu otwartego całkowicie na salon zaprojektowano mi wielkie dwuskrzydłowe drzwi. Z powodu kasy nie zamontowaliśmy ich i przez 3 zimy wiuwało po domu jak cholera. Teraz mamy wielkie drzwi przesuwne, ale nie są chowane w kasecie tylko wiszą na szynie. W wystarczający sposób zabezpieczają przed zimnem wpadającym do domu zimą przy otwieraniu drzwi wejściowych.
    Pesteczko czy możesz zrobić zdjęcie swojej szyny do przesuwania, rozważam tez opcję naścienną jesli koszty chowanej bedą za duże ( a już są spore bo kaseta + montaż 2700 zł)jeszcze nie wiem ile kosztują drzwi pod takie cudo
    Cytat Napisał Panna Z. Zobacz post
    Wiatrołap bez drzwi to raczej wiatroprzepuszczacz
    Prawda, cała prawda. Ale widziałam już w wielu domach przy takim układzie brak kolejnych drzwi. Jedny pasuje innym nie

    ----------------------------------
    Elektryk działa na górze, wiec chyba idzie w dobrym kierunku
    Przepusty do rekuperacji zrobione.
    Musimy poprawić okna bo na pokojach ktoś przy montażu pomylił sie o 5 cm...wiec albo to poprawią..albo będziemych wchodzić pod góre w jednym pokoju...albo zapłace dodatkowe złotoweczki za anhydryt ....wybieram opcje- poprawka dewelopera . Niestety ten jest specjalista "oczywiście ze poprawimy" lub " to się jakoś zgubi..."

    Pytanie - ile powinno zostać minimalnie wysokosci po drzwiamy wejściowymi aby położyć płytki na betonie ??? bo chyba tez ktoś sie dopilnował wysokości

  10. #70

    Domyślnie

    Ivy,

    Wpadłam się przywitć, powiedzieć, że właśnie nadrobiłam, jestem zachwycona Twoją wizją domu i też nie lubię gotować, ale lubię porządek na blacie , i że zgadzam się, że kuchenne gadżety na wierzchy ładnie wyglądają u Dropka

  11. #71
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Poszukiwania ...
    szukam takich krzeseł...lub podobnych w cenie która nie zabija ...

  12. #72

    Domyślnie

    cześć ivy... witam się i przyłączam do podglądaczy. piękna ta inspiracja powyżej
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Ivy, a sprawdzałaś Paged i Radomsko.
    Te z inspiracji wydają mi się bardzo ciężkie – stół, przytłoczony, zginął za nimi.

    Uważam, że te z Pagedu są znacznie zgrabniejsze i dużo lżej wyglądają:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PAGED_00_family.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	23,1 KB
ID:	203899Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PAGED_a-0140-ta.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	8,6 KB
ID:	203900Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PAGED_Wenus.JPG
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	203901
    www.pagedmeble.pl
    Szczególnie to z drewnianym oparciem jest ładne.




    A to jest z Radomska Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2013-08-01 at 5.49.17 PM.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	5,5 KB
ID:	203902 www.radomskomeble.pl
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Poszukiwania ...
    szukam takich krzeseł...lub podobnych w cenie która nie zabija ...
    Moja koleżanka z bloku takie chyba ma. Jak wrócę ze Szczecina do domu to zapytam.

  15. #75

    Domyślnie

    Oooo Ivy Domeczek cieszę się, że masz wątek podglądam i kibicuję

  16. #76

    Domyślnie

    Melduję się Twoim wątku I od razu prośba o zamieszczenie planów obu kondygnacji. Te fragmenty, które pokazałaś wskazują na ZAJEFAJNY domek
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  17. #77
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    cześć ivy... witam się i przyłączam do podglądaczy. piękna ta inspiracja powyżej
    Inspiracja, piekna i świetlista, niestety u mnie bardziej ponuro bo dużo niżej
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ivy, a sprawdzałaś Paged i Radomsko.
    musze sie dokładnie przyjżec tym co wstawiłaś
    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Moja koleżanka z bloku takie chyba ma. Jak wrócę ze Szczecina do domu to zapytam.
    Bede bardzo wdzięczna za pomoc
    Cytat Napisał Nesska Zobacz post
    Oooo Ivy Domeczek cieszę się, że masz wątek podglądam i kibicuję
    zapraszam u mnie jeszcze bardziej budowalno, ale powoli do celu
    Cytat Napisał cypryski Zobacz post
    Melduję się Twoim wątku I od razu prośba o zamieszczenie planów obu kondygnacji. Te fragmenty, które pokazałaś wskazują na ZAJEFAJNY domek
    zaprasza serdecznie Domek jak na bliżniaka jest całkiem ok, zapraszam w wolenj chwili na kawkę ...znaczy mineralną bo jeszcze czajnika nie ma

    ----

    plan góry - troszkę go pozmienialiśmy, tak zeby chociaz trochę było "pod nas". Wydzieliśmy sobie własną strefę- po lewej-z duża sypilanią, garderoba i łazienką tylo dla nas. Oczywiście Duze to pojęcie względne ale przy gabarytach domku jest ok . Pozostałe dwa pokoje ...w tej chwili w jednym jak sie uda będzie bilardowania a drugi będzie w przyszłości dzieciowy
    Ostatnio edytowane przez ivy17 ; 11-03-2015 o 14:27

  18. #78
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Iwonko, czy ja dobrze widzę, że cała lewa połowa piętra jest tylko Wasza?
    Normalnie szał
    Zazdroszczę.


    Z krzesłami nie pomogę, bo nie przepadam za takimi. Ciężkie mi się wydają.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Iwonko, czy ja dobrze widzę, że cała lewa połowa piętra jest tylko Wasza?
    Normalnie szał
    Zazdroszczę.


    Z krzesłami nie pomogę, bo nie przepadam za takimi. Ciężkie mi się wydają.
    tak cała lewa polowa jest nasza zawsze chcieliśmy miec swoją garderobe i łazienkę zburzyliśmy ścianę pomiędzy pokojami i mamy teraz wiecej metrów niż w obecnym całym mieszkaniu Narazie nas jest dwoje, potem jak przybędzie jakiś tuptuś to są dwa pokoje, myśle ze wystarczy

  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Spokojnie wystarczy.
    Nawet dla dwóch tuptusiów A i trójeczka się wciśnie.

    Ja chyba jednak muszę dom postawić, żeby wszystkie swoje zachcianki spełnić
    Mój biedny mąż...
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

Strona 4 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony