dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1155 z 1566
Pokaż wyniki od 23.081 do 23.100 z 31317
  1. #23081

    Domyślnie

    A pani powiedziała, że cena to 1700 zł już po zniżce. I skąd ja mam wiedzieć, czy to rzeczywiście ze zniżką jest czy nie? Rozumiesz, o co mi chodzi?
    Ananek tego to się nigdy nie dowiesz, równie dobrze mogła powiedzieć z 2500 na 1700 przeceniono, ale czy to naprawdę prawda? takich rzeczy nie sprawdzisz. Ja w takiej sytuacji oceniam, że taka rzecz jest warta 1700.

  2. #23082
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    A ja się Ananek z Tobą zgadzam w całej rozciągłości. Venuska - piszesz o tym, że Sprzedawca robi łaskę, że chce sprzedać swój produkt...

    Sympatia do kogoś to jedno, a biznes to biznes. Może gdybym kupowała coś u koleżanki to miałabym dla niej więcej wyrozumiałości, ale neutralny klient powinien być równie neutralnie obsłużony. Jakby mi coś zamówionego nie przyszło to też bym darła ryja, bo niby jakim prawem? Prawem tego, że powinnam mieć cierpliwość? No nie...

  3. #23083

    Domyślnie

    dlatego , ja w przeceny wierzę tylko gdy np jestem w zara, oni nie ciulają, widzę daną rzecz po 99 a potem po 49, w każdej innej nie wierzę, byłam kiedys w media, było bez vatu, poszłam z ciekawości zobaczyc po ile są garnki bo chciałam je kupić i co zobaczyłam, w tym dniu cena brutto była juz ceną netto z poprzedniego dnia, też okłamują w gino rossi, benetonie, a w takim sklepie jak MG nie ma bata aby klient doszedł do prawdy, oczywiscie nie mówię , ze MG oszukuje ale tam nie sposób aby klient to sprawdził

  4. #23084
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Asiu myślę, ze tu nie o sympatię chodzi. Ja zawsze byłam dobrze obsluzona więc nie będę mówić inaczej. Poza tym nie ma co generalizowac, jedno opóźnienie w odpowiedzi mailowej to dla mnie nie powód do przekreslania sklepu. Nie mam żadnego interesu w tym aby pisać o MG dobrze lub źle. To przede wszystkim sklep stacjonarny, jeżeli nie wiesz jaka była faktyczną cena a konsola chyba dobrze ponad 2k to pozostaje sucha ocena czy mozesz tyle za dany produkt zapłacić, ewentualnie sprawdzić u konkurencji.

  5. #23085
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Poza tym nie ma co robić problemów z czegoś co problemem nie jest. Konkurencja jest sporą a konsument sam może sobie wybrać. Sorrki za byki ale pisze z tel, bo netu w pracy nie ma.

  6. #23086
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Dziewczyny, ja tak na szybko.

    Nie byłam w MG, ale wydaje mi się, że Magda handluje towarami z wyższej półki (ceny, które czasami poznaję tu na forum są dosyć wysokie). Różna jest klientela, zależy do kogo Magda chce trafić. Prawda jest jednak taka, że ekskluzywny klient kupuje, nie patrząc na cenę, więc może też dlatego Madzia tych cen nie podaje? W sklepie z biżuterią Tiffaniego, w butiku Chanel itp. nie ma cen przy towarach (przynajmniej za granicą, w Polsce w żadnym takim nie byłam, bo też u nas nie ma, chyba że w Warszawie, gdzie jak jadę na zakupy to po to, żeby coś kupić, a nie szlajać się po sklepach bez celu). Jak zapytasz, to sprzedawca odpowie i tyle.

    Choć słyszałam, że podobno sprzedawca w takim butiku wie, że jeśli ktoś szuka metki, to przyszedł sobie popatrzeć i wyjdzie z pustymi rękoma, bo ich klientela zna ceny, jakiego są rzędu, a kilka stówek w tą czy w tą nie robi im różnicy.

    Może Magdzie zależy na takim sklepie? Niejednokrotnie pisała tutaj, że chciałaby pracować z towarem luksusowym.

  7. #23087

    Domyślnie

    Witam z kawką


    qrka ale tu adwokatów - to ja dziś milczę bo mnie z "leksza" denerwuje takie coś

  8. #23088

    Domyślnie

    oczywiście ze tak, ją interesuje bogaty klient i nic złego w tym nie widzę

    aż byłam na stronie, no piękne rzeczy

  9. #23089

    Domyślnie

    jakich adwokatów, no Magda, każdy pisze co uważa

  10. #23090

    Domyślnie

    oczywiście jestem ZA pisaniem - każdy co uważa

    ale niektóre argumenty mnie wręcz rozbawiły - dzisiaj są takie czasy, że klient nasz pan - i niestety jakby mnie ktoś olał w sklepie to prosić się nie będę, konkurencja jest na rynku bardzo duża.
    Co innego z fachowcami których jest mało, ale w detalu jest tak duża konkurencja.

    Dziwi mnie ocenianie przez pryzmat forum - a co jakby sklep nie był związany z fm?
    Dlatego Reni wielki szacun, że tu jesteś nie jako bizneswoman ale jako Reni i nie robisz kariery na forum - tylko jesteś ponad to.

  11. #23091

    Domyślnie

    Magda masz rację, jak mnie ktoś olewa to już tam nie pójdę, zawsze w knajpie daje napiwki, ale jak kelnerka ma focha to wyliczę co do grosza, ale jak przemiła to dam i 20%

  12. #23092

    Domyślnie

    Magda nigdy bym nie mogła tu szukać klientów, oj nigdy, moge doradzić i nic wiecej, albo jak w twoim przypadku podesłać ci klamkę, wogóle wyznaję zasadę znajomych nie obsługuję

  13. #23093

    Domyślnie

    ja tak samo - 2 lata temu mąż kupował auto - za gotówkę i tak chodziliśmy od salonu do salonu - ubrani normalnie, bez jakiś stylizacji - raczej na sportowo - w 2/3 salonach nas olewali... od niechcenia obsługiwali bo przecież "nie wyglądamy" - w 2 salonach obsługa była taka, że kopara nam opadła - pokazał wszystko od a-z

    Reni - bo to bardzo dobra zasada i widać profesjonalizm -a nie ma co ukrywać wszelkie "problemy" są ze znajomymi a nie obcymi

  14. #23094

    Domyślnie

    http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1337540.html
    dobrze, że nie umiem na takim obcasie chodzić

  15. #23095

    Domyślnie

    ostatnio sprzedałam drzwi byłemu szwagrowi, no nie powiem takiemu , żeby poszedł do innego sklepu, ale jak zapytał mnie czy na pewno te drzwi tyle kosztowały bo wydaje mu się za drogo, to poczułam się tak jakby mi ktoś w mordę strzelił, no nic jak go spotkam to pokażę mu fakturę

  16. #23096

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaBartek Zobacz post
    http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/bu...1p1337540.html
    dobrze, że nie umiem na takim obcasie chodzić
    bardzo ładne i wcale nie wysokie ale ja bym w zarze butów nie kupiła

  17. #23097

    Domyślnie

    miałam kilka par skórkowych - w cenie normalnej nie warto - ale jak będa -50%

  18. #23098
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Ananek ja nie napisałam, że ta cena to na pewno była 2k, wydaje mi się że u konkurencji widywałam ją dużo droższą.

    Jak pisałam, konkurencja jest tak duża, że można sobie wybrać, nie wiem po co cała ta dyskusja konkretnie o MG. Nieprofesjonalizm obsługi zawsze można zgłosić do właściciela.

    Skoro uważacie, że ja mam dobre zdanie o MG przez pryzmat fm to nie macie racji, ale ja nie zamierzam się tłumaczyć. Byłam, jestem i będę ich klientką, chyba że odwalą jakąś niewybaczalną akcję
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  19. #23099
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    ładne te botki ale u mnie łydka wyglądałaby pewnie jak odcięty boczek poza tym cena jak na inditex (jakość) za wysoka o 300%.
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  20. #23100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    ładne te botki ale u mnie łydka wyglądałaby pewnie jak odcięty boczek poza tym cena jak na inditex (jakość) za wysoka o 300%.
    teraz dopiero sprawdziłam cenę, no żarty

Strona 1155 z 1566

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony