dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Teska, z tymi biurami coś jest. Jak kupowaliśmy wczasy w Neckermannie, dostaliśmy dwa katalogi: wydany na rynek polski i na niemiecki. Już z zewnątrz było widać, że zawierają inną ofertę, niemiecki był ze dwa-trzy razy grubszy. Ale ceny były te same, może dlatego, że w większości były to ceny samego pobytu (a raczej tylko takie ja przeglądałam).

  2. #22

    Domyślnie

    A może ktoś zna jakiś ładny ośrodek z domkami nad jeziorem lub rzeką obojętne w jakiej części Polski. Taki żeby nasze dwie pociechy 8 i 4 lata miały towarzystwo.

  3. #23

    Domyślnie

    Siewonka,
    w zeszłym roku spędziliśmy tydzień w bardzo fajnym i przepięknie położonym ośrodku nad jeziorem Wdzydze (północna część Borów Tucholskich). Porządne, wyremontowane domki, mała plaża nad jeziorem, kąpielisko, kajaki, place zabaw. Wszystko w lesie sosnowym.
    Pogoda niezbyt nam dopisała, mimo to nasze starsze dziecko było zachwycone pobytem, bo całe dni spędzało na zabawie z całą watahą innych małych rozbójników, a teren dla dzieci rewelacyjny. Jesli jestes zainteresowana, mogę podać namiary.

  4. #24

    Domyślnie

    Magmi
    będę wdzięczna podaj jeszcze orientacyjne ceny

  5. #25

    Domyślnie

    Siewonka, podałam ci adres na priva. Cen nie pamiętam (mogę sprawdzić w domu, ale cennik aktualny jest podany na stronie) - ale były przyzwoite.

  6. #26

    Domyślnie

    ja też byłem w Chorwacji na Pagu (2 lata temu) tylko że w miasteczku Nowalia (na wyspie Pag jest też miejscowość Pag) i powiem szczerze że to były piękne wakacje : wśród szumu palm, zapachu owoców morz, czystej !!! wody i nieskrępowanego s..x..u. (oczywiście z własną dziewczyną) hahah.. polecam Nowalię ale nie polecam Pagu .. acha..ceny we wrześniu są naprawdę na przyzwoitym poziomie..
    niech strop zawsze wisi a ściany stoją

  7. #27

    Domyślnie

    Fajne miejsce to Pszczew, lubuskie, ośrodek Wodnik - domki z łazienkami + pole namiotowe.

    Jezioro super czyste. Brak sklepów (jest tylko jeden, w ośrodku obok, bardzo mały) można nad jeziorem rozpalić ognisko, pooglądac raki wnocy, popływac rowerem wodnym. Jest ratownik, wytyczony basen, odgroczony brodzik dla maluchów (gł. ok. 40 lub 50 cm) JESt SUPER.

    Namiar można znależź gdzieś w Internecie.
    Pzdrw

  8. #28
    kotlaris
    Guest
    kotlaris

    Domyślnie wakacje zima

    hej!
    a jakie sa wasez prpozycje na wakacje zima? marza mi semwakacje na cieplej!!plazy opalanie itd. gdzies w europie o ile to mozliwe
    pozdro

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał karopik Zobacz post
    Polecam malutką miejscowość ...
    karopik 6 postów na FM w tym 6 reklam tego samego serwisu i w połowie przypadków archeologia forumowa, nieładnie

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artmask

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    Tak widzę, że temat zamarł... a przecież wakacje dobiegają końca . Aż smutek za serce chwyta. To ja się pochwalę! Tanio spędziłam wakacje jeżdżąc sobie po Wielkopolsce. Znalazłam sobie nocleg w Licheniu, chyba w tej okolicy spędziłam najwięcej czasu. Mieszkałam w domu noclegowym Anna, tanie, miłe miejsce. Potem pojechałam sobie do Gniezna na dzień, przenocowałam u rodziny, później Poznań. W sumie najwięcej zapłaciłam za przejazdy. Ale takie wyjazdy przypominają, że Polska to naprawdę piękne miejsce.

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madejo

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-214
    Posty
    60

    Domyślnie

    Moi drodzy, ja także się pochwalę, ponieważ też spędziłem całkiem niedrogo wakacje. Wybraliśmy się do Białego Boru (okolice Koszalina) nad jeziorko. Przepiękne okolice, czysta woda, w której można spotkać raki, a i pole namiotowe ładne, zadbane, z toaletą i barem. Tak.. byłiśmy pod namiotem. Świetne czasy, blisko natury. Aktualnie jest niebezpiecznie na świecie, więc woleliśmy nie uciekać poza granice Polski. W dodatku pogoda nam dopisała.Dwa razy tez skoczyliśmy sobie na cały dzień do Kołobrzegu, bo to godzina drogi. Wczasy zaliczone bardzo pozytywnie. Już wyczekuję kolejnego urlopu

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony