dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie dwa pytania dot okien i bramy

    witam wszystkich.
    1) która brame uważacie za lepszą, hormana czy norhmstahla? mi jakos bardziej spodobal sie norhmstahl i nawet pod nia zrobilem otwór na wymiar, 450x225cm
    2) do czego sie dobiera kolor bramy, do okien czy do rolet okiennych?
    bo okna i drzwi wejsciowe beda cos w okolicach koloru złoty dąb, a rolety duzo ciemniejsze, takie czekoladowe. brame wybrac w okolicach koloru złoty dab czy czekoladowego do rolet.
    bo nie znalazłem rolet w jasniejszym brązie, tzn sa ale imitujace drewno, ale dla mnie to odpada, tak samo na bramie garazowej, jedynie jednolity braz

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Normstahl jest lepszy w.g mnie.
    Kolor bramy = kolorowi okien ale to świat w.g mnie.
    Kolor drzwi wejściowych do domu może być inny niż okien i bramy .
    Osobną sprawą jest kolor dachówki czy dachu bo tu też trza jakoś to skomponować.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    kolor dachu to czerwona angoba z creatonu, kolor tynku ceresit colorado c05, okna i drzwi beda w jendym kolorze, i własie nie wiem czy brame dobierac do okien czy do rolet.
    moje zdanie na temat bram, tu gdzie mieszkam jest brama droma, chodzi glosno, wolno i wszystkie bebechy ma na wierzchu, tzn rolki, kolka itp.
    normstahl chodzi szybciej, cichutko i ma wszystko zamaskowane.
    hoormana nie widzialem na zywo ale slyszalem ze to straszna masowka, praiwe jak marketowka
    i ponoc normstahl sa najcieplejsze, a u mnie ma to znacznienie bo w garazu bedzie hydrofor i wszystkie liczniki wodne

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Rolet używasz głównie w nocy i jak na dłużej wybywasz.
    W nocy wszystkie koty są czarne.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek.zoo Zobacz post
    moje zdanie na temat bram, tu gdzie mieszkam jest brama droma, chodzi glosno, wolno i wszystkie bebechy ma na wierzchu, tzn rolki, kolka itp.
    normstahl chodzi szybciej, cichutko i ma wszystko zamaskowane.
    hoormana nie widzialem na zywo ale slyszalem ze to straszna masowka, praiwe jak marketowka
    i ponoc normstahl sa najcieplejsze, a u mnie ma to znacznienie bo w garazu bedzie hydrofor i wszystkie liczniki wodne
    jak ci dobrze zamontują to i jedna i druga będzie chodzić dobrze i cicho. horman marketówki tez robi ale robi i też takie dobre do domu więc nie wiem skąd taka opinia o tym producencie

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.137

    Domyślnie

    A co ma powiedzec sprzedawca konkurencji? jak juz mu argumentow brakuje.
    To jakie to najcieplejsze jest? usłyszałeś konkretny wspolczynnik?

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    usłyszałem ale teraz nie pamiętam. to było ponad rok temu jak sie dowiadywałem o brame, pozniej troche sie rozmył temat bo z kaska lupa byla. a teraz wrócił bo na luty marzec bedzie dach i zaraz okna i brama, które naotabene zamawiam gdzies za 3 tyg i teraz tak się orientuje. a co do hormana to nie mowil mi sprzedawca tylko ktos kto uzytkuje, w sumie nie wiem co mu nie pasowało w niej ale nie byl zadowolony

  8. #8

    Domyślnie

    u mnie będą okna i drzwi winchester a brama garażowa grafitowa

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek.zoo Zobacz post
    kolor dachu to czerwona angoba z creatonu, kolor tynku ceresit colorado c05, okna i drzwi beda w jendym kolorze, i własie nie wiem czy brame dobierac do okien czy do rolet.
    moje zdanie na temat bram, tu gdzie mieszkam jest brama droma, chodzi glosno, wolno i wszystkie bebechy ma na wierzchu, tzn rolki, kolka itp.
    normstahl chodzi szybciej, cichutko i ma wszystko zamaskowane.
    hoormana nie widzialem na zywo ale slyszalem ze to straszna masowka, praiwe jak marketowka
    i ponoc normstahl sa najcieplejsze, a u mnie ma to znacznienie bo w garazu bedzie hydrofor i wszystkie liczniki wodne

    "ponoc normstahl sa najcieplejsze" - wystarczy wejsc na strony producentow i sprawdzic konkretne parametry przy konkretnych modelach, to zaden sekret przeciez.
    Hormann masowka? W sensie, ze pod strzechy trafil? no to chyba nie ma az tak wysrubowanych cen, takiej drozyzny, jaką mu się niekiedy zarzuca. swoją drogą to dobre: zarzucac producentowi z naprawde gornej polki, ze to "masowka". net cierpliwy jest )))

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    jest kilku b.dobrych producentów bram wystarczy sprawdzić kilka punktów dopytać troszkę i człowiek sam sobie odpowie która brama mu bardziej pasuje
    bliżej mi do krispola niż hormana ale jak słyszę że horman to słaba brama itp itd to nie można się nie odezwać
    tak samo znajdzie się ktoś komu krispol się nie podoba i horman i inne

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony