dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 173 z 290
Pokaż wyniki od 3.441 do 3.460 z 5785
  1. #3441
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Witam.
    Czy 25 zł za punkt elektryczny to dużo, [materiały ja opłacam]?

    Ile może kosztować podłączenie ze 30 kabli do rozdzielni, a w niej 3 podliczniki?

    Ile może kosztować wykonanie szafki zewnętrznej na ścianie budynku i podłączeń do tejże szafki?

    Jaką kwotę należy przeznaczyć na odbiór, dokumentację i ekspresowe przełączenie na prąd mieszkaniowy z budowlanego?
    Pomożecie??
    :
    Ostatnio edytowane przez GraMar ; 03-09-2013 o 11:26

  2. #3442

    Domyślnie drzwi drewniane na wymiar

    Cytat Napisał fuxszyk Zobacz post
    Mam namiar na sprawdzonego wykonawce z m. Ciemne pod Radzyminem. Wykonywal mi w mieszkaniu drzwi na wymiar oraz mojemu znajomemu - jestesmy b.zadowoleni. Niedlugo u niego zawitam ponownie w sprawie drzwi wewn. do domu.
    kontakt podesle po powrocie do Polski.
    Drzwi drewniane.
    Polecam wykonawce drzwi drewnianych z litego drewna na wymiar

    nr tel na prv

  3. #3443

    Domyślnie

    Poszukuje glazurnika
    do wykonania łazienka, balkon, schody przed domem i płytka imitująca klinkier w wewnątrz.

    Będę wdzięczny za namiary.

  4. #3444
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bradleska

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-674
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie tu Aga to mój 1 post.

    Też poszukuje jakiegoś glazurnika jak możecie kogoś polecić to proszę koniecznie pisać tutaj lub na priv.
    Łazienceczka do zrobienia.

  5. #3445

    Domyślnie

    Cytat Napisał GraMar Zobacz post
    Witam.
    Czy 25 zł za punkt elektryczny to dużo, [materiały ja opłacam]?

    Ile może kosztować podłączenie ze 30 kabli do rozdzielni, a w niej 3 podliczniki?

    Ile może kosztować wykonanie szafki zewnętrznej na ścianie budynku i podłączeń do tejże szafki?

    Jaką kwotę należy przeznaczyć na odbiór, dokumentację i ekspresowe przełączenie na prąd mieszkaniowy z budowlanego?
    Pomożecie??
    :
    25 zł bez materiału to chyba nie jest dużo. Ale nie wiem, ja płaciłam z materiałem 55 zł (i spora część punktów liczona jako 0,5 pkt)

    O pozostałe rzeczy powinniście zapytać elektryka.

    Co do ekspresowego przełączenia na prąd mieszkaniowy, jeśli chcecie to zrobić przed oddaniem budynku to to jest chyba niemożliwe. Ostatnio pytałam o to naszego elektryka, bo mój brat ma prowizorkę i chce się przełączyć już na normalną taryfę. Elektryk powiedział mi że w jego sytuacji (ja prowizorki nie miałam nigdy) to musi czekać już do odbioru budynku i dopiero wtedy może się przełączyć na zwykła taryfę. Ale to warto potwierdzić, może w elektrowni.

  6. #3446
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tkaczor

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    witam, przeszukuję forum i nie mogę się doszukać... poszukuję kogoś, kto mi zrobi podbitkę pod Piasecznem. Ktokolwiek ma kontakt do jakiegoś fachowca?

  7. #3447
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwkawawa Zobacz post
    25 zł bez materiału to chyba nie jest dużo. Ale nie wiem, ja płaciłam z materiałem 55 zł (i spora część punktów liczona jako 0,5 pkt)

    O pozostałe rzeczy powinniście zapytać elektryka.
    odp: /On na razie to sam nie wie, jak to przeforsować /

    Co do ekspresowego przełączenia na prąd mieszkaniowy, jeśli chcecie to zrobić przed oddaniem budynku to to jest chyba niemożliwe. Ostatnio pytałam o to naszego elektryka, bo mój brat ma prowizorkę i chce się przełączyć już na normalną taryfę. Elektryk powiedział mi że w jego sytuacji (ja prowizorki nie miałam nigdy) to musi czekać już do odbioru budynku i dopiero wtedy może się przełączyć na zwykła taryfę. Ale to warto potwierdzić, może w elektrowni.
    -/zmieniły się przepisy, wystarczy oświadczenie kierownika budowy oraz sprawdzenie przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami-ale potrzebny SKUTECZNY ELEKTRYK..../
    Ostatnio edytowane przez GraMar ; 12-09-2013 o 17:29

  8. #3448
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    A jaka ekipa od oliwki u ciebie robi? Bo szykowalem sie na ogledziny do oliwki, ale do ciebie blizej.

  9. #3449
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    tynkarze
    Zapraszam za kilka dni

    Ponadto mam zrobioną hydraulikę przez p.Andrzeja/40 pkt hydraulicznych + 14 przyłączeń do kaloryferów z zaworami i rewizjami oraz wyprowadzenia odpowietrzające nad piętrem na strychu/.

    Elektryk jak balsam, wszystko sprząta, pilnuje, czyściutko, w kosteczkę i pod kancik /p. Cezary/, ma ukończyć dzierganie w tym tygodniu i przesympatyczny



    Cytat Napisał adamfcb Zobacz post
    A jaka ekipa od oliwki u ciebie robi? Bo szykowalem sie na ogledziny do oliwki, ale do ciebie blizej.
    Ostatnio edytowane przez GraMar ; 12-09-2013 o 17:30

  10. #3450
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Napewno wpadne

  11. #3451

    Domyślnie Polecam!

    Chciałbym polecić Vadiola jako wykonawcę prac glazurniczych. Pan Robert spędził u nas kilka miesięcy wykonując kompleksowo prace związane z przygotowaniem 3 łazienek (i nie tylko): biały montaż, przeróbki hydrauliczne i elektryczne, zabudowa karton-gips, montaż oświetlenia no i oczywiście położenie płytek i kamienia wg projektu który czasem odbiegał od rzeczywistości a Pan Robert po mistrzowsku go korygował proponując rozsądne rozwiązania a czasem podsuwając nowe lepsze pomysły. Ponadto Vadiol wykonał zabudowę karton-gips w salonie i sypialni plus niezbędne przeróbki elektryczne, przeniósł z jednej na drugą ścianę grzejnik w pralni co wiązało się z przeróbką hydrauliczną, elektryczną, zdjęciem i położeniem płytek na podłodze, wykonał zabudowę karton-gips w pokoju nad garażem wraz z położeniem kamienia na ścianach. W holu położył kamień na 2 ścianach, wykonał punktowe naprawy uszkodzonych płytek podłogi holu, salonu i wiatrołapu. Poprawił taras nad wykuszem (który był moją zmorą bo był już dwukrotnie poprawiany) - de facto wykonał go ponownie - zdjął stare płytki, wykonał hydroizolację i położył nowe płytki, przykleił także niektóre płytki które odpadły na tarasie na zewnątrz na parterze. Naprawdę zakres prac był duży i nie wiem czy wszystkie z nich wymieniłem (plus wszystkie drobne przeróbki które od dawna powinny być zrobione a na które nigdy do tej pory nie było czasu).

    Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność - Vadiol starannie i solidnie wykonuje swoje prace, jest sumienny i bardzo kontaktowy, w razie potrzeby służy radą a gdy czegoś zabraknie do wykonania prac jest w stanie samemu to dokupić (co było dla nas dużą pomocą ze względu na godziny pracy i brak wystarczającej wiedzy remontowo-budowlanej). Po skończeniu prac pomieszczenie jest zawsze uprzątnięte. Prace odbywały się w budynku w którym już mieszkamy ale dzięki wysokiej kulturze osobistej Pana Roberta udało się nam przejść okres remontu bez zakłóceń.

    Jeszcze raz polecam i pozdrawiam,
    M.

  12. #3452

    Domyślnie

    heja,
    czy posiadacie namiar na sprawdzonego stolarza - chodzi o wykonanie zabudowy w holu, łazience, szaf przesuwanych, kuchni
    dzieki za namiary

  13. #3453
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    To i ja swoje 0,03zł dorzucę Polecam geodetę robiącego mi mapkę do celów projektowych. Pan Krzysztof 501 386 411. Jest z Ursynowa. Wykonał kilka dodatkowych rzeczy, a ceny nie podniósł choć i tak była bardzo konkurencyjna.

  14. #3454
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Witam.
    Dzisiaj elektryk skończył pracę w moim domu, pięknie, równiutko, dbał o porządek, o zabezpieczenia budynku podczas naszych nieobecności, doradzał w wielu sprawach.
    Sympatyczny, konkretny i uprzejmy, mieszka blisko Marek, zaczął u nas elektryczną instalację z polecenia.
    Polecam go budującym, więcej informacji poprzez prywatną wiadomość.

  15. #3455

  16. #3456

    Domyślnie

    Marika, a jak wypadł abcdomek cenowo? Dostałam od nich wycenę sso i wydaje mi się trochę za wysoka. A jak z terminowością? Czy możemy pogadać jakos na priva?

  17. #3457
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał lullaby Zobacz post
    Pilnie potrzebuję wykonawcy wylewek z miksokreta...
    Po raz kolejny podam nr. do Grześka - b. porządne wylewki.
    889 391 929
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  18. #3458
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    asiemka

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał GraMar Zobacz post
    -/zmieniły się przepisy, wystarczy oświadczenie kierownika budowy oraz sprawdzenie przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami-ale potrzebny SKUTECZNY ELEKTRYK..../
    Proszę powiedzieć, kiedy te przepisy się zmieniły i gdzie można znaleźć aktualnie obowiązujące brzmienie.

  19. #3459

    Domyślnie

    Jestem na etapie wykańczania segmentu w Piastowie, czy mógłby ktoś polecić godnych fachowców od kominków?

  20. #3460
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    flyer2

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    110

    Domyślnie

    Poszukuję solidnej firmy od rolet zewnętrznych.

Strona 173 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony