dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 603 z 654
Pokaż wyniki od 12.041 do 12.060 z 13067
  1. #12041

  2. #12042

  3. #12043

  4. #12044

  5. #12045
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    widzę że szał świątecznych zakupów już się zaczyna śliczne rzeczy upolowałaś... bombki globusy i te bombki na stół przepiękne...
    dzwonkiem będziesz wzywać dzieci na obiad czy męża do łóżka ?
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  6. #12046
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    wcześnie zaczynasz
    Ładne te czerwienie
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  7. #12047
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    No i znowu sie obkupiłaś w tikeju Wczoraj byłam w TK w Poznan City Center i w ogóel nie mogłam tam namierzyc działu domowego, albo ośleplam, albo go tam nie było
    Wszystko śliczniaste, a tym dzwonkiem to chyba bedziesz słuzbe wzywać "Janie, wytrzyj kurz z tych dupereli na kominku..."
    Te srebrne małe w wazonie ładne, ale na razie troche mdło, jakiś kolorowy akcent do tego, moze ostrokrzew?
    Bombki-globusiki sa cudne, może zrób jakis wiszący stroik na bazie świerkowego wieńca (wieniec wiszący na suficie w poziomie, na jakiejs cudniastej wypasionej czerwonej wstążce jak kandelabr, a na wieńcu te bombki, plus między nimi jakieś drobne czerwone bombeczki).
    Co do komody - to ja tez byłam pewna, ze to foto Nawet była w szoku, jak sobie wyobraziłam, jak Narendilka zasuwa do Ciebie pół Polski, na podjeździe wyskakuje z auta juz dzierżąc w dłoniach puszke z farba i wałek i w biegu dopada do komody i zaczyna malować
    czasami myslę, że moja wyobraźnia jest jakas nienormalna albo naćpana, że mi podsuwa takie wizje
    A ozdobniki zostaw, bez nich będzie łyso. I blat drewniany. A ten granatowy błysk photoshopowej farby ładnie koresponduje ze zlotymi zdobieniami zegara
    Pozdróweczki z Wrocka

  8. #12048
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Się uśmiałam
    Ale dlaczego zakładacie, że to ja jechałam malować?
    Żadnej nie przyszło do głowy, że Aga przyjechała z komodą do mnie

    Noe, ale zż tak z Agnieszką walnięte nie jesteśmy
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  9. #12049

    Domyślnie

    Aga ja też myślałam, że Ania pomalowała komodę Tylko się zdziwiłam, że się nie pochwaliłaś że znowu Cię odwiedziła. Opcji wywozu mebla do Białegostoku nie przyjmowałam Ozdoby pokazujesz cudneeeeee!!! Ja kilka pierdół kupiłam w Jysku i zamówiłam tez u naszej Karolki. Tylko teraz juz sama nie wiem jakie chcę kolory uzupełniające, muszę się szybko zastanowić żeby najwyżej zmienić 2 bombki

  10. #12050
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    widzę że szał świątecznych zakupów już się zaczyna śliczne rzeczy upolowałaś... bombki globusy i te bombki na stół przepiękne...
    Dziękuję

    dzwonkiem będziesz wzywać dzieci na obiad czy męża do łóżka ?


    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    wcześnie zaczynasz
    Ładne te czerwienie
    Kupuje na zasadzie, jak teraz nie wezmę to później już nie będzie .
    Wiesz jak to w tikeju

    Cytat Napisał Panna Z. Zobacz post
    No i znowu sie obkupiłaś w tikeju Wczoraj byłam w TK w Poznan City Center i w ogóel nie mogłam tam namierzyc działu domowego, albo ośleplam, albo go tam nie było
    Nie no niemożliwe, chyba wszędzie mają

    Wszystko śliczniaste, a tym dzwonkiem to chyba bedziesz słuzbe wzywać "Janie, wytrzyj kurz z tych dupereli na kominku..."
    Oj chciałoby się
    Niestety jedyną służącą w domu jaką mam to ja sama

    Te srebrne małe w wazonie ładne, ale na razie troche mdło, jakiś kolorowy akcent do tego, moze ostrokrzew?
    Na pewno będę kombinować bliżej świąt

    Bombki-globusiki sa cudne, może zrób jakis wiszący stroik na bazie świerkowego wieńca (wieniec wiszący na suficie w poziomie, na jakiejs cudniastej wypasionej czerwonej wstążce jak kandelabr, a na wieńcu te bombki, plus między nimi jakieś drobne czerwone bombeczki).
    Czerwone bombeczki .
    Będę takich szukać

    Co do komody - to ja tez byłam pewna, ze to foto Nawet była w szoku, jak sobie wyobraziłam, jak Narendilka zasuwa do Ciebie pół Polski, na podjeździe wyskakuje z auta juz dzierżąc w dłoniach puszke z farba i wałek i w biegu dopada do komody i zaczyna malować
    czasami myslę, że moja wyobraźnia jest jakas nienormalna albo naćpana, że mi podsuwa takie wizje
    :


    A ozdobniki zostaw, bez nich będzie łyso. I blat drewniany. A ten granatowy błysk photoshopowej farby ładnie koresponduje ze zlotymi zdobieniami zegara
    Pozdróweczki z Wrocka
    :hug
    Zobaczymy co pan od malowania powie o technicznej stronie malowania or zdejmowania ozdobników .
    Może czarne by złagodniały?

    Pozdrawiam

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Się uśmiałam
    Ale dlaczego zakładacie, że to ja jechałam malować?
    Żadnej nie przyszło do głowy, że Aga przyjechała z komodą do mnie
    Nie przyszłoby mi to do głowy że dziewczyny tak to odbiorą

    Noe, ale zż tak z Agnieszką walnięte nie jesteśmy
    Czyżby ?

    Cytat Napisał Magdzinska Zobacz post
    Aga ja też myślałam, że Ania pomalowała komodę Tylko się zdziwiłam, że się nie pochwaliłaś że znowu Cię odwiedziła. Opcji wywozu mebla do Białegostoku nie przyjmowałam Ozdoby pokazujesz cudneeeeee!!! Ja kilka pierdół kupiłam w Jysku i zamówiłam tez u naszej Karolki. Tylko teraz juz sama nie wiem jakie chcę kolory uzupełniające, muszę się szybko zastanowić żeby najwyżej zmienić 2 bombki
    Madziu ja tez nie wiem jak ubrać choinkę
    Te czerwone są do chłopaków, białe do wazonu i więcej przecież nie mam .
    Mam bombki z mieszkania, kolorowe z przewagą pomarańczu

    A co tam w jysku jest? .muszę podjechać

  11. #12051
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Dzisiaj u mnie będzie akcja zakładanie lamp ogrodowych .
    Lampy kupione w zeszłym roku , czekają już tyle czasu w garażu .
    Mój szanowny małżonek załatwiał tyle czasu kogoś do ich założenia .
    Przyjeżdża ktoś polecony przez Marcina.
    Cieszę się bardzo bo wreszcie nie będę chodziła wieczorem z psem do ogrodu w całkowitych ciemnościach

  12. #12052
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar frania02
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    górsk
    Kod pocztowy
    87-134
    Posty
    81

    Domyślnie

    Admete, wczoraj w tesco extra widziałam fajne i tanie wazony -takie tuby proste dosc wysokie ok. 50 cm? koszt. ok. 25 zl. moze te bombki by fajnie wygladały własnie w takich wazonach?
    gdzieś widziałam kiedyś zdjęcie 2 takie wazony wyzszy i nizszy stały obok siebie a w nich kolorowe bombki i lampki choinkowe -bardzo fajnie to wygladało!

  13. #12053
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    hej Aguś jak lampy?zadowolona jesteś?gdzie foteczki?dekorację świąteczne super,w tym roku będziesz mogła poszalećchyba,że Ci pies zje ha ha ja po 2 tygodniach wreszcie mam neta,ale mi się tęskniło za forum buziaki

  14. #12054

    Domyślnie

    Ale się obkupiłaś na Święta!

    Piękne ozdoby! A te renifery sweterkowe bardzo by u mnie pasowały. Było ich w Twoim Tikeju może więcej??

  15. #12055
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał frania02 Zobacz post
    Admete, wczoraj w tesco extra widziałam fajne i tanie wazony -takie tuby proste dosc wysokie ok. 50 cm? koszt. ok. 25 zl. moze te bombki by fajnie wygladały własnie w takich wazonach?
    gdzieś widziałam kiedyś zdjęcie 2 takie wazony wyzszy i nizszy stały obok siebie a w nich kolorowe bombki i lampki choinkowe -bardzo fajnie to wygladało!
    Franiu dzięki za cynk, podjadę zobaczę

    Cytat Napisał aniaklasyka Zobacz post
    hej Aguś jak lampy?zadowolona jesteś?gdzie foteczki?dekorację świąteczne super,w tym roku będziesz mogła poszalećchyba,że Ci pies zje ha ha ja po 2 tygodniach wreszcie mam neta,ale mi się tęskniło za forum buziaki
    Cześć Aniu
    Część lamp założona, dziś panowie już się zjawili i będą kończyć .
    Okaże się czy wszystkie kabelki działają i czy panowie ogrodowi niczego nie spierdzielili - miejmy nadzieję bo nie wyobrażam sobie rycia trawnika i szukania awarii .

    Czy zadowolona? Sama nie wiem , inaczej sobie te lampki zapamiętałam , miały pasować do zewnętrznych kinkietów....no nic panowie skończą to Wam pokażę i ocenicie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Ale się obkupiłaś na Święta!

    Piękne ozdoby! A te renifery sweterkowe bardzo by u mnie pasowały. Było ich w Twoim Tikeju może więcej??
    Hej
    Wiesz co, była druga paczka ale wczoraj już jej nie wiedziałam .
    Były podobne czerwone serduszka, widzę że dorzucają towaru.
    Kupiłam wczoraj cudownego srebrnego renifera - świecznik i jutro będę na bank w galerii zobaczyć czy nie rzucą drugiego
    Może wezmę Ci co będzie w podobnym stylu, zrobię zdjęcia w domu, zobaczysz sobie a jak się nie spodoba to po prostu oddam?

  16. #12056

    Domyślnie

    Aguś, byłoby super
    Ale tylko pod warunkiem, że masz jakieś plany szopingowe na najbliższy czas, bo miałabym wyrzuty sumienia, że musisz przeze mnie tu i z powrotem latać. Zaraz napiszę Ci wiadomość zresztą

  17. #12057

  18. #12058
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Aguś, byłoby super
    Ale tylko pod warunkiem, że masz jakieś plany szopingowe na najbliższy czas, bo miałabym wyrzuty sumienia, że musisz przeze mnie tu i z powrotem latać. Zaraz napiszę Ci wiadomość zresztą
    Dropku jadę dziś, jak zawiozę Oskara na 8.40 do przedszkola, czyli będę w galerii po 9.
    Szukam wiadomości, ale nigdzie nie widzę.
    Jak będzie coś materiałowego to wezmę ja w galerii jestem często więc nie ma żadnego problemu

    Cytat Napisał Magdzinska Zobacz post
    Aga

  19. #12059
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Zdjęć lamp jeszcze nie mam.
    Chyba w nocy ciężko będzie im zrobić zdjęcie...ale spróbuję .
    Jak są wszystkie założone to od razy lepiej się prezentują.....a ogród w nocy jest cudny

    Ja w weekend wreszcie odpoczęłam .
    Poleżałam na kanapie przed tv
    I byłam na shopingu z koleżanką - łaziłyśmy 6 godzin po sklepach .
    Wczoraj pogościliśmy się na imprezie u tesciowej - główka trochę boli ale było fajnie .

    Mam kadrowane niezafugowane zdjęcia płytek na tarasie.
    Kadry bo wszędzie jakieś zabawki albo narzędzia ogrodowe....muszę to wszystko ogarnąć i jak Marcin zafuguje zrobię fajniejsze zdjęcia














    Miłego dzionka

  20. #12060
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Aga, fajnie wyglądają "dechy" na tarasie.
    Od razu się lepiej zrobiło

    I czekam na lampy.
    Wiem, że trudno zrobić nocne zdjęcia, ale coś wymyślisz

    Cieszę się, że odpoczęłaś
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

Strona 603 z 654

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony