dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pompacieplanazywo

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał k***a*z Zobacz post
    To jest jakiś żart ? Kilka parametrów i 8GB Nie wiem dokładnie ile tych parametrów masz ale u mnie 8 temperatur + aktualna moc PCi + data i godzina dziennie zajmuje 90kB pomiary robione są co 1 min.
    no właśnie też tak myśłałem ponieważ coś tam wspólnego z komputerami mam i sądziłem że to są drobne sprawy,
    od 1.marca baza ma 12 GB !!!!!!!!!!!!!!!, zapytam się informatyka skąd to się bierze, ale jest tak jak mówię ;(
    z poważaniem

    Andrzej

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pompacieplanazywo

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witajcie Forumowicze,

    bo letnim okresie wyłączenia instalacji z przyczyn technicznych, od 1 listopada została zmodernizowana i ponownie uruchomiona instalacja "live" pompy ciepła działającej w moim domu, tym razem dom już jest zamieszkany przez 2 osoby dorosłe, małe dziecko oraz psa , strona dostała nową grafikę i została zmieniona taryfa energetyczna na taryfę G12w ( jest opis na stronie ) .

    oczywiście zapraszam do śledzenia efektów pracy systemu w sezonie grzewczym 2013/2014 osób zainteresowanych i rozważających zastosowaniem takiego rozwiazania w swoim domu.

    Chętnie odpowiem w miarę mozliwości na ew. pytania, proszę również po raz kolejny o rzeczowe komentarze czy uwagi,
    bezinteresowna krytyka dla samej krytyki nic nowego nie wnosi do tematu.

    i jeszcze przypomnę link do strony

    www.pompacieplanazywo.pl

    Pozdraiwam Forumowiczów

    A.
    Ostatnio edytowane przez pompacieplanazywo ; 10-11-2013 o 10:49
    z poważaniem

    Andrzej

  3. #23

    Domyślnie

    Gratuluję pomysłu, rzeczywiste dane na pewno się przydadzą.

    Jeśli chodzi o średnią temperaturę dobową proponowałbym skontaktować się z autorami strony http://www.meteo.pl/ - pewnie dysponują takimi danymi. Tak z ciekawości, nadal występuje problem związany z objętością danych?

    Co do reklamy na stronie opisanej na początku tego wątku, chciałem sam to sprawdzić - https://web.archive.org/web/20130402...ieplanazywo.pl archiwum z 02.04.2013 pokazuje stronę w przybliżeniu wyglądającą tak samo jak dziś. Pewnie archive.org przeoczył pierwszą wersję strony.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pompacieplanazywo

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dziękuję za pozytywną opinie, co do średniej temperatury dobowej, dysponuję takimi danymi ze sterownika pompy ciepła,
    muszę spraawdzić tylko czy mam taki parametr w strumieniu danych które mogę wyciągnąc poza PC w protokole sieciowym , na dzień dzisiejszy jest to 5,7 st C.
    Na peawno dodam przy kolejnej modernizacji strony aktualną temp. CWU. Problem z objętoscią dancyh został rozwiązanym parametry pracy są hostowane na dedykowanym serwerze, ale tego jest naprawdę dużo.

    pzdr.

    A

    Cytat Napisał greengoo Zobacz post
    Gratuluję pomysłu, rzeczywiste dane na pewno się przydadzą.

    Jeśli chodzi o średnią temperaturę dobową proponowałbym skontaktować się z autorami strony http://www.meteo.pl/ - pewnie dysponują takimi danymi. Tak z ciekawości, nadal występuje problem związany z objętością danych?

    Co do reklamy na stronie opisanej na początku tego wątku, chciałem sam to sprawdzić - https://web.archive.org/web/20130402...ieplanazywo.pl archiwum z 02.04.2013 pokazuje stronę w przybliżeniu wyglądającą tak samo jak dziś. Pewnie archive.org przeoczył pierwszą wersję strony.
    z poważaniem

    Andrzej

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pompacieplanazywo

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witajcie,

    od dzisiaj mała zmiana, dane są odświeżane co 60 s ( wczesniej co 2 minuty )

    pzdr.
    A.
    z poważaniem

    Andrzej

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony