dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Jakiej byście młotowiertarki nie kupili - pamiętajcie o smarowaniu uchwytu wiertła. To bardzo ważny element, dbanie o to zdecydowanie przedłuża żywotność maszyny. Broń boże nie wolno używać sprayów typu WD 40, CX80 itp.
    Te środki są zbyt płynne, rozpuszczają smar i zaciekają z całym syfem ze smaru do środka uchwytu, a dalej do mechanizmu maszynki. Tym sposobem można zatrzeć sobie mechanizm pneumatyczny i tuleja wraz z tłokiem będzie do wymiany - koszt ok. 250 zł niezależnie od producenta.
    Miłej pracy (choć oczywiście znam lepsze miłości)
    p.
    Ostatnio edytowane przez pokar ; 19-12-2013 o 14:00 Powód: błąd logiczny
    pozdrawiam!
    pokar

  2. #22

    Domyślnie

    Witam, mam konkretne pytanie dotyczące zakupu młotowiertarki Bosch 2100. Po przeczytaniu wielu opinii zdecydowałem się na ten model do mojego sporadycznego i czysto amatorskiego użytku. Znalazłem na allegro taka oto aukcję: http://allegro.pl/mlot-550w-pbh-2100...841272365.html. Chciałbym się spytać co myślicie o tej aukcji, bo przedmiot wydaje mi się zbyt tani. Czy mogę śmiało kupować?

  3. #23

    Domyślnie

    Śmiało możesz kupować. To nick na Allegro dużej firmy z Kielc. W 100% orginał.

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Dafi Pe
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Poznań/ Wlkp
    Posty
    155

    Domyślnie

    cena średnia, ale nie najgorsza. Ostatnio miałem okazję wiercić u znajomego takim Boschem. Faktycznie, mała, fajna wiertarka, jednak podtrzymam swoje zdanie, że to fajny sprzęt do wiercenia, ale tylko do wiercenia. Taki prace, jak kucie w "wielkiej płycie" odpada, ale kucie w cegle, betonie komórkowym, czy skuwanie płytek, to OK, ale i tak wolę coś większego .

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony