dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    woj.piotrek

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    5

    Domyślnie Kto to ten Pan Zbyszek

    Witam

    Można prosić o więcej informacji na temat tego Pana Zbyszka??? Gdzie buduje, budował???

  2. #22

    Domyślnie

    budowa domu z materiałem czy bez

    jak wiesz z czego chcesz budować jakie materiały są dobre jakie firmy są sprawdzone to buduj z materiałem jeżeli nie znasz sie to możesz byc nieżle skrojony na materiale

    wszystko zależy od żetelności firmy która buduje firm jest dużo cwaniaków nie brakuje wybierajcie sprawdzone ekipy, polecane itp

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ArtGrep

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    5

    Domyślnie podpinam się ...

    Cytat Napisał woj.piotrek Zobacz post
    Witam

    Można prosić o więcej informacji na temat tego Pana Zbyszka??? Gdzie buduje, budował???
    ja tez chętnie poproszę
    startuję powakacjach, rejon Piaseczno

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArtGrep Zobacz post
    ja tez chętnie poproszę
    startuję powakacjach, rejon Piaseczno
    moge polecić ci dobrą firme do budowy domów z Andrespolu k. łodzi może do Piaseczna nie bedzie za daleko robiłem po nich domy małe i naprawdę duże obiekty, solidna ekipa do budowy i wykończenia Darek 693420235

  5. #25

    Domyślnie z materiałem ,czy bez?

    Ja nie wiem czemu tyle osób tu narzeka na firmę z materiałem? bo niby kroją ? ja powiem tak ,wybrałem projekt do budowy domu i dałem znajomemu kierownikowi do przeliczenia, dodam tyle , że ona jest również kosztorysantem , policzył wszystko mi ile będzie kosztował materiał na budowę stanu otwartego bez dachu , bo nie wiedziałem jeszcze czy to blacha, czy dachówka, robota to oddzielny temat. Dałem ogłoszenie i otrzymałem kilka ofert na budowę domu były bez materiału i z materiałem, wcześniej jeszcze wypisałem specyfikę materiałów jakie maja być zastosowanie jak i zakres prac. Co się okazało wyszło taniej niż jak bym sam kupował o jakieś 15tyś różnica to jest duża suma ,.Teraz wiem , że warto było ,owszem były obawy czy nic się nie zmieni jak było ustalone w umowie , i to szef firmy nie liczył mi kilka rzeczy między innymi ogrodzenia terenu budowy, foli przed zalaniem chudego betonu pod płytę , wentylacji w stropie itd. to są drobne rzeczy ale suma sumą i kilka stówek pozostało dla mnie.Ekipa terminowa, uczciwa bez zarzutów , wszystko przebiegło pozytywnie,Więc do wszystkich którzy maja dylemat czy z materiałem, to powiem krótko i na temat w zależności od uczciwości firmy.Ja miałem szczęście ale inni mogą go nie mieć .pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony