dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dadus18

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczawnica
    Kod pocztowy
    34-460
    Posty
    13

    Domyślnie Meble kuchenne własne wykonanie i montaż potrzebne porady...

    Witam serdecznie, potrzebuję kilka porad fachowca, lub kogoś obeznanego w temacie mebli kuchennych. Postanowiłem sam zaprojektować meble, zamówić i sam je złożyć. Mam kilka problemów i potrzebuję rad jak je rozwiązać.

    Mianowicie po środku ścianki z blatem roboczym mam komin szerokości 120cm, głębokość całkowita od frontu blatu do komina to 32cm, na początku planowałem zrobić tam szuflady krótki,głębokie, ale na całą szerokość, lecz podobno będzie problem z wysuwaniem(stosuję prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem), jak waszym zdaniem ?? czy da się to zrobić, czy lepiej podzielić na szuflady 2x60, a może bardziej użyteczna będzie sama szafka taka płytka?? A może ktoś doradzie lepsze rozwiązania w projekcie ?? Proszę o pomoc i pozdrawiam.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Moim zdaniem :

    - szkoda robić tak płytkie szuflady. Dlatego zrobił bym tam zwykłą szafkę z półkami a szuflady na odcinku normalnej głębokości
    - zamiast prowadnic kulkowych zastosował bym tandembox BLUM'a, genialne i wcale nie dużo droższe rozwiązanie.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dadus18

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Szczawnica
    Kod pocztowy
    34-460
    Posty
    13

    Domyślnie

    Na całej pełnej głębokości mam już szuflady, zdecydowałem się na zwykłe bo jednak tandemboxy wychodzą dużo drożej od zwykłych:/, kuszą mnie te 120 szuflady bo wtedy będą dość użyteczne.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony