dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 43
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 850
  1. #381
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bęc Zobacz post
    przypominam, to jest temat kulinarny. jesli chcesz rozpisywac sie nie na temat, jak to robisz, prosze bardzo. tu jest link do innego zdjecia http://imageshack.com/a/img208/7959/xj75.jpg , prosze do innego tematu z komentarzami, z daleka od tematu kulinarnego.

    dziekuje.
    Wiem powiedziałeś mi na priv .......bez prowokacji.Nie można Cie wkurzać.....
    przypominam, to jest temat kulinarny
    Okej...okej tak to jest temat kulinarny.Nikt Ci tu nic nie będzie bruździł.bruździł. Spokojnie pisz te swoje głupotki i wklejaj te swoje syfy.Ten syf numer 2 którym chcesz nas karmić...............chyba Ci nie wyjdzie....(Zaczynam Cię ) pisać z dużej litery.........wiesz dlaczego???Współczuje Ci ,że masz tą chorobę.

  2. #382
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bęc;6408468[B
    ]przypominam, to jest temat kulinarny[/B]
    dziekuje.
    Szybko odniosę się jeszcze do tego.........
    tu jest link do innego zdjecia
    Myślałem ,że do mojego zdjęcia.A tu zagadka!!!

    http://imageshack.com/a/img208/7959/xj75.jpg

    Kolejny syf Twój.(zauważ ,że Twój piszę z kultury i twej choroby z dużej litery).Chciałbym zaznaczyć moderatorowi po weryfikacji,jak można być tak.................pym by tego nie zrozumieć.Ten człowiek ma problem.....................musimy mu pomóc.Pomożemy?????????

  3. #383

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wiem powiedziałeś mi na priv .......bez prowokacji.Nie można Cie wkurzać.....
    Okej...okej tak to jest temat kulinarny.Nikt Ci tu nic nie będzie bruździł.bruździł. Spokojnie pisz te swoje głupotki i wklejaj te swoje syfy.Ten syf numer 2 którym chcesz nas karmić...............chyba Ci nie wyjdzie....(Zaczynam Cię ) pisać z dużej litery.........wiesz dlaczego???Współczuje Ci ,że masz tą chorobę.

    przypominam , to jest temat kulinarny!

    prosze, przestan sie kompromitowac, i rozpoczni leczenie u psychiatry.


  4. #384

    Domyślnie

    wracajac do tematu duszenia dziczyzny, proponuje zapoznac sie z tym materialem filmowym. naprawde warto.


  5. #385

    Domyślnie

    raj w ustach, cudowny smak , danie zadowoli kazdego konesera prawdziwej dobrej kuchni.



    patent nawilzania staub, daje nam naprawde cudowne potrawy. polecam!!!!!


  6. #386
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    ......przypominam , to jest temat kulinarny!
    Dobrze ,że syfi....sz to wreszcie zauważył.Syf w aucie ,syf na talerzu,syf w domu,syf wszędzie.Nie kopiuj mnie .....to .ty właśnie nie istniejesz w świecie kulinarnym........Ty istniejesz w samochodzie z 2007 roku brudasa lexus,przy osranym grillu,.Tak trudno to pojąć.???To mój wątek. Chcesz mi prawić morale???.Za krótki lexus,,,,,, brudny ,wyciepany,w psich odchodach,michach, itp. ,jesteś.Popatrz co potrafisz gotować???.Tanie gó.wienko z jachtu,z trabanta,z tarasu pomarszczonego starością.Ty tego nie widzisz???Moderatora proszę by pan wielonickowiec przestał brudzić topik.

    Choroba postępuje.Teraz będą fotki może z domu a tam syf jeszcze większy jak w samochodzie.Dobrze ,że odchodów psa nie wkleiłeś!!!To w twej modzie jak flaki ryb na jachcie.Nie dziw się ,że syfem karmisz opinię publiczną i to nie tylko zauważam......bez cytatów.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 16-03-2014 o 18:26

  7. #387

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Dobrze ,że syfi....sz to wreszcie zauważył.Syf w aucie ,syf na talerzu,syf w domu,syf wszędzie.Nie kopiuj mnie .....to .ty właśnie nie istniejesz w świecie kulinarnym........Ty istniejesz w samochodzie z 2007 roku brudasa lexus,przy osranym grillu,.Tak trudno to pojąć.???To mój wątek. Chcesz mi prawić morale???.Za krótki lexus,,,,,, brudny ,wyciepany,w psich odchodach,michach, itp. ,jesteś.Popatrz co potrafisz gotować???.Tanie gó.wienko z jachtu,z trabanta,z tarasu pomarszczonego starością.Ty tego nie widzisz???Moderatora proszę by pan wielonickowiec przestał brudzić topik.

    Choroba postępuje.Teraz będą fotki może z domu a tam syf jeszcze większy jak w samochodzie.Dobrze ,że odchodów psa nie wkleiłeś!!!To w twej modzie jak flaki ryb na jachcie.Nie dziw się ,że syfem karmisz opinię publiczną i to nie tylko zauważam......bez cytatów.
    prosze sie uspokoic! to jest temat kulinarny!

    dziczyzna jest idealna, poezja smakow i zapachow, marynata i zeliwo dokonaly cudu smakowego.



    mniami.

  8. #388
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ty prosisz o spokój w moim wątku???Prawisz kulinaria???A to co???




    syf w twym aucie.To są kulinaria???

    a te
    oczywiscie psu sie rowniez cos nalezy


    to twe kulinaria..............ty idź się leczyć do.................chyba już psychiatra nie ma co robić.Czytaj co piszesz.Jeszcze raz proszę moderatora by temu jegomościowi w luxusach przyciąć jęzorka.

  9. #389

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ty prosisz o spokój w moim wątku???Prawisz kulinaria???A to co???




    syf w twym aucie.To są kulinaria???

    a te


    to twe kulinaria..............ty idź się leczyć do.................chyba już psychiatra nie ma co robić.Czytaj co piszesz.Jeszcze raz proszę moderatora by temu jegomościowi w luxusach przyciąć jęzorka.

    to jest obiad w gorach na polowaniu, proste.
    a-ha , pies tez "czlowiek". prawda?

    a dzisiejszy obiad to wczorajsze lowy.





    mieso jest tak miekkie i smaczne , ze nawet tego nie da sie opisac. to samo z glowka czosnku. mniami.

  10. #390
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ansi!!!!!nie masz swędzenia kulinarnego???Wleź tu i pość pierdka po swojemu, bo twój partner się zaczyna gubić ..................przepraszam granaty wek.
    A Ty nie masz co robić. tylko znowu mnie zaczepiać? Twoje słownictwo jest obrzydliwe, podobnie jak Twoje ataki histerii, gdy tylko bęc się pojawi. Sam śmiecisz w niejednym wątku, a innym zarzucasz bałaganiarstwo. Weź Ty się chłopie w końcu za jakąś konkretną robotę.bo to dość żenujące tak ciągle jojczyć, kwiczeć i stękać, ze cały świat przeciwko Tobie. Howgh


  11. #391
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Zaprosiłem cię do wątku po twojemu by zobaczyć twą reakcję i jest tak jak miało być.Teraz to zmieńmy.

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    A Ty nie masz co robić. tylko znowu mnie zaczepiać? Twoje słownictwo jest obrzydliwe, podobnie jak Twoje ataki histerii, gdy tylko bęc się pojawi. Sam śmiecisz w niejednym wątku, a innym zarzucasz bałaganiarstwo. Weź Ty się chłopie w końcu za jakąś konkretną robotę.bo to dość żenujące tak ciągle jojczyć, kwiczeć i stękać, ze cały świat przeciwko Tobie. Howgh
    Popatrz ile masz wejść i jakiej treści obrażając mnie za każdym razem.Czy ty tego nie możesz pojąć???Nie właź tu załóżcie z bęcuniem własny topik i tam się miziajcie albo piszcie kulinarne kolesiostwo w tym wątku a ja sobie założę inny i tam będę się realizował.Wreszcie będę wklejał fotki z realizacji bez tej waszej upierdliwej namolności.Zostaw mnie w spokoju zapomnij ,że mnie znasz olej trolla i chełp się z bęcuniem. Kobieto już ci to wielokrotnie pisałem .to ty łazisz za mną jak się pojawia becunio.Za każdym razem wkręcasz śrubę by mi dopiec. Biadolisz,skamlesz jaki to ja jestem zły.Piszesz nie na temat,nie potrafisz gotować,masz zaległości w pracy grupowej ,nie potrafisz interpretować ciągu zdarzeń,Twoje słownictwo każdorazowo obrazuje kim na prawdę jesteś.Nie będę cie odsyłał do lekarza tak jak ty mnie bo to tylko twój wyimaginowany stereotyp, wypływający z ust bardzo prostego człowieka,któremu gdy brakuje argumentów nie może nic sensownego wyartykułować.Jeszcze raz zostaw mnie przestań imputować.Miej klimat z bęcuniem w tym topiku a ja zakładam inny.Czy jest to przejrzyste co ci chciałem przekazać???Nie będę przeszkadzał bęcuniowi w jego kulinarnych uniesieniach ,gotujcie sobie sami a muzom.Na koniec jeszcze perełka.

    Sam śmiecisz w niejednym wątku, a innym zarzucasz bałaganiarstwo.
    Skąd to wiesz???.Wymyśliłaś to???.Jeśli nie to znaczy ,że łazisz za mną tam gdzie tylko się pojawię.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 18-03-2014 o 07:15

  12. #392
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zaprosiłem cię do wątku po twojemu by zobaczyć twą reakcję i jest tak jak miało być.Teraz to zmieńmy.



    Popatrz ile masz wejść i jakiej treści obrażając mnie za każdym razem.Czy ty tego nie możesz pojąć???Nie właź tu załóżcie z bęcuniem własny topik i tam się miziajcie albo piszcie kulinarne kolesiostwo w tym wątku a ja sobie założę inny i tam będę się realizował.Wreszcie będę wklejał fotki z realizacji bez tej waszej upierdliwej namolności.Zostaw mnie w spokoju zapomnij ,że mnie znasz olej trolla i chełp się z bęcuniem. Kobieto już ci to wielokrotnie pisałem .to ty łazisz za mną jak się pojawia becunio.Za każdym razem wkręcasz śrubę by mi dopiec. Biadolisz,skamlesz jaki to ja jestem zły.Piszesz nie na temat,nie potrafisz gotować,masz zaległości w pracy grupowej ,nie potrafisz interpretować ciągu zdarzeń,Twoje słownictwo każdorazowo obrazuje kim na prawdę jesteś.Nie będę cie odsyłał do lekarza tak jak ty mnie bo to tylko twój wyimaginowany stereotyp, wypływający z ust bardzo prostego człowieka,któremu gdy brakuje argumentów nie może nic sensownego wyartykułować.Jeszcze raz zostaw mnie przestań imputować.Miej klimat z bęcuniem w tym topiku a ja zakładam inny.Czy jest to przejrzyste co ci chciałem przekazać???Nie będę przeszkadzał bęcuniowi w jego kulinarnych uniesieniach ,gotujcie sobie sami a muzom.Na koniec jeszcze perełka.



    Skąd to wiesz???.Wymyśliłaś to???.Jeśli nie to znaczy ,że łazisz za mną tam gdzie tylko się pojawię.
    Nie histeryzuj, gdyby nie Twoje sumiaste wąsy pomyślałabym, że z dzieckiem mam do czynienia. To Ty mnie nieustannie zaczepiasz, prowokujesz, a potem jak małe dziecko - w płacz, że biją. Ciągle deklarujesz swoje zniknięcie, a potem, jak bumerang wracasz. Zauważ problem, tam, gdzie on naprawdę jest. Śmieją się z Ciebie, nie widzisz? Naprawdę? Dorośnij nsiku


  13. #393
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    To nie histeria to prośba by dotarło do ciebie ,że nic nie wnosisz a tylko jątrzysz i niepotrzebnie zaogniasz całą sytuację. Czy ty wiesz ,że z was się już nie śmieją oddając tym samym ukłon w wasza stronę bo pomóc już się wam nie da. Kiedyś zaglądało tu dużo osób ,może i zagląda,może mam przeciwników ale gdzie bym tylko coś napisał zaraz ty z kolesiostwem wylewasz czarę goryczy ale z inną jej zawartością.Najeżdżasz na mnie przypominając mi jakieś niepotrzebne formuły ,których sama nie rozumiesz.Nie ma na to lekarstwa.Chcesz zobaczyć jak choroba ,twoja choroba roszczeniowej inaczej się przedstawia.To popatrz a zrozumiesz wreszcie kim jesteś.Wąsy ???po co o tym piszesz i mnie obrażasz.Po co???Lżej ci już???Jesteś jak wrzut..........na ty..łku czepiając się mnie za każdym razem.Powiadam ci ostatni raz zrezygnuj z tej agresji na mnie a wszystko wróci do normy.Ja będę pisał sobie a ty w tym wątku sobie i misiowi.Dla mnie to możecie nawet polować razem w lesie na kuropatwy bez kuropatwy nie interesuje mnie to.A teraz popatrz i zamilcz jeśli masz charakter gdy coś zobaczysz.

    EOT i do ignorowanych z powrotem.Zrób tak samo.Pzdr.

  14. #394

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    To nie histeria to prośba by dotarło do ciebie ,że nic nie wnosisz a tylko jątrzysz i niepotrzebnie zaogniasz całą sytuację. Czy ty wiesz ,że z was się już nie śmieją oddając tym samym ukłon w wasza stronę bo pomóc już się wam nie da. Kiedyś zaglądało tu dużo osób ,może i zagląda,może mam przeciwników ale gdzie bym tylko coś napisał zaraz ty z kolesiostwem wylewasz czarę goryczy ale z inną jej zawartością.Najeżdżasz na mnie przypominając mi jakieś niepotrzebne formuły ,których sama nie rozumiesz.Nie ma na to lekarstwa.Chcesz zobaczyć jak choroba ,twoja choroba roszczeniowej inaczej się przedstawia.To popatrz a zrozumiesz wreszcie kim jesteś.Wąsy ???po co o tym piszesz i mnie obrażasz.Po co???Lżej ci już???Jesteś jak wrzut..........na ty..łku czepiając się mnie za każdym razem.Powiadam ci ostatni raz zrezygnuj z tej agresji na mnie a wszystko wróci do normy.Ja będę pisał sobie a ty w tym wątku sobie i misiowi.Dla mnie to możecie nawet polować razem w lesie na kuropatwy bez kuropatwy nie interesuje mnie to.A teraz popatrz i zamilcz jeśli masz charakter gdy coś zobaczysz.

    EOT i do ignorowanych z powrotem.Zrób tak samo.Pzdr.
    dyrechtorze , kwiczysz jak rozwydrzony bachor. przestan palic , to co palisz i uspokoj sie .


    dzisiaj przygotuje owoce morza. podstawa potrawy bedzie salata posypana serem parmezan.

    za minute koncze i wkleje foto.

    juz gotowe, prawda ze szybko?




    + 1 lyzka sosu cezar.
    Ostatnio edytowane przez bęc ; 18-03-2014 o 14:13 Powód: foto

  15. #395
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bęc Zobacz post
    dyrechtorze , kwiczysz jak rozwydrzony bachor. przestan palic , to co palisz i uspokoj sie .


    dzisiaj przygotuje owoce morza. podstawa potrawy bedzie salata posypana serem parmezan.

    za minute koncze i wkleje foto.
    Pytałem czy wiesz co to za zagadnienie mieszać glinę.Jeśli nie wiesz zapytaj kolegi .......no wiesz którego on zapewne zaprowadzi cię na odpowiednie tory.Widzę ,że nic nie kumasz ale to już nie istotne.Zostawiam cię sam na sam w tym twoim smrodku. Wklejaj nawet jądra barana ale oprócz owoców morza to jagnięciny i kangura nie potrafisz zrobić.

    ok EOT i do ignorowanych by zakończyć mą farsę z tobą.

  16. #396

    Domyślnie

    zabieram sie za owoce morza.

    troche to potrwa, rozbie wieksza ilosc. nie ma pospiechu, godzina , dwie, czy wiecej.

  17. #397

    Domyślnie

    troche sie przeciagnie.


    sorrki.

  18. #398
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...Jesteś jak wrzut..........na ty..łku ...
    O wrzód Ci może chodzi?


  19. #399

    Domyślnie

    Bęc!



    palce lizac. miod malina cukiereczki!

  20. #400
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    O wrzód Ci może chodzi?
    I jeden i drugi wspaniale się komponują i pasują do opisu pt.Co ty tu robisz i kim jesteś???

    SJP.
    wrzut
    wrzucenie czegoś do jakiegoś celu
    1. upload pliku na serwis hostingowy;
    2. obraza słowna; pojazd;
    3. wsad w koszykówce




    wrzód
    nagormadzenie ropy wskutek zakażenia tkanki


    Czy coś to zmienia???Tak czy siak oba pasują.

Strona 20 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony