dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Siemanko

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    NewMann

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Giżycko
    Kod pocztowy
    11-500
    Posty
    1

    Red face Siemanko

    Po wielu wielu ananimowych godzinach na forum wreszcie nadeszło przełamanie i pełnoprawne bycie członkiem forum. Ja obecnie; "budowlaniec" pracujący w średniej firmie na mazurach, już niedługo kończę studia budowlane, w czerwcu biorę ślub. Nad własnym kątem, dopiero myślę, zastanawiam się, marzę. Ciągle oglądam projekty, analizuje różne sposoby i koszty wykonania poszczególnych etapów budowy, czasem zapędzam się w wykończenie i aranżację wnętrz; marzę o własnej salce kinowej i małej siłowni, aby razem z przyszłą żoną swoje pasje jak najbliżej. Bardzo podobają mi się domy w kształcie litery L z garażem dwustanowiskowym i miejscem na kino lub siłownie nad nim, Dach w miarę prosty dwuspadowy z jednym koszem(może jakaś "kukawka"). Podobają mi się dachy pokryte blachą na rąbek stojący (prawie jak tytan-cynk). Dom w części podpiwniczony z miejscem na graciarnie i mini siłownię. Kuchnia otwarta na salon z kominkiem w centrum. Parter powinien być częścią dzienną domu bez sypialni, ale z jednym pokojem z przeznaczeniem na gabinet i miejscem do pracy. Na pietrze strefa prywatna. Do tej chwili najbardziej odpowiadającym projektem, chodź nie idealnym i w dalszym ciągu wymagającym kilku poprawek jest Milena i Realny.

    Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pietras90

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar ArSoczek
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-902
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dzień dobry

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony