dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 73 z 73
Pokaż wyniki od 1.441 do 1.445 z 1445
  1. #1441
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar karola2657
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Posty
    59

    Domyślnie

    Chciałam się przywitać wnętrza wow !brak słów bomba! mam pytanie odnośnie żaluzji w salonie czy one są białe czy w orzechu ?okna masz w orzechu dlatego pytam bardzo chciałabym u siebie białe żaluzje ale okna mam ciemnie nie wiem co mnie podkusiło i obawiam się jak by to wyglądało gdybym dała białe...dlatego zastanawiam się jak to u Ciebie wygląda Pozdrawiam

  2. #1442
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    183

    Domyślnie

    Witaj, Jestem od dawna cichym podglądaczem. Masz bardzo piękne wnętrza. A że jestem na etapie wizualizacji wnętrz spodobałaby mi sie taka sciana TV i kominek jak u Ciebie. Po prostu wygląda to rewelacyjnie -a schody oryginalne Ale , że nasz domek to parterówka jeżeli nie mialabys nic przeciwko skradłabym pomysł jednej ściany-gdybyś mogła mi napisac wymiary na priv bylabym niezmiernie wdzieczna. i jaki kolorek masz na scianach w salonie czy to biel? Pozdrawiam Kasia

  3. #1443

    Domyślnie

    Kochana, masz piękne wnętrza!!! A w lampach inspirowanych Cabotche się zakochałam. Czy jesteś z nich zadowolona? Ile dają światła? Widzę że nad stołem masz ich aż dwie. Z jakiego źródła kupowałaś i jakiej konkretnie firmy?
    Czy one są na halogeny? Baaardzo będę wdzięczna za odpowiedź!!!
    Pozdrawiam
    Ola

  4. #1444
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agaek

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witaj Saly,
    Planujemy budowę według tego samego projektu. na chwile obecna czekamy na warunki zabudowy.
    jak tylko otrzymamy kolejnym krokiem będzie zakup projektu. Szukamy juz bardzo długo i generalnie verona odpowiada nam wewnątrz, choć nie do końca wizualnie na zewnątrz. Czy jest mozliwość aby obejrzeć Wasz domek?
    Przyznam szczerze, że było już wiele projektow takich na 100% a jak zobaczylismy na zywo to coś nam nie pasowało, albo za mały, albo za duży...
    Pozdrawiam,
    Aga

  5. #1445

    Domyślnie

    Witam,
    za zgodą Saly piszę w tym temacie z prośbą do wszystkich, którym również spodobał się dom Verona, mianowicie chętnie byśmy z żoncią obejrzeli taki dom na żywo, jeśli ktoś już wybudował lub jest w trakcie i pozwoliłby nam go obejrzeć...
    Pozdrawiam
    Piotr

Strona 73 z 73

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony