dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 116 z 248
Pokaż wyniki od 2.301 do 2.320 z 4947
  1. #2301
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    Też nie doczytałam PSa
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #2302
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    to Wy czytacie częściowo, początek albo w ogóle tylko obrazki? Naprawdę? To już teraz chyba wiem dlaczego nie mam czasu "ogarnąć" więcej forum

    Słońce mi się wyświetlają buźki uśmieszki, tylko takie wordowskie, nie żółte

  3. #2303

    Domyślnie

    Krótko - dzień koszmarny - miałam do wyboru albo rozstać się z ekipą albo poważnie porozmawiać z kierownikiem. Już się nawet żegnaliśmy - najgorsze, że nie wiem,czy dobrze robię. Nie - najgorsze jest to, że nikt mi nie powie, czy dobrze robię. Za dużo tego- piana przesunięta na środę - teraz grzebią się z przygotowaniem dachu pod tę właśnie pianę. Jutro ma przyjechać kocioł. Kotłownia skończona - z nerwów zapomniałam zrobić zdjęcia

    Jedyny plus dzisiejszego dnia, to to, że mam zasypany rów przed domem i wysypany podjazd z kruszywa. Teraz będzie się ubijał i do sierpnia tak zostanie.
    Największa pociecha dnia - moje niemięsne dziecko zjadło dzisiaj kotleta z kurczaka

    Dzisiaj potrzebuję solidnego drina.

  4. #2304
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    No co ?
    Ja siem tam na tej diabelskiej technice nie wyznaję.
    Widzę J to pytam.
    Skund mam wiedziec że to nie ona, tylko sprzęt sam telegrafuje

  5. #2305
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Kotlet z kurczaka, powinien być wystarczająca nagrodą
    Co to będzie jak zje rybę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #2306

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Kotlet z kurczaka, powinien być wystarczająca nagrodą
    Co to będzie jak zje rybę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jak zje rybę, to wysypie go po kokardy

    Serio - ucieszyło mnie to bardziej, niż kotłownia, czy drzwi wejściowe.

  7. #2307
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Kotleta raczej to nie przebije, ale jak się do niego dołoży to chyba lepiej niż gorzej, co?



    A sytuacja wykończeniowców opanowana?

  8. #2308

    Domyślnie

    Takiego drina było mi trzeba! Wczoraj dostałam na pocieszenie whisky z colą (no, z pepsi twist ) i o ile rok temu skrzywiłabym się już na sam zapach, tak tym razem wypiłam z przyjemnością. Jak mawia mój kolega - do oliwek i whisky trzeba dorosnąć

    Wykończeniowcy wiedzą, co robić, została jeszcze rozmowa z kierownikem - chciałabym przekierować jego działania na zagospodarowanie terenu i gromadzenie dokumentacji.

  9. #2309

    Domyślnie

    no to gratulacje i uściski dla małego za ten posiłek

    a on tak ogólnie nic mięsa? wędlina? parówka?
    ale nie lubi smaku, czy wyglądu? może jak nie widziałby co to by zjadł?

    ja swoim gotuję zupy kremy często - tam miksuję mięso na pacię, dorzucam resztę warzywek rozgniecioną widelcem i jedzą jak szalone
    ale moje to mięsne bardzo - kiełbasa co chwila zajadana, kabanosy, a wędlinę to na tony!!
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  10. #2310

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy gładziłyście (w sensie pracowników rzecz jasna) ściany w garażu, kotłowni i innych brudnych pomieszczeniach?

    Rozmawiałam ze stolarzem i on robi zabudowy pełne - z płytą z tyłu, także sporo metrów odpadłoby do malowania i szpachlowania.
    Jak jest u Was?

  11. #2311

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    no to gratulacje i uściski dla małego za ten posiłek

    a on tak ogólnie nic mięsa? wędlina? parówka?
    ale nie lubi smaku, czy wyglądu? może jak nie widziałby co to by zjadł?

    ja swoim gotuję zupy kremy często - tam miksuję mięso na pacię, dorzucam resztę warzywek rozgniecioną widelcem i jedzą jak szalone
    ale moje to mięsne bardzo - kiełbasa co chwila zajadana, kabanosy, a wędlinę to na tony!!
    Karolina - tak całkiem całkiem to nie jest bezmięsny - akceptuje parówki (no chyba że ma odwrót) i zdarza mu się zjeść plasterek, czy dwa szynki - nie lubi kotletów - w żadnej formie - mielonych, panierowanych, w sosie, saute - no żadnych. I w zupce też słabo mięsko przechodzi - wyciąga spryciarz nawet maleńkie kawałki, a że zupę je samodzielnie, nie da się przemycić nic na łyżeczce. Teraz jest i tak lepiej - nie narzekam, bo kiedyś nie jadł nawet parówek

  12. #2312

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Dziewczyny, czy gładziłyście (w sensie pracowników rzecz jasna) ściany w garażu, kotłowni i innych brudnych pomieszczeniach?
    ...
    u mnie w kotłowni są chyba wygładzone jeśli dobrze kojarzę - nie wchodzę tam zbyt często to nie pamiętam...
    w garażu na pewno nie, bo widziałam przed wczoraj właśnie i są takie rowki wszędzie - normalnie jak tynk strukturalny
    oba pomieszczenia bez płytek - tylko pomalowane na biało
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #2313

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Karolina - tak całkiem całkiem to nie jest bezmięsny - akceptuje parówki (no chyba że ma odwrót) i zdarza mu się zjeść plasterek, czy dwa szynki - nie lubi kotletów - w żadnej formie - mielonych, panierowanych, w sosie, saute - no żadnych. I w zupce też słabo mięsko przechodzi - wyciąga spryciarz nawet maleńkie kawałki, a że zupę je samodzielnie, nie da się przemycić nic na łyżeczce. Teraz jest i tak lepiej - nie narzekam, bo kiedyś nie jadł nawet parówek
    no to nie jest źle - coś tam zje

    to weź może spróbuj tak jak ja robiłam... gotuję zupę, potem wyławiam wszystko z niej i mam dwa sposoby:
    1. mięso bardzo drobno kroję - tak max 5mm kawałki - potem jak się wymiesza to nie idzie wyłowić takich maleńkich kawałeczków... właśnie ugotowałam zupiszcze takie przed chwilą
    2. mięso z wywarem miksuję na pacię totalną - tutaj już nawet nie widać że mięso jest
    no i dorzucam całą resztę warzyw i rozgniatam widelcem/tłuczkiem
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  14. #2314

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    u mnie w kotłowni są chyba wygładzone jeśli dobrze kojarzę - nie wchodzę tam zbyt często to nie pamiętam...
    w garażu na pewno nie, bo widziałam przed wczoraj właśnie i są takie rowki wszędzie - normalnie jak tynk strukturalny
    oba pomieszczenia bez płytek - tylko pomalowane na biało
    Właśnie chyba tak zrobię - na biało i luz - tynk jest całkiem ładny muszę przyznać.

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    no to nie jest źle - coś tam zje

    to weź może spróbuj tak jak ja robiłam... gotuję zupę, potem wyławiam wszystko z niej i mam dwa sposoby:
    1. mięso bardzo drobno kroję - tak max 5mm kawałki - potem jak się wymiesza to nie idzie wyłowić takich maleńkich kawałeczków... właśnie ugotowałam zupiszcze takie przed chwilą
    2. mięso z wywarem miksuję na pacię totalną - tutaj już nawet nie widać że mięso jest
    no i dorzucam całą resztę warzyw i rozgniatam widelcem/tłuczkiem
    Kochana, nie znasz pana Stosuję takie mixy ale muszę bardzo uważać, żeby mięsa nie było za dużo, bo wyczuwa, niczym rekin kroplę krwi na oceanie. Nie raz już było, że w ogóle nie zjadł zupy, bo "nie chciał mięska"

    Póki nie chudnie i wygląda zadowalająco, znoszę te fanaberie.

  15. #2315
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post



    Kochana, nie znasz pana Stosuję takie mixy ale muszę bardzo uważać, żeby mięsa nie było za dużo, bo wyczuwa, niczym rekin kroplę krwi na oceanie. Nie raz już było, że w ogóle nie zjadł zupy, bo "nie chciał mięska"

    Póki nie chudnie i wygląda zadowalająco, znoszę te fanaberie.
    Moj P. tak jak radar reaguje na warzywa chociaż bo juz tylu latach razem powoli jest lepiej. Chloe nie martw sie tak ok 30 będzie jadł więcej

  16. #2316
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chloe napisałam rano post (a pisałam na raty) i mnie wywalilo

    Wiec tak na szybko - na budowie tudnych decyzji jest bardzo dużo, ale musisz mieć pewność, ze wybierasz dobrze, bo osiwiejesz !!!
    będzie dobrze !!! i oby już lżej

    w kwesti gladzenia scian - garażu nie mam, a kotłowni plytki ale nie do sufitu, sciany nad plytkami sa wygładzone i pomalowane na bialo + biale plytki (czarne na podłodze)

    przyniosłam inspirki pokoju




    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  17. #2317
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    My gładzi nie mamy w ogóle - nawet w domu. Jakbyśmy kładli to w garażu czy kotłowni na pewno nie, bo gładź jest bardzo miękka i podatna na ubytki, a przecież w garażu łatwo o obtłuczenia ściany. Więc nawet jeśli chodzi o względy estetyczne to lepiej zostawić sam tynk

  18. #2318
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Dziewczyny, czy gładziłyście (w sensie pracowników rzecz jasna) ściany w garażu, kotłowni i innych brudnych pomieszczeniach?

    Rozmawiałam ze stolarzem i on robi zabudowy pełne - z płytą z tyłu, także sporo metrów odpadłoby do malowania i szpachlowania.
    Jak jest u Was?
    jezeli chcesz w kotlowni polozyc kafle to gladzi nie radzilabym robic
    my nie gladzilismy lazienki, kotlowni i pralni.

  19. #2319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    jezeli chcesz w kotlowni polozyc kafle to gladzi nie radzilabym robic
    my nie gladzilismy lazienki, kotlowni i pralni.
    W kotłowni mam już płytki Chodziło to, co nad nimi - płytki są do wysokości 2 m. W sumie dużo nie zostało tego dużo, można wygładzić ale garaż i magazynek sobie odpuszczę. I wnęki szafowe też.

    Wróciłam z budowy - mamy piec - w poniedziałek jadę do gazowni po gaz

    Słonko, te dwie pierwsze inspiracje bardzo mnie że tak powiem... zainspirowały) Będę z nic korzystać Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 23-05-2014 o 15:23

  20. #2320
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.840

    Domyślnie

    My jak Mmelisa mamy. Gładzie tylko tam położyliśmy, gdzie potem miało być malowane na tip-top. Na tynku, który my mamy farba niezbyt dobrze wygląda.

    Jest takie cóś - papier gładziowy. Tylko jedna firma w PL to ma w ofercie. W Anglii b. popularny, bo u nich z jakiegoś powodu często ściany i sufity pękają.
    Nadaje się potem do malowania. Piszą, że maskuje i wyrównuje drobne nierówności ścian i sufitów.
    Kładzie się jak tapetę. Właśnie kupiliśmy rolkę 40 mb i będziemy od wtorku kłaść w mieszkaniu po mojej mamie. Zamiast gładzenia i malowania
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 116 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony