dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 118 z 248
Pokaż wyniki od 2.341 do 2.360 z 4947
  1. #2341

    Domyślnie

    Cytat Napisał naszslodki Zobacz post
    _Chloe_
    ja mam tak, ze zawsze martiwe sie na zapas pomimo ze teraz podobaja mi sie ciemne, to obawiam sie tego co moze byc za x lat przy ew zmianie aranzacji... teraz mamy taka wstepna aranzacje i pasuje orzech... Załącznik 262094Załącznik 262095Załącznik 262096
    chcoiaz troszke boje sie o kuchnie ze bedzie zbyt duzo tego drewna...
    podloge planujemy orzech amreykanski wiec tezp owinno byc ok.
    Rozumiem Cię doskonale, mam podobnie, jednak po kilku miesiącach rozważań nad różnymi rzeczami nauczyłam się już, że na całe życie sobie nie dogodzę - gust się zmienia, moda się zmienia... a przede wszystkim zmienia się technologia - nie sądzę, żeby okna przetrwały 30 lat, więc kiedyś zostaną wymienione. Poza tym nie da się wszystkiego przewidzieć i mimo że jestem mocno poukładana, już widzę że wiele rzeczy zmienia się szybciej niż tempo robót na budowie.

    Myślę, że to, co teraz spędza nam sen z powiek później nie będzie zauważalne - dojdą zasłony, dywany, meble, kolory - ważne żeby wszystko stanowiło spójną całość, a co będzie za x lat? Pożyjemy, zobaczymy..

    Bardzo ładna wizualizacja - jeśli dobrze połączysz odcienie drewna, będzie pięknie.

  2. #2342

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Chloe fajne te świetliki , ja tez chciałam ale u mnie dach juz był i inne takie bo kupowlismy gotowca i cieżko bylo. Za to mam coś co je udaje...w lazience, w suficie mam zabudowane okno( tak ze jest tylko szzyba nie widac ramy ) przez które dochodzi światło z okna dachowego na strychu, okno sufitowe ma naklejoną folie matowa żeby nikt nie podglądał i tez fajnie doświetla łazienkę tak delikatnie, pewnie mniej niz taki profesjonalny świetlik ale tez jest troche światla
    O, fajne to -na której stronie masz fotkę?

  3. #2343

    Domyślnie

    _Chloe_
    dziekuje :*
    juz myslalam ze to ja dziwaczeje teraz wybor okien to "koniec swiata" a to tylko dwie mozliwosci az strach pomyslec co bedzie pozniej

  4. #2344
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    O, fajne to -na której stronie masz fotkę?
    hmmmm chyba nie ma

    ale znalazłam jakieś robocze z łazienki z kiedyś tam
    Ostatnio edytowane przez ivy17 ; 26-05-2014 o 09:27

  5. #2345

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    hmmmm chyba nie ma

    ale znalazłam jakieś robocze z łazienki z kiedyś tam
    Wygląda po prostu ś w i e t n i e!

    Słodki (a raczej Słodka ) - spokojnie, będzie dobrze


    Odrywają mnie od pracy co rusz - jadę na budowę, bo stolarz, bo kominek, bo studzienka.. Dzień jak codzień

  6. #2346
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Wygląda po prostu ś w i e t n i e!
    taki pomysł na ostatnią chwile żeby doświetlić trochę łazienkę

  7. #2347

    Domyślnie

    Iwonko ale czad!!! bardzo fajnie wyszło
    to jest rozumiem w tej najcudniejszej łazience prosto nad kibelkiem hihi
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  8. #2348
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    Iwonko ale czad!!! bardzo fajnie wyszło
    to jest rozumiem w tej najcudniejszej łazience prosto nad kibelkiem hihi
    tak to ta łazienka tak jest trochę pomiędzy kibelkiem a prysznicem dlatego jest wyklejone w firmie poligraficznej taką matową folia zeby nikt nie podglądał

  9. #2349

    Domyślnie

    Nie chciałabym zrzucać tego na hormony ale ekipa od wykończeniówki tak mnie dzisiaj wk#^80&ła, że być może pracują ostatni dzień.
    Nie wymagam cudów ale przynajmniej odrobiny samodzielności - załamka - błąkają się po budowie, bo nie ma szefa. Z szefem nie mogę złapać nici porozumienia. Nie wróży to dobrze - zobaczymy, co będzie jutro.

    Szczególnie odczułam tę niemoc porównując postępy prac ekipy od kominka - 3 panów bez słów układa sobie puzzle kominkowe i wszystko się zgadza.. Przynajmniej tu..

    Stan z dzisiaj:

    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 26-05-2014 o 16:13

  10. #2350
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aneta_doa

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-001
    Posty
    31

    Domyślnie

    @Chloe - nie ma co się denerwować, choć wiem, że to nie łątwe... Spróbuj podpytać panów w czym tkwi problem, może jakoś ich zainspirujesz do działania

  11. #2351

    Domyślnie

    no niezazdroszczę takich "fachowców" tylko ich wszystkich opierd* - i co tu za bezrobocie jak ludzie nie szanują pracy!!

    kominek miodzio!!!!! kurna jak mi się te narożne podobają
    co to za model??

    .
    nie wiem czy Ci to potrzebne, ale wczoraj byłam w chałupie i cyknęłam zbliżenie mojej ściany w garażu (w kotłowi mam tak samo)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sciana garaz 1.JPG
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	40,9 KB
ID:	262263Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sciana garaz.JPG
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	262264 jak widać nawet parapetu nie mamy tam a miał być z płytek - Ł zmienił zdanie nawet mnie nie informując teraz będzie sam to czyścił hihihi
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  12. #2352

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny - nie wiem jeszcze, co zrobię ale nie jest różowo - obawiam się, że się nie dogadamy.. Nie będę mała wykonawców, więc prace się opóźnią ale czasem nie warto się spieszyć.. Jeśli coś ma być zrobione byle jak, to wolę wcale..

    Karolina, dzięki, że cyknęłaś - uważam, że tak jest dobrze - u siebie też zostawię. W kotłowni tylko dokleimy g-k, żeby zlicować ścianę z płyką.


    Dostałam alternatywną wycenę elewacji i w tym momencie mam zawał

  13. #2353
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Chloe co sie odwlecze to nie uciecze...czasami lepiej zrezygnowac z ekipy ktora dyma po kieszeni a nic nie robi..
    popatrz na mnie..my sobie powoli powoli robimy fakt chcialoby sie czybciej, ale nie ma jak.

    Kominek sliczny, juz go widze wykonczonego... kopara opadnie w dol, oczy wyskocza zza orbity, serce zacznie mocniej bic, nogi z waty i tylko jedno slowo przecisnie sie wtedy przez gardlo- woooow

    ja sie dowiedzialam wczoraj od mojego ze kotlownia nasza bedzie tylko malowana i kafle na podlodze namawiam na polozenie plytek chociaz w miejscu gdzie zlew...


    u mnie widac swiatelko w tunelu! w koncu dostalam rozsadna cene na pompe z montazem! chyba sie zdecydujemy czekam na powrot slubnego z pracy i bedziemy rozmawiac
    licze godziny na wizki kuchni..mialy byc na dzisiaj lub jutro


    To teraz Witam sie ze slonecznej skandynawii

    teraz zmykam i biore sie za tel... mam zamiar obdzwonic sklepy z plytkami

  14. #2354
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Chloe, co Cię czytam z tymi wykończeniowcami to mi się moi przypominają Czy to nie ci sami?

    Swoich tez wywaliliśmy na zbity... w najmniej odpowiednim momencie i do tej pory żyjemy z babolami, które naprodukowali Szkoda nerwów, kasy i jakości. Nie bój się zmiany, nawet jak się przeprowadzka przeciągnie to nic. Uwierz, że domem się jeszcze zdążysz nacieszyć
    Ostatnio edytowane przez asiazett ; 27-05-2014 o 08:50

  15. #2355

    Domyślnie

    Mel cieszę się, że kominek Ci się podoba - też jestem zadowolona ale czekam na efekt końcowy, bo dzisiaj będą kłaść kamień. Pamiętasz, jak kominek spędzał mi sen z powiek, nie? Niech już stanie, będę mogła zrobić jedno uff

    Asiu, mnie w tej ekipie najbardziej brakuje polotu - nie przywykłam do takich ludzi - wymagam choć odrobiny pomyślunku. Oni nie tyle partaczą, co nie wiedzą co robię - jak im nie powiesz - ty robisz to, a ty tamto, to znajdą sobie zajęcie na cały dzień ale nie wykonają nic Jak jest szef, w jeden dzień robią tyle, co w 4 bez niego. Ja nie jestem brygadzistą, tylko inwestorem i nie zgadzam się na to, żeby jakiś koleś pytał, jak ma nabijać ES-y, może w ogóle powinnam wziąć to od niego i sama zrobić?

    Dylemat jest więc natury dwojakiej - raz że nie mam ochoty nikogo pilnować, dwa - nie mam ochoty widzieć się z szefem - nie klei nam się ta współpraca - czuję, że powinniśmy się rozstać, zanim coś zostanie zrobione źle. Do jutra trzeba będzie coś zdecydować.

    Mel, jak będziesz miała wizki kuchni, daj znać

  16. #2356

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    ...
    Asiu, mnie w tej ekipie najbardziej brakuje polotu - nie przywykłam do takich ludzi - wymagam choć odrobiny pomyślunku. Oni nie tyle partaczą, co nie wiedzą co robię - jak im nie powiesz - ty robisz to, a ty tamto, to znajdą sobie zajęcie na cały dzień ale nie wykonają nic Jak jest szef, w jeden dzień robią tyle, co w 4 bez niego. Ja nie jestem brygadzistą, tylko inwestorem i nie zgadzam się na to, żeby jakiś koleś pytał, jak ma nabijać ES-y, może w ogóle powinnam wziąć to od niego i sama zrobić?
    ...
    normalnie jak pracownicy nasi... ehhhhh to samo
    robią codziennie od miesięcy tę samą robotę i tak im trzeba patrzeć na ręce i pilnować, bo nie umieją wymierzyć, dociąć materiału dokładnie - tylko zawsze za krótko i same odpady jełopy! to już ja kurna umiem lepiej //skromność //
    jak nie ma Ł albo teścia to przez cały dzień prawie nic nie zrobią, a co zrobią to i tak trzeba poprawiać - no koszmar... tak trudno teraz o dobrego pracownika że ze świecą się szuka!!

    wg mnie powinnaś się z nimi pożegnać, bo tylko nerwy masz i po co takim płacić... u nas taki jest szybko zwolniony i sajonara...
    niecierpię partaczy - wolę poczekać i mieć lepiej - tym bardziej na budowie... też się u nas ślimaczy właśnie bo chcemy mieć dokładnie zrobione!!
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  17. #2357

    Domyślnie

    Pewnie pojadę na budowę, a tam dzisiaj wielkie ruszenie...

  18. #2358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    jana 6 wyslanych emailii otrzymalam szybka odp od 2 sklepow
    na tamten pierwszy czekam od x dni..wiec daje na luz.

    dlaczego emailem to robie? bo wtedy wiem, czy sklep kontakuje sie z klientem..tel jest latwo odebrac i rozmawiac..gorzej jak cos nie tak i wtedy milcza...

    no to mam 2 oferty i to dobre oferty... jeden sklep zszedl z cena...drugi ma taka sama jak na ceneo...
    prosze 3mac kciuki... moze w koncu i cos u mnie ruszy

  19. #2359

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    jana 6 wyslanych emailii otrzymalam szybka odp od 2 sklepow
    na tamten pierwszy czekam od x dni..wiec daje na luz.

    dlaczego emailem to robie? bo wtedy wiem, czy sklep kontakuje sie z klientem..tel jest latwo odebrac i rozmawiac..gorzej jak cos nie tak i wtedy milcza...

    no to mam 2 oferty i to dobre oferty... jeden sklep zszedl z cena...drugi ma taka sama jak na ceneo...
    prosze 3mac kciuki... moze w koncu i cos u mnie ruszy
    Trzymam

    Dostałam wycenę od wykonawcy gk - poważnie biorę go pod uwagę.

  20. #2360
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jak masz się stresować i denerwować to zwolnij ich, w końcu skoro są od tego specjalistami to niech robią jak specjaliści, bo bez sensu tracić na nich nerwy.

Strona 118 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony