dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
  1. #61

    Domyślnie

    ??
    Który ?

    - dziwaczny ?
    - śmieszny ?
    - aktywny ?


    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Zablokować 'ostoji' możliwość pisania, a wątek zostawić w "Śmietniku".

    Bo śmieszny.
    Tylko wcale nie dzięki przesłaniu.

    Nie rozumiem, jak można rozwalić Forum z aktywnymi setkami inteligentnych ludzi jednym dziwacznym postem ?
    Ponury na razie jednym, ty nie wiesz co sie dzieje na forum wakacje, a ja wiem, dlatego wiem czym to grozi, tam jzu nikt nie odpisuje w watkach zakladanych przez Ostoje, bo akzdy wie, ze to woda na mlyn tej osoby i ze odpowiedziom nie bedzie konca. Wyobraz sobie np. na pierwszej stronie wymiany doswiadczen cala strone nowych watków o tym samym tytule i tresci Alleluja, juz wiesz o co chodzi...
    Rozmawialam z adminem z tamtego forum, ma wielki problem zeby ja zablokowac, ta osoba ma wiele kont, pisze z roznych komputerow, czasami nie loguje sie i poslugluje wieloma nickami, podszywa pod inne osoby...
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  3. #63

    Domyślnie

    Honorato
    Ale nikt mi nie powie:
    - że trzeba odpisywać na posty ewidentnie złośliwe czy podburzające - nie trzeba, można je olać
    - że nie można usuwać, a choćby i raz dziennie efektów pisania takiego gostka
    - że ludzie MUSZĄ koniecznie odpisać, jak strasznie nie podoba im się to, śmo, owo czy tamto

    Ten wątek w 60-70 % jest śmieszny, wesoły. I tylko nie powinien być tutaj.

    Mam koncept dodatkowy na "Śmietnik" - dwa działy:
    - kompostownik - gdzie będą sobie wątki polegiwać aż do niepisania w nich, na zawsze - czyli jak na całym Forum
    - i np. 'śmierdziel' - typowe śmieci do wywiezienia raz dziennie.
    Ja np. lubię czytać takie wątki, nic mnie nie denerwuje, póki nikt mi nic nie każe, nie zabrania.
    Po pobycie jeden czy dwa dni w 'śmierdzielu' następowałaby utylizacja takiego wątku.


    Co do forum 'wakacje', to pewnie wroga robota konkurencji. Śmiem uwazać, że nawet najbardziej zidiociały, nie mający żadnego innego celu w życiu człowiek nie robi takich rzeczy, które są skazane na niepowodzenie, wyłącznie dla czystej radochy i doznania poczucia dokuczenia komuś.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Honorato
    Ale nikt mi nie powie:
    - że trzeba odpisywać na posty ewidentnie złośliwe czy podburzające - nie trzeba, można je olać
    - że nie można usuwać, a choćby i raz dziennie efektów pisania takiego gostka
    - że ludzie MUSZĄ koniecznie odpisać, jak strasznie nie podoba im się to, śmo, owo czy tamto

    pelna zgoda
    Ten wątek w 60-70 % jest śmieszny, wesoły. I tylko nie powinien być tutaj.

    Mam koncept dodatkowy na "Śmietnik" - dwa działy:
    - kompostownik - gdzie będą sobie wątki polegiwać aż do niepisania w nich, na zawsze - czyli jak na całym Forum
    - i np. 'śmierdziel' - typowe śmieci do wywiezienia raz dziennie.
    Ja np. lubię czytać takie wątki, nic mnie nie denerwuje, póki nikt mi nic nie każe, nie zabrania.
    Po pobycie jeden czy dwa dni w 'śmierdzielu' następowałaby utylizacja takiego wątku.


    Co do forum 'wakacje', to pewnie wroga robota konkurencji. Śmiem uwazać, że nawet najbardziej zidiociały, nie mający żadnego innego celu w życiu człowiek nie robi takich rzeczy, które są skazane na niepowodzenie, wyłącznie dla czystej radochy i doznania poczucia dokuczenia komuś.
    niesttey uważam inaczej, chyba za często spotykam się własnie z takimi którzy robią cos dla czystej zlosliwosci, faktu dokuczenia komus, zniszczenia czyjejs pracy, albo wynika to z ich małości, frustracji albo ograniczen umyslowych, nie wiem...
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  5. #65

    Domyślnie

    Czym wy się tak ekscytujecie? Przecież to albo prowokacja (z treści ewidentnie antyreligijna), albo autor inteligentny "inaczej"...
    pozdrawiam
    Grzegorz

  6. #66
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Zablokować 'ostoji' możliwość pisania, a wątek zostawić w "Śmietniku".

    Bo śmieszny.
    Tylko wcale nie dzięki przesłaniu.

    Nie rozumiem, jak można rozwalić Forum z aktywnymi setkami inteligentnych ludzi jednym dziwacznym postem ?
    Właśnie! A za karę zabrać berecik
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  7. #67
    1950
    Guest
    1950

    Domyślnie

    jolka, ale nie mój

  8. #68
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1950
    jolka, ale nie mój
    No właśnie - dopierom co Ci go oddał...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  9. #69
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    Cytat Napisał 1950
    jolka, ale nie mój
    No właśnie - dopierom co Ci go oddał...
    Oj chłopcy...nie wam zabrać tylko Kaśce Ostoi :
    Cytat Napisał ponury63
    Zablokować 'ostoji' możliwość pisania, a wątek zostawić w "Śmietniku".

    Bo śmieszny.
    Tylko wcale nie dzięki przesłaniu.
    To forum już dawno przestało być tylko i wyłącznie budowlane, a od czasu do czasu taki "rozśmieszacz" nikomu nie zaszkodzi-kto nie chce niech nie odpowiada. Ale zgadzam się z Ponurym-żeby przenosić takie wątki do specjalnego "śmietnikowego" działu i wtedy (może ) nie będzie bałaganu na forum.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony