dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie



    ŻYCZY BOGUSIA Z RODZINĄ

  2. #62
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aciagilbert
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Jawor
    Kod pocztowy
    59-400
    Posty
    106

    Domyślnie

    wszystkim życzę wesołych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy i bardzo mokrego Śmigusa- Dyngusa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wesolych_swiat_wielkanocnych.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	25,3 KB
ID:	255851

  3. #63
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aciagilbert
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Jawor
    Kod pocztowy
    59-400
    Posty
    106

    Domyślnie

    Dawno mnie tu nie było, bo jakoś czasu brak i energii na cokolwiek. Nie wiem czy brak porządnej zimy daje o sobie znać... hm lenistwo do potęgi!!!!
    Nasz domek idzie do przodu, ale to chyba dzięki fachowcom heheh. Tynki i wylane podłogi już są. Teraz to wszystko pięknie schnie, bo jest cieplutko. Dom nabiera kształtów aż nie chce się wracać do blokowiska. U nas już rzepak przekwitł, zrobiło się zielono. Jednak ja osobiście wolę ten czas kiedy wszystko dopiero się budzi do życia. Jest tak kolorowo: różowo, biało, żółto. Potem pięknie jest jak przychodzi babie lato i kolorowa jesień....zresztą jak dla mnie każda pora roku ma swój urok. Powoli zaczynamy porządkować teren wokół domu. Mamy trochę z górki, więc trzeba wyrównać, nawieźć ziemi, zrobić drenaż - bo jak tylko popada to mamy strumienie. W początkowych planach myśleliśmy też o ogrodzie zimowym. Bardzo długo na to chorowałam,ale jak teraz jestem w naszym salonie to doszliśmy z mężem do wniosku, że mamy takie wielkie okna i widok jest cudny!!! Gdybym zamontowała ogród to w salonie zrobi się ciemniej, a na tarasie czasami człowiek tez by posiedział... to takie moje przemyślenia.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1601.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	260996Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1602.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	80,6 KB
ID:	260997Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1603.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	260998Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1624.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	260999Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1628.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	261000

  4. #64
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aciagilbert
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Jawor
    Kod pocztowy
    59-400
    Posty
    106

    Domyślnie

    wiem, wiem... dawno mnie tu nie było, ale dzieje się u nas , że hoho.Teraz postaram się trochę nadrobic pisaniny, bo z robotą jestem baaardzo do przodu, ale jak powiedziałam wszystko w swoim czasie. Zaczęły się prace nad łazienkami. Teraz z perspektywy czasu to one najwięcej czasu i pieniędzy pochłaniają!!!! Mamy juz prawie wykończone: górna i dolną. Może bardziej dolną , bo górna to nam sen z powiek spędza. Jak nie kabina, t kafelki, to szafka pod umywalki, to wanna i tak w koło Macieju. Ale po kolei. O to projekt naszych łazieneczek:
    dolna:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	01.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	275793Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	73,5 KB
ID:	275794Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	75,4 KB
ID:	275795Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	05.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	74,0 KB
ID:	275796Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	06.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	275797
    Dolna łazienka została stworzona z kolekcji płytek Tubądzin Ashen.
    Górna łazienka jest z kolekcji Paradyż Miriam. Mam trochę dekorów pod lustrem i nad bidetem, a także wzdłuż panela prysznicowego. Na projekcie mam więcej dekorów, ale z nich zrezygnowałam, posadzkę zrobiłam w jednym kolorze - ciemne kafle- nie podobała mi się ścieżka zaproponowana przez projektanta.Myślałam również o jakies fototapecie ( zwłaszcza, że byliśmy z rodzinką na Santorini i trochę fotek pstryknęliśmy), ale efekt na projekcie beznadzieja. Teraz jak mam położone płytki zastanawiam się nad tym . Jak coś wymyślę to dam znać. Wypytałam się u nas w mieście i jest firma,która robi na zamówienie : obrabia twoje zdjęcie, nanosi na szkło hartowane i mocuje do kafli. Koszt takiej przyjemności to 350 zł za metr kwadratowy.Tak więc na chwilę obecną zajmę się wykończeniem chałupy , a potem jak coś zostanie na koncie to pomyślę o pierdach:

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony