dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 137 z 137
  1. #121

    Domyślnie Śnieżnobiałe kafelki, rozmiar dowolny.

    Proszę o namiary. Interesują mnie ścienne. Te które widuję są ecru, szarawe, waniliowate i wogóle doniczego. Nie wiem czy to aż taki problem zrobić biel naprawdę białą.

  2. #122
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaszak Zobacz post
    Proszę o namiary. Interesują mnie ścienne. Te które widuję są ecru, szarawe, waniliowate i wogóle doniczego. Nie wiem czy to aż taki problem zrobić biel naprawdę białą.

    Ceramstic Alchemia

    sieć sprzedazy:
    http://www.ceramstic.com.pl/siec_sprzedazy.html

  4. #124
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bellezza_pl

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    18

    Domyślnie

    Ja kilka razy miałem styczność z białymi płytkami i bardzo fajnie się to prezentuje. Wszystko jest rzeczą gustu oraz stylu w jakim chcemy urządzić łazienkę. Warto szukać w sklepach internetowych,tutaj wybór jest zdecydowanie największy,a ceny atrakcyjne.

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bellezza_pl Zobacz post
    Ja kilka razy miałem styczność z białymi płytkami i bardzo fajnie się to prezentuje. Wszystko jest rzeczą gustu oraz stylu w jakim chcemy urządzić łazienkę. Warto szukać w sklepach internetowych,tutaj wybór jest zdecydowanie największy,a ceny atrakcyjne.
    bellieza trollujesz, nic nie wnosisz do postów, a poza tym w ten sposób promujesz swoją firmę "Zainfekowałeś" swoimi nic nie znaczącymi postami kilka tematów w ciągu pół godziny.

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaszak Zobacz post
    Proszę o namiary. Interesują mnie ścienne. Te które widuję są ecru, szarawe, waniliowate i wogóle doniczego. Nie wiem czy to aż taki problem zrobić biel naprawdę białą.
    Witam my mamy takie w łazience i są naprawde białe
    http://www.steuler-fliesen.de/prospe...ic%20Sense.pdf

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdalenkaa Zobacz post
    up moze ktos wie o jakis nowych bialych plyteczkach do lazienki?

    Mysle na sciane dac biale a na podloge szare
    Nie wiem czy najnowsze, ale do 50zł są np. Opoczno fusion, Klasa ścieralności 4, połysk

  8. #128
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    mam białe (mają lekkie maziaje, dostrzegalne pod światło) w łazience górnej (jeszcze w trakcie wykańczania) - Apasionate Bianco Paradyż na ścianie i Atractivo Bianco na podłodze. Dolna łazienka w końcu też będzie biała - cegiełka Sant Marti 1A Barcelona Tubądzin Zień, podłoga szara.

    Ładne białe to np. Saloni Lumina Blanco. Fajny format 30*90.

  9. #129

    Domyślnie

    Też jestem na etapie szukania możliwie jak najbielszych białych płytek i mój typ na dziś to Ceramstic Super White 60x60cm: http://www.ceneo.pl/15694618

  10. #130
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Biały gres jest, a przynajmniej był w Leroyu - według mnie jest naprawdę biały, polerowany, duży.

  11. #131

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fefka Zobacz post
    Hej nie chcę zakładać osobnego tematu dlatego spytam tutaj :]
    Ostatnio będąc w Castoramie moją uwagę zwróciły płytki Ceramstic Bianco matowe za czterdzieści kilka zł. Wie może ktoś czy te płytki są rektyfikowane? Cena jak najbardziej przystępna. Waham się także nad wyborem płytek z połyskiem czy jednak matowe. Sama już nie wiem. Dzięki serdeczne za odpowiedz
    TAK, Bianco Ceramstic to retyfikowana plytka
    http://www.e-budujemy.pl/?p=21705.html

    Mam wrazenie ze plytki z polyskiem robią bardziej eleganckie wrazenie, matowe zas lepiej sie prezentują w duzym pomieszczeniu

  12. #132

    Domyślnie

    Moi drodzy poszukuję białych płytek, których jeden z wymiarów ma 29,7cm (+/- 0,1cm). Drugi wymiar nie istotny, ale im większe tym lepsze.
    Płytka ma byc idealnie gładka - matowa lub błyszczaca.
    Będę wdzięczna za każdą pomoc!

  13. #133

    Domyślnie

    Cytat Napisał szocik Zobacz post
    Moi drodzy poszukuję białych płytek, których jeden z wymiarów ma 29,7cm (+/- 0,1cm). Drugi wymiar nie istotny, ale im większe tym lepsze.
    Płytka ma byc idealnie gładka - matowa lub błyszczaca.
    Będę wdzięczna za każdą pomoc!
    szociku czy mnie jeszcze pamietasz?

    Kochana ja zdecydowalam sie wlasnie na biale i wybralam mat. 598X297 Cie interesuje?

    To Tubdzin Zien kolekcja Paris - Louvre Rivoli. Sa super!

    tutaj wkoncu przedstawilam moje ostateczne decyzje

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...86#post5552686

  14. #134

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów i podbijam temat łazienki biało czarnej bo takową będę robić i mam straszny dylemat koloru podłogi czarna czy biała , chodzi za mną biała bo ma być bardziej biało niż czarno czyli biała z czarnymi akcentami ,,,obudowa wanny czarna i duża szafka pod umywalkę ok 160 czarna ,,,czekam na projekt wiec wstawię wizualizacje .Białej podłogi boję się ze względu na białe fugi, bo z jasnymi fugami mam z złe doświadczenie niestety mam takowe i klnę na nie ...epoksydowa z tego co wyczytałam nie wchodzi w grę bo podłogówka , czy może być szara fuga ....na ścianach białej a taka być musi też się obawiam ,,jakie są wasze doświadczenia , płytki będą z połyskiem 30/60 ceramstic kolekcja OPP

  15. #135

  16. #136

    Domyślnie

    Też się właśnie zastanawiam nad fugą do białych płytek. Jak dla mnie też musi być biała tylko jaką zrobić żeby za kilka miesięcy nie była szara?

  17. #137

    Domyślnie

    Adrianad u mnie nie ma innej opcji jak biała fuga do białych kafli na ścianie, ale podłoga biała płytka i raczej zrobię jasno szarą fugę , nie odważę się chyba na białą .
    Bardzo proszę aby się odezwali użytkownicy białych fug .

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony