dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Pompa ciepła Aida 1,9 ST - kto zna i co to jest warte?

    Witam,
    wbijam się z takim zapytaniem: czy ktoś zna i może mi coś powiedzieć na temat pompy ciepła typu powietrze-woda Aida 200 1,9 ST?
    To podobno polska produkcja - z Częstochowy. Dostałem dość atrakcyjną ofertę na takie urządzenie w komplecie z zasobnikiem 200 l ale nic o tym urządzeniu nie wiem.
    Proszę o informację.

    Pozdr.
    A.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    M.Krk

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Czernichów
    Kod pocztowy
    32-070
    Posty
    506

    Domyślnie

    Jak kupisz tą pompkę to chyba będziesz taki rodzynek tutaj jak ja ze swoją, od maja wypatruję i nic na E

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał Godfather7 Zobacz post
    Witam,
    wbijam się z takim zapytaniem: czy ktoś zna i może mi coś powiedzieć na temat pompy ciepła typu powietrze-woda Aida 200 1,9 ST?
    To podobno polska produkcja - z Częstochowy. Dostałem dość atrakcyjną ofertę na takie urządzenie w komplecie z zasobnikiem 200 l ale nic o tym urządzeniu nie wiem.
    Proszę o informację.
    Wątpię żeby ktoś słyszał, ale możesz pochwalić się ofertą, to podpowiemy Ci czy faktycznie jest atrakcyjna
    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Wbiłem w google - toż to jest pompa do CWU O takie wynalazki raczej pytaj na forum ogrzewanie - tam Ci od węgla lepiej znają ten temat
    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał map78 Zobacz post
    Wbiłem w google - toż to jest pompa do CWU O takie wynalazki raczej pytaj na forum ogrzewanie - tam Ci od węgla lepiej znają ten temat
    Jak to pompa do CWU o czym wiem bo o taką mi chodzi, to dlaczego mam szukać na ogrzewaniu?
    Chciałem się zorientować czy ktoś może użytkuje tą machinę, montował to gdzieś albo słyszał cokolwiek o niej.
    Rozważam różne opcje wyposażenia kotłowni między innymi o pompę do CWU i dostałem propozycję na tą Aidę.
    Jak ktoś coś mądrego napisze o tym to będę wdzięczny.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony