dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Wiec jak powinno byc prawidlowo?

  2. #22

    Domyślnie

    Ja sobie też z Painką dałem spokój, to jest cholerstwo nałożyłem Piankę sobię na płytę (jak docieplałem nadproża pod rolety) wchodzac po drabinie wystarczył podmuch wiatru i klej miałem na ubraniu ...
    Pianką wychodzi zdecydowanie drożej ... Potrafi odpychać płyty ...

    To dociskanie na 0 do ściany też czytałem że nie jest za dobre (na stronie jakiegos producenta kleju w piance) ... powinna byc tam jakaś szparka

    Zdecydowałem też że wybiorę grzebień i klej z wora ...
    Ostatnio edytowane przez hokejgk1 ; 29-09-2014 o 06:59

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robi25 Zobacz post
    Wiec jak powinno byc prawidlowo?
    w mojej stopce masz watek o izolacjach pionowych fundamentow - izolacja przeciwwodna oraz docieplenie. Zerknij.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał hokejgk1 Zobacz post

    To dociskanie na 0 do ściany też czytałem że nie jest za dobre (na stronie jakiegos producenta kleju w piance) ... powinna byc tam jakaś szparka
    .
    Oczywiście, ale w przypadku, kiedy ściana jest nierówna - bo tworzymy naprężeniach w płytach, które nogą spowodować puszczenie spoiny.
    U mnie nie wieje, więc jest czyściej
    Co do ceny - na 180m2 elewacji powinno wystarczyć mi 12 puszek InstaStik co daje kwotę 298zł
    Ile mógłbym zaoszczędzić przy DOBRYM kleju do grafitu ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony